Neler Yeni

ps5 mi xbox x mi hangisi ?

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,373
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Biraz zevk meselesi. Hikayeli oyunlara herkes saramıyor veya Xbox'taki çoğunluk gibi online oyunlara
Xbox da online oyun ne var ben bilmiyorum Activision anlaşması da yandı zaten çoğu kişinin almasının en büyük sebebiydi biliyorsunuz.

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,941
İsim
MehmedVII
Xbox da online oyun ne var ben bilmiyorum Activision anlaşması da yandı zaten çoğu kişinin almasının en büyük sebebiydi biliyorsunuz.
Ne zaman yandı? Kaynak var mı? Geforce NOW gelecek deniyordu üzdü

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,941
İsim
MehmedVII

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,941
İsim
MehmedVII

Allmuted

80+ Bronze
Bence ps5
Aslında yanmadı ingiltere hariç diğer ülkeler de bulunacak deniyor. Kısacası ingiltere kendi ayağına sıktı..
Konuya gelicek olursak tabi ki ps5 exc için bile alınır baya kaliteli güzel oyunları var.(bende ps5 arayışındayım baya kafa yordum bu konuya) Xbox daki oyunların çoğu ps de de var fh5 ve halo için xbox alınmaz bence

SnareEcho

80+ Silver
Her gün tam bir Gamer gibi uzun saatler boyunca başında kalacaksınız PlayStation öneririm. Ama akşam işler bittikten sonra yarım saat bir saat oynamak istiyorsanız X öneririm.

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Enes Demirok
Xbox neden alınmaz bunu size maddeler şeklinde sıralayacağım

1. PS Plus ı tam araştırmamışsın PS Plus da Game Pass den daha çok ve daha kaliteli oyunlara ev sahipliği yapıyor.
PS+ Extra = 509 PS5/PS4 oyun var Xbox Game Pass de = 368 Xbox Series/Xbox One oyunu var.
burada PS1 PS2 PSP ve PS3 oyunları sayılmadı aynı şekilde Xbox tarafında Xbox 360 ve Xbox Original oyunları sayılmadı yani sistem olarak PS Plus da daha güncel ve daha fazla oyun var kaliteyi katmıyorum bile.

Forum da bu konumda PS Plus a her ay gelen oyunları paylaşıyorum bakabilirsiniz.

2.Xbox Series X performans olarak PS5 in her oyunda gerisinde oyunlar FPS olarak PS5 de sabit 60 verirken Xbox Series X de vermiyor hem dünyanın en güçlü konsolu diye lanse ediliyor hem de bunu yapamıyor ama benim gibi konsol piyasasında uzun süredir olan kişiler Xbox ın doğru bir sözü olmadığını da bilir bu firmayı insanlar Game Pass den dolayı kullanıcı dostu falan biliyorlar ama bu firma en çok kullanıcı dolandıran firma nerdeyse 2013 ten beri çıkardıkları ürünler hakkında adamların söylediği bir cümle doğru değil hep fiyasko.

3.Xbox Series X çıkalı neredeyse 3 yıl olacak ve Halo ve Forza dan başka hala 1 tane özel oyunu yok özel oyunu olmayan bir konsolun da almak için sebebiniz olmamalı aynı şeyleri hatta daha iyisini bir PC de yapabilirsiniz zaten.
FuQur1BX0BA9B_d

4.Adamlar Redfall diye bir oyun çıkardı oyun rezalet bir şey dalga konusu oldu basında ve oyuncular arasında.
Şu oyuna bakar mısınız koskoca Arkane Studios ne hallere düşmüş utanç verici satın aldığı firmaları da batırıyor böyle bir şirket Xbox ve bu oyun Xbox Series X de 30 FPS çalışıyor 60 FPS de bile çalıştıramamışlar bu rezalet grafikli oyunu sonradan ekleyecekler cidden rezil bir şey.
Ftha_GgXgAEY_XH

FvGJisYWcAEhqRa

FvEm_tUWIAEYPcT

Bu da PS5 in son çıkan özel oyunu Horizon Forbidden West: Burning Shores PS5 e özel geliştirilen DLC'si
CGI gibi grafiklerde 4K 60 FPS sabit akıyor.
FvB_HXbX0AAIRdK

FvB_HzDXoAAw5GS

FvB_IP2XoAISUUC

FvB_IsGWAAQaxQD

Bu yazdıklarımdan sonra tercih sizin ben sadece kullanıcıları bilinçlendiriyorum ama düzgün şekilde düşünen bir insanın da bu zamanda Xbox alacağını kesinlikle düşünmüyorum.
Birkaç oyun yüzünden ne kadar tatava yaptınız. Koskoca naughty dog bile pc ye the last of us’ı bok gibi çıkardı da bu kadar konuşulmadı. Geçiniz.

