Neler Yeni

Ps5 vs pc upgrade vs ps5 pro

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,551
İsim
Emre
Discord
necromancerr
bide pro almasam çok kaybim olurmu ps4 dede slim kullandım 2021 e kadar hiç sorun yapmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pro fiyatı ne olur Sence hocam parayı dolar yapsam proya yetermi 800-900 dolar alsam filan
600 dolar msrp söylentileri var hadi taş çatlasa 700 dolar olur msrp türkiyeye geliş fiyatına karışamam orasını bizimkiler ne kadar ... etmek isterse o kadar yükselir

bora44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bora aydin
600 dolar msrp söylentileri var hadi taş çatlasa 700 dolar olur msrp türkiyeye geliş fiyatına karışamam orasını bizimkiler ne kadar ... etmek isterse o kadar yükselir
Msrp kalacağını bilsem endişe etmemde iste ulkede ne olur onu bilmiyorum

bence beklemeni gerektiricek bir durum yok türkiyede elektronik ürünler şuanda zararına satılıyor çünkü türk lirası faiz çok avantajlı firmalar ellerinde bulunana stokları eritik tl faizinde pozisyon almaya çalsııyor

tavsiyem sahibindende kurumsal satıcılardan slim ps5 alıp 2tb özel ps5 uyumlu m2 ssd alıp abonelikleri oyunları alıp geçmek en mantıklı seçenek

evet pc iyi güzel ama zaten oyun fiyatları konusunda sorunun yoksa ps5 almamak için hiç bir nedenin yok zaten her oyun önce ps5 sonra pc ye geliyor ex oyunlar ve gta 6 buna en büyük örnek olabilir
Şimdi ps5 slim alsam 17 k yazında çalışıp parayı dolar yapıp sonra ps5 proya geçsem mantiklimi yada bu nesil 5 de kalip 2027 de çıkınca ps6 almak mantiklimidir

asko56

80+ Silver
Msrp kalacağını bilsem endişe etmemde iste ulkede ne olur onu bilmiyorum

Şimdi ps5 slim alsam 17 k yazında çalışıp parayı dolar yapıp sonra ps5 proya geçsem mantiklimi yada bu nesil 5 de kalip 2027 de çıkınca ps6 almak mantiklimidir
Piyasanın en güvenilir yerinde 17 bin cihaz

https://www.sahibinden.com/ilan/iki...tili-8k-hdmi-kahraman-konsol-1173782194/detay

gidiceksin eline 25 bin tl yi koyacaksın 17 bin hazırlayacaksın cebine nakir elden git biraz pazarlık yapsan ki yaparsın parayı tamamen nakit vericem vs dersin 200-300 bile düşürsen kar yazar sana

kalan parayada 1 senelik deluxe aboneligi alırsın 2750 tl üstüne 1 tb daha ssd alırsın cihaza eklersin böylece 2 tb ps5 in olur sattıgın zamanda bu şekilde daha fazlaya yada pro desteklerse pro ya takarsın o ssd yi geçer gider indirimlerden 3-4 oyun alırsın sana 30 bine patlar bu işlem

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Arif Çelebi
Peki pro beklenmeli mi 4070 super 7900 greli sistem mi toplanmali bide hocam 16 yaşındayım yd çıkmak için vizede lazım değilmi
konsollara özel oyun artık neredeyse çıkmıyor yeni büyük oyunlardan pc ye çıkmayan demon souls kaldı diye biliyorum onun dışında neredeyse bütün oyunlar pc ye çıkıyor ben kesinlikle 4070 super alınmasından yanayım sadece oyun için değil birçok alanda da kullanırsınız

asko56

80+ Silver
konsollara özel oyun artık neredeyse çıkmıyor yeni büyük oyunlardan pc ye çıkmayan demon souls kaldı diye biliyorum onun dışında neredeyse bütün oyunlar pc ye çıkıyor ben kesinlikle 4070 super alınmasından yanayım sadece oyun için değil birçok alanda da kullanırsınız
oyun ilk ps5 e sonra en erken 1 en geç 2 yıl sorna geliyor 2 yıla zaten oyunun hype ı kaçıyor god of war ragnarok çıkalı 1.5 yılı geçti yeni geliyor gow mı kaldı ps5 ciler platinledi oyunu 10 defa kenera attılar

bora44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bora aydin
astro bot gelmeyecekmiş çok merak ediyorum gta 6 erkenden oynama ve gelecek sony oyunlarida cabasi

Hocalarim aileminde iziniyle şimdi ps5 alip pro çıktıktan 4-5 ay sonra pro almaya karar kıldım yazın çalışıp kazandığım parayla 400 dolar almayi dusunuyorum ps5 ide 15 kya satsam toplamda 800-900 dolar param olucak ps5 pro piyasaya ilk geldiğinde daha pahalı olur muhtemelen o nedenden dolayı sizce mantıklı bir karar mi @asko56 @mehmet_10

Son düzenleme:

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Arif Çelebi
oyun ilk ps5 e sonra en erken 1 en geç 2 yıl sorna geliyor 2 yıla zaten oyunun hype ı kaçıyor god of war ragnarok çıkalı 1.5 yılı geçti yeni geliyor gow mı kaldı ps5 ciler platinledi oyunu 10 defa kenera attılar
Microsoft cod gamepass çıkardığında sony de karşı cevap vermek zorunda kalacak emin ol 1.5-2 senede çıkan oyunlar bir bakmışın ilk etapta 6 ay sonra bir süre sonrada aynı anda çıkmaya başlayacak devir değişti artık kim daha iyi hizmet götürürse parayı da o götürür

asko56

80+ Silver
Microsoft cod gamepass çıkardığında sony de karşı cevap vermek zorunda kalacak emin ol 1.5-2 senede çıkan oyunlar bir bakmışın ilk etapta 6 ay sonra bir süre sonrada aynı anda çıkmaya başlayacak devir değişti artık kim daha iyi hizmet götürürse parayı da o götürür
öyle bir dünya olmadıgını sende biliyorsun dostum sony nin konsol satışları ortada zaten dedigin olay olsa idi çoktan yapardı call of duty anlaşması bittikten sonra bile hala oyunları aynı geç şekilde getirmeye devam etti üstüne artık xbox hem 3.parti yayıncı üstüne can çekişiyor xbox eger bu hamleyi yapmasa batardı üstüne call of duty hala ps5 de satılıcak yani oyundan mahrum degiller dünya sadece tr gibi fakir ülkelerde ibaret degil bunu unutmayın.

astro bot gelmeyecekmiş çok merak ediyorum gta 6 erkenden oynama ve gelecek sony oyunlarida cabasi

Hocalarim aileminde iziniyle şimdi ps5 alip pro çıktıktan 4-5 ay sonra pro almaya karar kıldım yazın çalışıp kazandığım parayla 400 dolar almayi dusunuyorum ps5 ide 15 kya satsam toplamda 800-900 dolar param olucak ps5 pro piyasaya ilk geldiğinde daha pahalı olur muhtemelen o nedenden dolayı sizce mantıklı bir karar mi @asko56 @mehmet_10
dedigim gibi 30 bin tl niz hazır ise hayırlı olsun cd li sürüm degil digital sürüm alın artık cd devri bitti.

bora44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bora aydin
öyle bir dünya olmadıgını sende biliyorsun dostum sony nin konsol satışları ortada zaten dedigin olay olsa idi çoktan yapardı call of duty anlaşması bittikten sonra bile hala oyunları aynı geç şekilde getirmeye devam etti üstüne artık xbox hem 3.parti yayıncı üstüne can çekişiyor xbox eger bu hamleyi yapmasa batardı üstüne call of duty hala ps5 de satılıcak yani oyundan mahrum degiller dünya sadece tr gibi fakir ülkelerde ibaret degil bunu unutmayın.

