Neler Yeni

PlayStation Store'da Bazı Oyunlara Yine Zam Geldi!!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

hola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
hola
Yok banlanacak ben neden bu trol ile polemiğe gireyim bizim seviyemiz bu kadar mı düşük kendi kendine çalıp oynuyor böyle yalan haberler ve algı yapmaya devam etse de kimseyi kandıramıyor herkes farkında gerçeğin ne olduğundan.
bana hakaretten her defasında en çok cezayı alan kendisi olur :D yalanlarını ortaya çıkarınca saldırıyordu. korkudan başlığa yazmamı engelletti sonra konuya kilit attırdı :D:D

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Yok banlanacak ben neden bu trol ile polemiğe gireyim bizim seviyemiz bu kadar mı düşük kendi kendine çalıp oynuyor böyle yalan haberler ve algı yapmaya devam etse de kimseyi kandıramıyor herkes gerçeğin ne olduğunun farkında.
Herkesi fanboy ilan etmiş. Biraz rahatsız bir tip. Topluma kazandırılma şansı varsa da elinin tersiyle itiyor.

hola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
hola
Herkesi fanboy ilan etmiş. Biraz rahatsız bir tip. Topluma kazandırılma şansı varsa da elinin tersiyle itiyor.
Şu forumu tarafsız okuyan herkes kimlerin fanboy olduğunu görebilir! Siz Sony başkanı Hiroki Totoki'yi bile yalanlayacak kıvama gelmişsiniz :D:D:D bu neyin kafasıdır yahu? sizin ünvanınız nedir yetkiniz nedir bir açıklayın herkes öğrensin :D Sony başkanını yalanlamak neyin kafası arkadaş :D

MonteCapz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
854
İsim
Asil
Rachet and Clank aynen aynen 9-13 yaş grubunda olanlar için PS5 alınır doğru :D Hocam kazık yemek hoşuna gidiyorsa buyur al tercih senin!
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xbox'ın oyun sektöründen ayrıldığını kim söylüyor? bunun kanıtlarını atar mısın bana? Ama ben sana başta söyleyeyim atamazsın çünkü öyle bir şey yok Xbox hem yeni konsol çıkartıyor hem de yeni el konsolu çıkartıyor. Bu sitede 7-8 tane playstation fanboyu var bunların haberlerinin %80'i yalan inanma yani. bak sana Xbox hakkında ki son gelişmeleri yazayım oyun sektöründen çıkmak söz konusu bile değil bu kadar oyun şirketi aldı Xbox niye çıksın sektörden biraz mantık lütfen.

Sony diğer platformlara özellikle PC'ye oyun yayıncısı olma yolunda hızla ilerliyor. Playstation özel olarak adlandırılan tüm oyunların yavaş yavaş PC ye gelmesinin ardından en son geçtiğimiz hafta çıkış yapan Helldrivers 2 hem PS hem PC ye aynı gün çıkış yaptı. Geçtiğimiz günlerde açıklama yapan Sony başkanı Hiroki Totoki PlayStation'ın geleceği hakkında konuştu;

"Bundan sonra PS özel oyunlarını ilk gün PC'de bile görebiliriz. Artık "exclusive" diye bir şey kalmayabilir. Buna Sony'nin geliştirdiği oyunlar da dahil." Amaçları konsol sattırmaktan çok, oyunu olabildiğince iyi bir satışa ulaştırmak olacak. Amaç kârı yükseltmek. Multi-platform desteği.

"Kendi adıma şirkette, sektörde neler olup bittiğini ve analistlerin bakış açısını anlamaya çalışıyorum ve insanların bu sorunları tanıyabilmesi ve fark edebilmesi için şeffaf bir şekilde açıklamaya çalışıyorum. böylece ileriye yönelik uyumlu bir yaklaşıma(diğer platformlarla) sahip olabiliriz."

"Bugün değinmeyeceğim somut noktalar var." Diğer platformlara oyun çıkarmanın daha karlı olacağını kast ediyor ama tepki çekmemek için bunlar somut gözle görülür bir gerçek ancak sonra açıklarım diye üstünü kapatıyor.

2025 hatta 2026'ya kadar sony üst düzey oyun çıkartmayacak zaten var olan oyunlarda ps4 zamanı çıkan şu an remake yapılan oyunlar. PS5'in hiçbir çekiciliği yok.

Xbox niye yapmıyor? Kurda şu an ciddi bir artış olmadığı halde zam yapıyor sony
Ciddi bir kur farkı yok mu :D 1 ayde dolar neredeyse 1 tl artmış. 1 TL az gibi görünüyorsa 2019 da sadece 5 küsur Tl olduğunu hatırlatmak isterim. 1 Tl hala az geliyorsa oyunu kar edebilmesi için 1 dolardan satması gerektiğini düşünelim. Bu oyun 30tl iken sonraki ay 31tl olması gerek ama mağaza bunu zam yapmadan satsa ve bu oyun o ay 7.500 kişi tarafından satın alınsa, aylık 7.5k yapar ve PS Store un sadece bir oyun satmadığınıda hatrılatmam gerek :D
DDFDB10A-256B-4B91-8D6F-2393D1464AEA.jpeg

Son düzenleme:

