Neler Yeni

PS4 PRO VS Xbox Series S Hakkında Konulara Açıklama Ve PS4 ün Ne Kadar Destek Alacağı

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,380
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Her türlü series s den önce ölecek bir cihaz 10 yıl öncesinin teknolojisini övmenin bi mantığı yok bence. Haha sen belli ki birşeylere sinirlenmişsin ama ps4 de pro da aynı anda gidecek. Series s yeni nesil olarak geçiyor güncel kalmak isteyen arkadaşlar onu alsın, ama ps exc oyunları için pro alınır exc oyunlar çok kaliteli/güzel
2025 sonuna kadar destek alacak PS4 PS Plus Deluxe var artık Game Pass ile tek tuş la karşılaştırabilirsiniz hangisinin daha iyi kütüphaneye sahip olduğunu önemli olan konsol değil oynayacağın oyunlar Xbox Series S oyunları çözünürlük ve grafik anlamında nasıl çalıştırdığını zaten teknoloji gibi donanım konularına meraklıysanız biliyorsunuzdur sulu boya gibi görseller depolama alanı 364 GB oyun yok konsolda Game Pass artık avantaj değil neden önerim ben PS4 den en fazla 1 yıl daha ömrü olacak bu konsolu Xbox Series S 10 Kasım 2020 de satışa sunuldu 1.5 yıl geçti aradan çıkan oyun sayısına bakın o bile yeter bence bir Forza Horizon 5 bir de Halo Infinite çıktı adamlar 2 tane oyun yaptılar bu zamana kadar. 12 Kasım 2020 den 9 Kasım 2022 kadar PS4 çıkan ve çıkacak oyunları da yazayım Spider-Man Miles Morales,Kena: Bridge of Spirits,Sifu,Horizon Forbidden West,Gran Turismo 7,Stray,God of War: Ragnarök arada saymadıklarım tabi vardır aklımda olanları yazdım.

Son düzenleme:

Burak Aksoy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
836
İsim
Burak
Senin konsolda sıkıntı vardır bence resimler var SSD takınca nasıl bir fark olduğu hakkında videolar var + ben SSD li kullanıyorum PS4 Pro 1 TB Samsung 860 EVO takılı konsolda sorun konsolunuzda genelleme yapmayın lütfen fark olmadığını iddia etmeniz bile saçma bence.
benim kullandığımda sıkıntı olabilir ama dediğim gibi hiç fark hissettirmedi. Şuan ps5 kullanıyorum mesela hız konusunda inanılmaz fark var

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,380
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
benim kullandığımda sıkıntı olabilir ama dediğim gibi hiç fark hissettirmedi. Şuan ps5 kullanıyorum mesela hız konusunda inanılmaz fark var
Evet PS5 in SSD si çok farklı bir teknoloji kullanıyor Mark Cerny zaten 1 saat boyunca bu SSD nin ne kadar farklı olduğunu gösterdiği PS5 sunumu var PS5 de nerdeyse yükleme ekranı denen bir şey yok 1-2 saniye de açıyor oyunları biliyorum zaten PS5 in ne kadar hızlı olduğunu oyunlarda ben PS5 ile PS4 PRO yu kıyaslamadım zaten ben PS4 PRO nun HDD versiyonuna göre kıyasladım kendi PS4 PRO konsoluma SSD taktıktan sonra ciddi bir fark oldu yükleme ekranlarında eski haline oranla demek ki SSD kalitesinde önemli ben Samsung kullanıyorum marka olarak bu yüzden sizin ile benim deneyimimiz aynı değil.

Son düzenleme:

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,380
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Resident Evil 4 Remake PS4 için geliyor sadece Xbox One konsoluna gelmiyor One X de dahil çoğu oyun bu şekilde Xbox One gelmeyip sadece PS4 e geliyor bunun da sebebi PS4 ün 120 milyon aktif kullanıcı sayısı olması size tavsiyem PS5 Slim ve PS5 Pro çıkana kadar PS4 konsolunuzda kalmanız olacak çoğu oyun kesinlikle PS4 e gelecek 2025 sonuna kadar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Adsız.jpg

1664106954099.png

God Of War Ragnarök den yeni fragman geldi oyun PS4 ve PS5 özel geliyor mükemmel fragman bu arada.

Son düzenleme:

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,380
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Sony sitesini güncelledi ve yeni nesil PlayStation 4 ve PS5 konsollarını keşfedin olarak başlık attılar PS4 e yeni nesil konsol olarak yazdılar sitelerine ayrıca PS4 konsolu ile ilgili tüm bölümü güncellemişler sitedeki bu da Sony nin PS4 e desteği 2025 sonuna kadar kesmeyeceği sözünü doğruluyor.
1664293871108.png

1664293941597.png

Son düzenleme:

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,380
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,380
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,380
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Oyun geliştiricileri Xbox Series S konsoluna oyun yapmak istemiyorlar patates konsol ömrünün sonuna çok hızlı yaklaşıyor bu gidişle 1 2 yıla fişini çekerler.

Son düzenleme:

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,380
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
A Plague Tale Requiem.jpg

A Plague Tale: Requiem Xbox Series S de 1600x900(900p) 30FPS çalışıyor patates konsol bu çamur görüntüde bile oyunu sabit 30FPS de tutamıyor.

Çözünürlük o kadar kötü ki artık pixelleşmeden Minecraft a dönmüş oyun.

Ekler

• A Plague Tale Requiem.jpg
    2.1 MB · Hit: 52
Son düzenleme:

Hasanst

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
582
İsim
Hasan Said Tamer
1. xbox konsoldaki game pass te olan bazı oyunlar pc game passta yok
2. ps plus daha pahalı
3. xbox series s daha güncel ve güçlü
4. görecili bir kavramdır he
1. madde için örnek verir misin

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,380
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
1. madde için örnek verir misin
XBOX Orginal ve Xbox 360 oyunlarından bahsediyor.
Ama dediği oyunlar çok az ve iyi oyunlar değil günümüzde yüzüne bakmaz kimse o oyunların.
Ayrıca diğer yazdığı maddelerin de hiç bir geçerliliği yok şu an günümüzde.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,933
Üyeler
140,928
Son üye
alpoatl
Top Bottom