Neler Yeni

Pc toplayan adam hakkinda

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
İşlemci, ekran kartı, müzik, futbol.
Hocam ya da İşlemci,PSU gibi bileşenleri 2. el alıp kart dahil diğer bozulması kolay parçaları sıfır koysanız, daha mantıklı değil mi?
Sistemde hiç bir şey 2. el değil ki. Ve eğer problem çıkarsa aynı kartın birebir aynısını değiştirileceğine garanti veriliyor. Anlıyorum hepinizi sitenin ilk ayı bile değil güvenmekte problem çekiliyor. <3

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Bunu anlatmam sakıncalı. Ama şunu söyleyeyim bana burada kim güvenir bilmem ama kartlar miningli değildir. Bunu anlayabiliyoruz, dolaylı olarak değil doğrudan bir şekilde. Maalesef anlatmam yasak.
Mesaj otomatik birleştirildi:
Bunu anlamanın kesin bir yöntemi hatta doğruya yakın bir yönetimi de yok. Uyduruk uyduruk şeyler yazma. GDDR6X bellekli mining kartların ne hale geldiğini biz @Mehmet Yılmaz la çok iyi biliriz :)

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
Bir kartın mining işine maruz kaldığı nasıl kesin olarak anlaşılabiliyor 🥴
Firmaların ellerinde programlar vardır. Normal kullanıcılar bunlara erişemez.

Bunu anlamanın kesin bir yöntemi hatta doğruya yakın bir yönetimi de yok. Uyduruk uyduruk şeyler yazma. GDDR6X bellekli bir mining kartların ne hale geldiğini biz @Mehmet Yılmaz la çok iyi biliriz :)
Görmesem tamam uyduruyorum diyecem. Anlatmam yasak söyleyemiyoruz da. Sussam yanıtlar birikecek. Şunu söyleyeyim kartlar miningli değil. Tedarikçiden çekilen kapalı kutu 1-2 hafta kullanılan sorunsuz teşhirdir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,189
İsim
Murat Orhan
Sistemde hiç bir şey 2. el değil ki. Ve eğer problem çıkarsa aynı kartın birebir aynısını değiştirileceğine garanti veriliyor. Anlıyorum hepinizi sitenin ilk ayı bile değil güvenmekte problem çekiliyor. <3
demek istediğim ekran kartından 3k düşüleceğine bozulması güç parçalardan düşülebilir.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,605
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bunu anlamanın kesin bir yöntemi hatta doğruya yakın bir yönetimi de yok. Uyduruk uyduruk şeyler yazma. GDDR6X bellekli bir mining kartların ne hale geldiğini biz @Mehmet Yılmaz la çok iyi biliriz :)
Program vs bunun bana mantıklı gelen hiçbir yanı yok. Mining yapılmış kartı servisler bile anlayamıyor bazı durumlarda. Kartları bir yerden topluca alıyorsan ya rigde çalışmıştır ya da internet kafe çıkmasıdır. Hele bir de bilmeyen, bakım yapmayan bir miningciye denk gelmişse 100 derece kavuruyorlar bellekleri.

Yamoima

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Ahmet Utku Kargı
Steam
https://steamcommunity.com/id/YamoimaTR/
Discord
Yamoima#1664
Siz firma mısınız hocam? Siz nasıl eriştiniz bu yazılıma veya programa? Eriştiğinizi varsayarsak, ben daha önceden hiç böyle bir şey duymadım. Bilen arkadaş varsa aydınlatabilir mi?

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
demek istediğim ekran kartından 3k düşüleceğine bozulması güç parçalardan düşülebilir.
Onlardan düşmek içinde kar marjları düşüyor.

Siz firma mısınız hocam? Siz nasıl eriştiniz bu yazılıma veya programa? Eriştiğinizi varsayarsak, ben daha önceden hiç böyle bir şey duymadım. Bilen arkadaş varsa aydınlatabilir mi?
Evet firmayız. Ben PC Toplayan Adam adminiyim.

