Neler Yeni

İnceleme Philips Momentum SPK8614 İncelemesi

dagestarhep

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Taha
Instagram
instagram.com/dagestarhepx
Steam
Dagestarhep
Eline sağlık hocam bende aynı klavyeyi kullanmaktayım 349 tl civarı almıştım ben 4 ay evvel ürüne eksi olarak ekleme gereksinimi duyduğum kendimce yaşadığım bir hatadan bahsediyim keycaplerin belli bir zaman sonra renkleri atıyor bilginiz olsun onun dışında ben severek kullanıyorum indirime girildiğinde alınabilcek bir klavye bu fiyata daha güzel sağlam klavyeler var ledleri de gayet başarılı bu arada hayli kuvvetli ya da benim gözlerim artık süresini dolduruyor 😂

ekremabi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
Burak
Eline sağlık hocam bende aynı klavyeyi kullanmaktayım 349 TL civarı almıştım ben 4 ay evvel ürüne eksi olarak ekleme gereksinimi duyduğum kendimce yaşadığım bir hatadan bahsediyim keycaplerin belli bir zaman sonra renkleri atıyor bilginiz olsun onun dışında ben severek kullanıyorum indirime girildiğinde alınabilcek bir klavye bu fiyata daha güzel sağlam klavyeler var ledleri de gayet başarılı bu arada hayli kuvvetli ya da benim gözlerim artık süresini dolduruyor 😂
Evet kesinlikle katılıyorum fakat benim klavyenin bazı ışıkları belirttiğim gibi sönükleşti maalesef :(

dagestarhep

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Taha
Instagram
instagram.com/dagestarhepx
Steam
Dagestarhep
Evet kesinlikle katılıyorum fakat benim klavyenin bazı ışıkları belirttiğim gibi sönükleşti maalesef :(
O durum bana da oldu korkmuştum ta ki keycapleri çıkarıp temizleyene kadar saç teliydi küldü kırıntıydı ledlerin üzerine gelmiş temizleyince miss gibi oldu garantisi devam ediyorsa istersen geri yolla yenisini versinler dediğin gibi birde ses tekerleği bozulmuş geçmiş olsun

lerensavasl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,224
İsim
Eren Savaş
Şu klavyeyi kimseye önermemekle ne iyi etmişim arkadaş ya. 370TL'ye alınmaz diye her yerde bağırdım.

Top Bottom