Neler Yeni

🔥İndirim Patriot ram 7000mhz cl 32 3900tl

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,962
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Geç açılma sorunu biostan yapılan memory context restore ve bir kaç ayar ile düzeliyor. Sorun şu ki 6000+ mhz li ramler kullanmaya calıştığımızda hem performans kazanmıyoruz hem de oyunlarda çökme, mavi ekran veya takılma gibi sorunlar yapıyor. Ram testlerde bu sorun gözükmüyor. Kaliteli soğutma bloğu yüksek ve kalın ramler aynı çip olmasına rağmen çok daha stabil çalışıyor. 7200mhz 7000mhz 6800mhz ve tüm alt sınıf bir çok marka rami kullandım.
memory context restore' de kesin çözüm olmuyor onda da sistem kararlılığını etkiliyor, mavi ekran bile verdiriyor tabi her sistemde belki yapmıyordur bilmiyorum ben 2 AM5 sisteme sahibim ikisinde de yapıyor.
Amd için en stabil çalışan EXPO destekli 6000mhz cl30 Gskill ram oldu.
AMD için katılıyorum en güzel değerler şuan için 6000Mhz Cl30.

ramowarr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ramazan kaya
Geç açılma sorunu biostan yapılan memory context restore ve bir kaç ayar ile düzeliyor. Sorun şu ki 6000+ mhz li ramler kullanmaya calıştığımızda hem performans kazanmıyoruz hem de oyunlarda çökme, mavi ekran veya takılma gibi sorunlar yapıyor. Ram testlerde bu sorun gözükmüyor. Kaliteli soğutma bloğu yüksek ve kalın ramler aynı çip olmasına rağmen çok daha stabil çalışıyor. 7200mhz 7000mhz 6800mhz ve tüm alt sınıf bir çok marka rami kullandım. Amd için en stabil çalışan EXPO destekli 6000mhz cl30 Gskill ram oldu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Malesef şuan video atma şansım yok ancak sadece mhz arttırıp geri kalan herşeyi autoda bırakılmış bir ram ile tam olarak timingler düzgün şekilde ayarlanmış bir ram ile arada çok çok fazla fark olacaktır.
Bunla ilgili bir rehber varsa paylaşır mısınız

Top Bottom