Neler Yeni

PROTEİN TOZU ZARARLIMI?

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
800
İsim
ibrahim can
beyler ben natural olarak vücut yapmaya çalışıyordum baktım olmuyo toza geçmeye karar verdim ama bazıları 40 yaşında mefta olursun diyolar zararlımı bide günde kaç ölçek almalıyım hangi marka önerirsiniz? şimdiden eyw
troll müsün yoksa cidden soruyor musun çünkü diğer konulardada insanlarla bi alıp veremediğin bir şey varda

backdoor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Murathan
Protein tozu zararlı değildir ve bir sihirli tozda değildir kendisi gıda tavsiyesi olarak geçer ve doktorlar da bazı hastalara önerir 👍 ama bir gerçek var saf suyun kalitesiz olanı bile insana zararlıdır bu yüzden protein tozunu Instagram sponsor ünlülerin söylediği markalardan değil global olan kaliteli markaları tercih ediniz 👍 sporcular genelde whey olanını tercih eder yani peynir altı suyundan üretilen olanını asla soya ve bezelye proteini olanını tercih etmeyin ayrıca aşırı prof yarışmaci değilsen et proteinli olanını da gereksizdir. Marka olarak bigjoy optimun ya da hardline tercih edebilirsiniz şunu da unutma asla merdiven altı yerlerden almayın örneğin spor salonlarından 👍
Bezelye proteini neden tercih edilmesin? Bitkisel en faydalı protein ve biyoyararlanımı etten daha yüksek ya da yakın. Bezelye en sağlıklı protein kabul ediliyor. Neye göre asla tercih etmeyin dediniz?

ibrahimcancl

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
800
İsim
ibrahim can
hocam onlar boş boş konuşuyor troll fln değilim ciddi soruyorum
1. ''supplement''ler naturelliği bozmaz
2. protein tozu bir takviye aynı bir c vitamini gibi
3. bütçeni söyle marka önerisinde bulunayım

ibrahimcancl