dedigim gibi 30 bin tl niz hazır ise hayırlı olsun cd li sürüm degil digital sürüm alın artık cd devri bitti.
Hocam zaten ps4 kutuphanem dolu 1tbda yeter sadece uyelik ve konsol alacağım sonra full birikim yapacağım tek satin almayı dusundugum oyun astro bot oda eylulde geliyor zaten ragnarok filanda uyelige gelir yakında kaldiki eski psn hesabımda oynamadigim veya uyelikteki bazi ps4 oyunlari miles morales forbidden west rift apart demon souls filan uzunca yeter bana

TrollSlayer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
437
İsim
Arif Çelebi

Ps 3-4 döneminde neden oyunları getirmedi de 2-3 senedir neredeyse çıkan bütün oyunları çatır çatır pc ye çıkarıyor dostum değişimi görememek için kör olmak lazım şunu kaçırıyorsun xbox microsoftun ve microsoft adamlar o kadar zengin ki geçtim batmayı sony bile satın alabilecek potansiyeli ve parası var ps sektörünün neredeyse yarısı fifacı ve cod çu adamlar her sene bu iki oyunu alıp köşesine çekiliyor şuanda microsoft ben cod ps ye çıkarmıyorum dese konsol satışları çakılır sony krize girer ki öyle niyetleri de var 87 milyar dolar boşuna verilmedi keşke sony de geleneklerini hızlıca bırakıp günümüze ayak uydursa yoksa microsoft tekel olacak

bora44

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Bora aydin
Ps 3-4 döneminde neden oyunları getirmedi de 2-3 senedir neredeyse çıkan bütün oyunları çatır çatır pc ye çıkarıyor dostum değişimi görememek için kör olmak lazım şunu kaçırıyorsun xbox microsoftun ve microsoft adamlar o kadar zengin ki geçtim batmayı sony bile satın alabilecek potansiyeli ve parası var ps sektörünün neredeyse yarısı fifacı ve cod çu adamlar her sene bu iki oyunu alıp köşesine çekiliyor şuanda microsoft ben cod ps ye çıkarmıyorum dese konsol satışları çakılır sony krize girer ki öyle niyetleri de var 87 milyar dolar boşuna verilmedi keşke sony de geleneklerini hızlıca bırakıp günümüze ayak uydursa yoksa microsoft tekel olacak
Hocam cod sadece xbox exclusive olmaz muhtemelen cunku yeni gelen black ops 6 da ps5 de var en azından bu nesilde olmaz cunku ondan oncede psile anlaşma yapılıyor yani anlaşmanın suresi bitmenden cat diye desteği cekemezsin gamepassde olur ilk gunden ki bu buyuk bir artı ama oyunu psde satmamak çok buyuk eksi olur oyun satisi bakımından

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
mehmet
microsoft ben cod ps ye çıkarmıyorum dese konsol satışları çakılır sony krize girer
COD oyunları en fazla playstationda satılıyor. Microsoft böyle bir hamle yaparsa zarara girer. Ayrıca Microsoft ve Sony anlaştılar 10 yıl daha COD oyunları PS'ye gelmeye devam edecek.

asko56

80+ Silver
Dostum sende şunu anlamıyorsun microsoft xbox bir bölüm xbox bölümü battı diyorum gamepass a call of duty gelmemesi için o taptıgın ms kaç takla attı biliyormusun gamepass a ayrı bir seviye getimeyi bile düşünüyorlardı daha pahalı ama oyunculara söz verildigi için sadece black ops 6 geliyor diger call of duty ler nerde mesela eski oyunlar gelicekmi asla gelmeyecek çünkü hala satıyor üstüne playstation oyunları pc getirme sebebi daha fazla potansiyel ps5 kullanıcısı demek reklam gibi düşünün adam orda gow 2018 pc de çıktıgında oynayan çogu kişi gitti gow ragnarok u oynayabilmek için gitti ps5 aldı açıp oyun çıkış tarihlerine bakabilrisin.

1718288414630.png

1718288438670.png

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
938,476
Üyeler
147,561
Son üye
Sunfote
Top Bottom