Neler Yeni

Psikolojimi düzeltecek tek ilaç Klozapin diye düşünüyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Audiophile
Dile kolay 12 yıldır tedavi görüyorum. Artık hangi ilacın işe yarayabileceğini kestiriyorum ve bir ilaç dışında hiçbir ilacın işe yaramadığını söyleyebilirim. Bu ilaç Klozapin etken maddeli Clonex.

Çok ağır yan etkileri var benim üzerimde ama biliyorum ki beni düzeltebilecek tek ilaç da bu. Ne yapacağımı bilmiyorum, psikolojim berbat durumda ve çıkış yolu bulamıyorum, bir şekilde bu ilacı en az 300 mg kullanmam lazım. Şu anda günde 25-50 mg civarı alabiliyorum.

Cevdet Sunay

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
24,108
İsim
Hakan
Oxy bağımlısıyım.

ryangosling

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Can Geri
Dile kolay 12 yıldır tedavi görüyorum. Artık hangi ilacın işe yarayabileceğini kestiriyorum ve bir ilaç dışında hiçbir ilacın işe yaramadığını söyleyebilirim. Bu ilaç Klozapin etken maddeli Clonex.

Çok ağır yan etkileri var benim üzerimde ama biliyorum ki beni düzeltebilecek tek ilaç da bu. Ne yapacağımı bilmiyorum, psikolojim berbat durumda ve çıkış yolu bulamıyorum, bir şekilde bu ilacı en az 300 mg kullanmam lazım. Şu anda günde 25-50 mg civarı alabiliyorum.
300mg mı? siz galiba direk kendini öldürmeye çalışıyorsunuz. o kadar fazla almak yerine akıl hastabesine yatmahı deneyin derim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Audiophile
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
300mg mı? siz galiba direk kendini öldürmeye çalışıyorsunuz. o kadar fazla almak yerine akıl hastabesine yatmahı deneyin derim.
300 mg Clonex için ortalama bir dozdur. 900 mg üst sınırdır. Akıl hastanesinin çare olduğunu pek sanmıyorum.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Muhtemelen kırmızı reçete ilaçlardan biri ve sizde bağımlılık yapmış. Bence durumu doktorunuzla paylaşın.

Pew Pew

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Cem Şimşek
İlgilendiği Kategoriler
Sağlık
Yok, yazdırmadan alıyorum.
Etken maddeyi biraz inceledim Karaciğerde metabolize olup böbreklerden itrah ediliyormuş ve bağımlılık yaparmış. Bence doktora danışmadan doz arttırmayın. Karaciğer ve böbreklerinize zarar verirseniz çok kötü bir duruma girmiş olursunuz.

Top Bottom