Carlo

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Ciddi bir kur farkı yok mu :D 1 ayde dolar neredeyse 1 TL artmış. 1 TL az gibi görünüyorsa 2019 da sadece 5 küsur TL olduğunu hatırlatmak isterim. 1 TL hala az geliyorsa oyunu kar edebilmesi için 1 dolardan satması gerektiğini düşünelim. Bu oyun 30tl iken sonraki ay 31tl olması ama mağaza bunu zam yapmadan satsa ve bu ıyun o ay 7.500 kişi tarafından satın alınsa, aylık 7.5k yapar ve PS Store un sadece bir oyu. satmadığınıda hatrılatmam gerek :DAlıntıyı görüntüle

Sosyal medyada "Dolar 10 TL olacak" diyenler ifade vermeye çağrılıyordu zamanında. :)

hola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
hola
Uygunsuz içerik
Yok banlanacak ben neden bu trol ile polemiğe gireyim bizim seviyemiz bu kadar mı düşük kendi kendine çalıp oynuyor böyle yalan haberler ve algı yapmaya devam etse de kimseyi kandıramıyor herkes gerçeğin ne olduğunun farkında.

Lan şaklaban senden kimsenin korktuğu falan yok sana acıyorum hayatsızın tekisin tek amacın senin adını bile bilmeyen şirketin köleliğini yapmak Xbox sen ne kadar farklı söylemler yapsan da 3. parti yayıncı oldu ve tüm özel oyunları PlayStation'a geliyor + daha iyi hali hem de bu yüzden köşende ağlamaya devam et şirket kölesi.
Xbox yeni konsol çıkartmayacak dedin ben çıkartacak dedim sen rezil oldun hatta Xbox ekstra olarak el konsoluda çıkartacak.

Xbox 3. parti oyun şirketi olacak dedin ben sana bazı oyunlar çıkar ama hepsi her platforma çıkmaz dedim ben haklı çıktım sen rezil oldun. Phil Spencer çıktı seni rezil etti.

Sony'nin özel oyunu diye bir şey kalmayacak dedim sana sen insanları kandırarak PS5 alın özel oyunları var dedin Sony başkanı Hiroki Totoki çıktı seni rezil etti.

Ama sen asosyal ev canlısı olduğun için şizofrenik bir şekilde bunların hepsini görmezden gelip yine haklı olduğunu savundun bu ne derece bir akıl noksanlığı merak konusu :D sen bu siteye insanları eğlendirmek için gelen bir oyuncaksın fazlası değil herkes sana güler ama kimse ciddiye almaz senin rolün bu kadar hayatta en fazla alabileceğin rol de bu kadar! çapın bu maalesef. Ailene acıyorum senin tüm gün PC veya telefon başında oturup hiçbir işe yaramayan amaçsız ailesine bağımlı onlar olmadan temel hayat ihtiyaçlarını bile karşılayamayacak bir acizsin. İşin acı tarafı bu halinde kurtulabilecek özelliklerinde yok hiçbir vasfın yok olabileceğin en fazla şey bir forumda yazmak olacak :D insan hayatta kendisini gördüğü şekilde değer görmez görüldüğü şekilde değer görür, senin ederin bu kadar!

asko56

80+ Silver
Xbox yeni konsol çıkartmayacak dedin ben çıkartacak dedim sen rezil oldun hatta Xbox ekstra olarak el konsoluda çıkartacak.

Xbox 3. parti oyun şirketi olacak dedin ben sana bazı oyunlar çıkar ama hepsi her platforma çıkmaz dedim ben haklı çıktım sen rezil oldun. Phil Spencer çıktı seni rezil etti.

Sony'nin özel oyunu diye bir şey kalmayacak dedim sana sen insanları kandırarak PS5 alın özel oyunları var dedin Sony başkanı Hiroki Totoki çıktı seni rezil etti.

Ama sen asosyal ev canlısı olduğun için şizofrenik bir şekilde bunların hepsini görmezden gelip yine haklı olduğunu savundun bu ne derece bir akıl noksanlığı merak konusu :D sen bu siteye insanları eğlendirmek için gelen bir oyuncaksın fazlası değil herkes sana güler ama kimse ciddiye almaz senin rolün bu kadar hayatta en fazla alabileceğin rol de bu kadar! çapın bu maalesef. Ailene acıyorum senin tüm gün PC veya telefon başında oturup hiçbir işe yaramayan amaçsız ailesine bağımlı onlar olmadan temel hayat ihtiyaçlarını bile karşılayamayacak bir acizsin. İşin acı tarafı bu halinde kurtulabilecek özelliklerinde yok hiçbir vasfın yok olabileceğin en fazla şey bir forumda yazmak olacak :D insan hayatta kendisini gördüğü şekilde değer görmez görüldüğü şekilde değer görür, senin ederin bu kadar!
xbox konsol çıkarta ne olur oyun olmadıktan sonra teneke kutusu bu nesil xbox series x tercih edenleri enayi yerine koyan phil spencer ın yeni konsolunu alan agır enayidir bu nesil in 2 şampiyonu var 1. 200 usd ye series s iyi veya kötü 3 yıl oyun oynattı idare etti 2. 400 usd ye digital ps5

hola

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
325
İsim
hola
xbox konsol çıkarta ne olur oyun olmadıktan sonra teneke kutusu bu nesil xbox series x tercih edenleri enayi yerine koyan phil spencer ın yeni konsolunu alan agır enayidir bu nesil in 2 şampiyonu var 1. 200 usd ye series s iyi veya kötü 3 yıl oyun oynattı idare etti 2. 400 usd ye digital ps5
PS 5 in hangi özel oyunu var sayar mısın? :D remake remastered harici!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,364
Üyeler
154,565
Son üye
musti1608yu
Top Bottom