Neler Yeni

PS 5 mi Xbox mu? hangisinin kütüphanesi,oyunları daha iyi

ThEagles

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Berk
Xbox kullandım, büyük çaplı oyun yok. PS5 al.

beratxma1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
225
İsim
Berat Tekin
Kendime Xbox yada ps5 ikisinden birisini almayı düşünüyorum PC de uzun süreli Xbox gamepass üyeliğim var PS 5 te de gamepass gibi bir üyelik varmış diye duydum sizce hangisini almalıyım?
Ps 5

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,369
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Kendime Xbox yada ps5 ikisinden birisini almayı düşünüyorum PC de uzun süreli Xbox gamepass üyeliğim var PS 5 te de gamepass gibi bir üyelik varmış diye duydum sizce hangisini almalıyım?
Xbox konsolu alınmaz neden derseniz cevabı konuda uzun uzun yazdım paranızı çöpe atmayın.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
713
İsim
Fatih Ayhan
Xbox oyunları bir şekilde her türlü pc ye geliyor. Xbox almak bu yüzden mantıksız. Yine xbox fiyatına güzel bir sistem toplanıyor. PS5 sadece özel oyunları için alınır ve gerçekten almaya değer bir neden. Bilgisayarda da zaten gamepad ile oynuyorum xbox konsolundan pek bir fark göremiyorum. Hatta pc almak çok daha mantıklı, bazı ps 5 oyunları pc ye geliyor ama asla xbox'a gelmiyor. Bu arada cidden xbox kolu ps 5 kolundan çok daha rahat. ps5 de xbox kolu kullanılsa kesinlikle onu kullanırdım. pc deki oyunlar için xbox kolunu kullanıyorum.

Starlex

80+ Bronze
Kesinlikle ps eğer kalite istiyorsan tabi yok benim param az diyorsan konsol alma çünki bu aralar xbox çok saçmaladı

Top Bottom