Neler Yeni

ps4 kolu pcye bağlamak

kayntuna

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Tuna Yalçın
Selamlar, elimde ps4 kolu var ve pc'ye bağlamak istiyorum. Bluetooth ile bağlanıyor ama bir sonraki bağlamak istediğimde olmuyor. Yani aygıtı tekrar kaldırıp yeniden eşleştirmem gerekiyor. Bunun bir çözümü var mı? Yani kolu bağlayayım sonrasında kolu kapayayım ve bir daha bağlamak istediğimde aygıtı kaldırmadan bağlama imkanım var mı? Windows 10 kullanıyorum.
1707917976893.png

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Selamlar, elimde ps4 kolu var ve pc'ye bağlamak istiyorum. Bluetooth ile bağlanıyor ama bir sonraki bağlamak istediğimde olmuyor. Yani aygıtı tekrar kaldırıp yeniden eşleştirmem gerekiyor. Bunun bir çözümü var mı? Yani kolu bağlayayım sonrasında kolu kapayayım ve bir daha bağlamak istediğimde aygıtı kaldırmadan bağlama imkanım var mı? Windows 10 kullanıyorum. Alıntıyı görüntüle
Aynı sorun var ya genel bir sıkıntı sanırım.

NoWa

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
samet düzenli
Selamlar, elimde ps4 kolu var ve pc'ye bağlamak istiyorum. Bluetooth ile bağlanıyor ama bir sonraki bağlamak istediğimde olmuyor. Yani aygıtı tekrar kaldırıp yeniden eşleştirmem gerekiyor. Bunun bir çözümü var mı? Yani kolu bağlayayım sonrasında kolu kapayayım ve bir daha bağlamak istediğimde aygıtı kaldırmadan bağlama imkanım var mı? Windows 10 kullanıyorum. Alıntıyı görüntüle
BT açıp kolda ps logosu var ona basınca oto bağlanması lazım bende öyle

Top Bottom