Program vs bunun bana mantıklı gelen hiçbir yanı yok. Mining yapılmış kartı servisler bile anlayamıyor bazı durumlarda. Kartları bir yerden topluca alıyorsan ya rigde çalışmıştır ya da internet kafe çıkmasıdır. Hele bir de bilmeyen, bakım yapmayan bir miningciye denk gelmişse 100 derece kavuruyorlar bellekleri.
Size söylemem yasak olduğu için anlatmıyorum tartışma yaratmak değil amacım doğruyu söylemek. Kartlar miningli değildir. Tedarikçiden çekilmiş kapalı kutu 1-2 hafta kullanılıp keyfe keder iade edilen teşhirdir.

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4

Görmesem tamam uyduruyorum diyecem. Anlatmam yasak söyleyemiyoruz da. Sussam yanıtlar birikecek. Şunu söyleyeyim kartlar miningli değil. Tedarikçiden çekilen kapalı kutu 1-2 hafta kullanılan sorunsuz teşhirdir.
Ya arkadaşım kime ne anlattığının farkında mısın? tamam bir yalan söyledin yakalandın inat etme tamam abi de geç veya seni iyi kafaya almışlar. Kartlar soğusun diye sıvı metal ve bakır ped uygulaması yapılmış hiçbir standart çalışan kartın bu işleme ihtiyacı yoktur bunun altını eşelesem illagel işlerde çıkabilir misal ikinci el kart alıp ticaretini yapıyorsan 0dan full fatura kesilmeli falan filan uğraşamayacağım. keyifli forumlar.

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
Ya arkadaşım kime ne anlattığının farkında mısın? tamam bir yalan söyledin yakalandın inat etme tamam abi de geç veya seni iyi kafaya almışlar. Kartlar soğusun diye sıvı metal ve bakır ped uygulaması yapılmış hiçbir standart çalışan kartın bu işleme ihtiyacı yoktur bunun altını eşelesem illagel işlerde çıkabilir misal ikinci el kart alıp ticaretini yapıyorsan 0dan full fatura kesilmeli falan filan uğraşamayacağım. keyifli forumlar.
Tamamdır. Sizle tartışmam yanlıştı zaten. Yalan söylemiyorum. Tekrar söylüyorum diğer kullanıcıları yanlış bilgilendirmemek için. Kartlar miningli değildir.

freygasm

80+ Gold
Videoları izlerseniz, stok olmadığı durumlarda ikinci el kart kullanıyoruz diyordu. Kaçamak bir cevap bu.Ekran kartı ikinci el sistem sıfır başlığı altında satılması daha uygun bu ürünlerin. Teşhir ürün diye ikinci el temiz ekran kartı koysam hanginiz anlar bunu? Ayrıca garantisi biziz deniyor, yarın bi gün bi sıkıntınız olsa muhatapınız firma değil kardeşler kundura oluyor. Dediğim gibi uyguna ekran kartı ikinci el, geri kalan full sıfır sistem şeklinde satılmalı ürünler.

Grande Terim

80+ Silver
O adamdan alacağıma garantiye alıp 2.el kfg li ekran kartlı sistem alırım diğer parçalarıda sıfır alırım

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,605
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
1680372776828.png

Sitede yazan bilgiler. Benim açıklama yapmama bence gerek yok.

StarWars

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
396
İsim
Ural
İlgilendiği Kategoriler
Alıntıyı görüntüle

Sitede yazan bilgiler. Benim açıklama yapmama bence gerek yok.
İkiside mümkün şeyler? Nasıl mümkün olmuyor anlamış değilim. Kompanent yenilenmiyor mu PCB lerde? O kuzey yönlü boş bırakılan 2 slota vram takıp yeni bios yazınca çalışmıyor mu bilgisayar? Çalışmıyorsa aydınlatın.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom