Neler Yeni

Pc için dualsense mi xbox 9.nesil mi?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,483
İsim
MehmedVII
Pc de özellikle microsoft flight simulator ve forza gibi oyunları gamepadle oynuyorum. Elimde monster pusat pro gamepad var ama o çok hassas değil diye kullanmıyorum onu satacağım. Ps5 dualsense veya xbox 9.nesil controller düşünüyorum. Hangisi daha iyi olur? Diğer hikaye oyunlarını klavyeyle oynamayı seviyorum. O yüzden sadece mfs2020,forza, pes gibi oyunlar oynarım. Öneriniz nedir?
Adaptive Trigger gibi özellikler yok. O yüzden xbox

DOLAR 18

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
DOLAR 18
İkisinde de kablosuz var. Ds kablolu oluyor. Xbox tada vardı sanırım emin değilim olmaması saçma olurdu. Kablolu olunca ds de oyunlar desteklerse tüm özel özellikleri kullanabiliyorsunuz. Valhalla forza filan triger çalışıyor. İki kol birden kablosuz oluyormu emin değilim denemedim. Bence Bluetooth adaptör sağlamsa olmaması için bir sebep yok denemek lazım
bt adaptör önerin varmı knk fiyat farketmez

ridvan k

80+ Bronze
Pc de özellikle microsoft flight simulator ve forza gibi oyunları gamepadle oynuyorum. Elimde monster pusat pro gamepad var ama o çok hassas değil diye kullanmıyorum onu satacağım. Ps5 dualsense veya xbox 9.nesil controller düşünüyorum. Hangisi daha iyi olur? Diğer hikaye oyunlarını klavyeyle oynamayı seviyorum. O yüzden sadece mfs2020,forza, pes gibi oyunlar oynarım. Öneriniz nedir?
Ben 9. Nesil aldim pismanım keske dualsense alsaydım şarzina dahi yetisemiorm ve dualsense daha onde teknoloji olarak

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,579
İsim
Anon
Daha çok hangisine alıştığın önemli mesela ben Xbox koluna elim alışmıyor bir de dualsense'nin haptic feedback ve adaptive triggers ozelligini de unutmamak lazım

BabaVoss7

80+ Silver
bt adaptör önerin varmı knk fiyat farketmez
Kral bende aldım bi tane ama memnun değilim o yğzden öneremem sen bulursan sağlam bişey sen söyle dkkxkd. Adam akıllı markadan almak lazım paradan kısmadan

Ne farkı oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pc için xbox da çok öneriliyor farkları neler
microsoftun kendi oyunları sonuçta xbox koluyla daha uyumlu ve düzgün çalışır. ben dualsense aldım daha yeni ama ben sadece fifa oynayacağım, senin gibi microsoft oyunları oynayacak olsam xbox kolunu tercih ederdim.

thec2o

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
155
İsim
Cemre Can Özdemir
duelsense özelliklerini ve padi kullanabilmek için 2. - 3. parti uygulamalar da kullanman gerekiyor. hiç gereği yok bunu düşünmenin direkt Xbox 9. nesil al geç hatta çok temiz bulursan 8. nesil al bence

Megan

80+ Silver
duelsense özelliklerini ve padi kullanabilmek için 2. - 3. parti uygulamalar da kullanman gerekiyor. hiç gereği yok bunu düşünmenin direkt Xbox 9. nesil al geç hatta çok temiz bulursan 8. nesil al bence
İkisini de hiç kullanmadım ama dualsense daha iyidir sanıyordum. Xbox genel olarak daha mı iyi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,587
Üyeler
153,584
Son üye
aligulec
Top Bottom