Playstation oyunlarının gerçekten sağlam bir önemi kalmadı hepsi teker teker bilgisayara gelmeye başladı ve arkadaşın zaten oynayacak çok fazla oyunu var.

Akakce’de dijital vers. ps5 13.600’e kadar düşmüş ilginç. Cdli 14.300.

Xbox series X 16.900’e kadar çıkmış. 100 dolar Zamlanan playstation olmasına rağmen nasıl bu kadar yükselmiş anlamadım açıkcası. 4k’da ikisi de 30fps performans veriyor zaten ben senin yerinde olsam kasa sistem toplardım. 6800xt’li falan.

Ama playstation’ın fiyatı güzel düşmüş. Fiyat farkı böyleyken playstation tercih edilebilir.

TİTAN.

80+ Platinum
Arkadaşlar merhaba yaklaşık 2-3 gündür xbox series x ve playstation 5 arasnnda hangisini almalıyım diye düşünüyorum xbox gamepass ve ps plus araştırdım gamepass daha mantıklı gibi sizce hangisi daha mantıklı xbox oyunlarına baktığımda daha çok oynayacağım oyun var gibi duruyor
Ps5

LORN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
633
İsim
Enes Demirok
ya da senin için çözünürlük ve oyunun detay kalitesi önemli değilse çok da harcama yapmak istemiyorum arada oturur takılırım diyosan ikinci el xbox series s baya uygun bir tercih
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yılbaşında playstation’ın fiyatı 20bin miş cidden sağlam düşmüş alınabilir.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,373
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Konuya buradan devam.

121709

80+ Silver
Düşünmeden Xbox series x, düşünmeden anca o çünkü. İnsan olmanın özelliklerinden biri olan "düşünebilme" sayesinde düşünerek ve doğru karara vararak Ps 5 alabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Burak
Yani benim asıl merak ettiğim şu mesela
bu ikisinede bakıyorum ancak sanki xbox gamepass oyunları daha iyi gibi duruyor daha çok oynayacağım oyun var gibi duruyor

Hocam biraz baktım da sanki dava daha tam bitmemiş. 24 Mayıs vs yazıyor. Bir umut Microsoft kazanabilir

Birkaç oyun yüzünden ne kadar tatava yaptınız. Koskoca naughty dog bile pc ye the last of us’ı bok gibi çıkardı da bu kadar konuşulmadı. Geçiniz.

Playstation oyunlarının gerçekten sağlam bir önemi kalmadı hepsi teker teker bilgisayara gelmeye başladı ve arkadaşın zaten oynayacak çok fazla oyunu var.

Akakce’de dijital vers. ps5 13.600’e kadar düşmüş ilginç. Cdli 14.300.

Xbox series X 16.900’e kadar çıkmış. 100 dolar Zamlanan playstation olmasına rağmen nasıl bu kadar yükselmiş anlamadım açıkcası. 4k’da ikisi de 30fps performans veriyor zaten ben senin yerinde olsam kasa sistem toplardım. 6800xt’li falan.

Ama playstation’ın fiyatı güzel düşmüş. Fiyat farkı böyleyken playstation tercih edilebilir.

ya da senin için çözünürlük ve oyunun detay kalitesi önemli değilse çok da harcama yapmak istemiyorum arada oturur takılırım diyosan ikinci el xbox series s baya uygun bir tercih

Yılbaşında playstation’ın fiyatı 20bin miş cidden sağlam düşmüş alınabilir.

Konuya buradan devam.

Düşünmeden Xbox series x, düşünmeden anca o çünkü. İnsan olmanın özelliklerinden biri olan "düşünebilme" sayesinde düşünerek ve doğru karara vararak Ps 5 alabilirsin

benim kafama takılan şey şu

bu ikisinede bakıyorum ancak sanki xbox gamepass oyunları daha iyi gibi duruyor daha çok oynayacağım oyun var gibi duruyor

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,272
Üyeler
140,799
Son üye
ThedorBaggwell
Top Bottom