Neler Yeni

PRE WORKOUT VE L CARNITINE

ulceeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ulaş desovalı
Merhabalar 19 yaşındayım.Yaklaşık 1 ay oldu başlayalı spora ilk zamanlar ödem attığımdan dolayı 3 5 kilo vermiştim fakat şuan 200 300 gr oynamalar oluyor bende bir kaç supplement aldım protein tozu ,creatin,bcaa,l-carnitine ve pre workuot. pre workuout ve l carnitine hariç diğerlerini kullanmayı biliyorum fakat bu ikisini ayni anda kullanmam bir sorun teşkil eder mi? yani ikisinide spordan yarım saat önce içsem bi yararı dokunur mu yoksa aynı işlev mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
hasan yüksel
pre spordan 30dk 20dk önce l carnıtıne de aynı şekil fakat protein tozu kreatin belki pre kullan gerisi boş

ulceeee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ulaş desovalı
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pre spordan 30dk 20dk önce l carnıtıne de aynı şekil fakat protein tozu kreatin belki pre kullan gerisi boş
teşekkür ederim bcaa yi spor esnasında kullanıyordum bi etkisi olmuyorsa kullanmayayim

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
hasan yüksel
dostum kreatin ve protein tozu kullanman yeterli olacak pre workout ise sadece sporda enerjik hissetmediğin zamanlarda kullan bcaa l carnitine kesinlikle gereksiz para harcamayı seviyorum diyorsan al

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,510
İsim
Hakan
BCAA ve EAA yeterince hayvansal protein alıyorsan bir tık gereksiz kaçmış hocam belki kas yorgunluğunu azaltır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
148
İsim
crazy
Merhabalar 19 yaşındayım.Yaklaşık 1 ay oldu başlayalı spora ilk zamanlar ödem attığımdan dolayı 3 5 kilo vermiştim fakat şuan 200 300 gr oynamalar oluyor bende bir kaç supplement aldım protein tozu ,creatin,bcaa,l-carnitine ve pre workuot. pre workuout ve l carnitine hariç diğerlerini kullanmayı biliyorum fakat bu ikisini ayni anda kullanmam bir sorun teşkil eder mi? yani ikisinide spordan yarım saat önce içsem bi yararı dokunur mu yoksa aynı işlev mi
karnitin ve preyi aynı anda önermem, bi ara filtre kahve içip üstüne spora karnitin içip gidip, sporda az kardiyo sonrası agırlık için preyi içtim, o gece bi 30 dk uyuyup sonra sanki 7-8 saat uyumuş dinçligiyle bi uyandım, sonra güç bela geri uyudum, karnitinlerde zaten 200 mg civarı kafein oluyo, sendeki predede vardır muhtemelen, preyi sırt ve göğüs günü kullan, bacak omuz günü pre kullanma, o gün karnitin için, özel kardiyo günündede karnitinle kardiyonu yap, 6 gün spora gidiyosan 3-3 bölmüş gibi olursun, kısa aralıkla üst üste kesinlikle tavsiye etmem

ek not: bcaa yı ayrıca alma, düzgün whey al, zaten düzgün wheylerin içinde bcaa içeriği oluyor, daha 19 yaşındasın, karnitin aldıgına göre kilo vermeye çalışıyosun, kreatinede gerek yok, ille de kreatin alıcam diyosan tozu whey3matrix alıcaksın onda 2k mg kreatin var, bcaa sıda var, ayrı ayrı masraf yapma bunlara

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
200-300 gram veriyorsanız istediğiniz suplement kullanın. Beslenmenizi düzeltmediğiniz sürece kilo anlamında bir etki göremezsiniz. Asıl çözmeniz gereken aldığınız kalori miktarı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,239
Üyeler
152,850
Son üye
Berkaytuunc
Top Bottom