Neler Yeni

QP Bilişim Rezilliği

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,741
İsim
Emre siyah
bi ihtimal test etmişlerdir diye düşünüyorum.

LaZz61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
889
İsim
mehmet ali oğuz
Yarın firma ile görüşeceğim ancak bu şekilde satmaları yasal mı? Hadi ben iade ettim, bunlar bu ürünleri yine başkalarına satmaya devam edecek
Ya çok yapıyorlar artık kime ne itelersek. Aşırı bir ürün iadesi gerçekleşiyor buda bir gerçek. İnsan bi açar ürün içeriğine bakar direk başkasına satıyorlar. Ben güç kaynağını iade etmiştim onaylandı para yattı güç kablosu evde kalmış mesela arayıp sormadılar ben haber verdim gönderdim tekrar :)

Rally

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
114
İsim
Ahmet
Ben de lian li kasa almıştım ön tarafındaki argbler yanmıyor ama kasa sanırım açılmış tekrar kapatılmış bir daha uğraşmadım sanırım iadeli ürünleri tekrar paketleyip satıyorlar

newaziz

80+
Bende öyle düşünüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaklaşık 2 hafta önce indirimden 1300tle Phantom sprint almıştım. İşlemciye temas eden kısımdaki jelatini yoktu. Lakin diğer parçaları sıfır idi. İade etmedim bende.

Aturex

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Eray Saygılı
Yıllardır online alışveriş yapıyorum. Çok kez tray işlemcide satın aldım ilk defa böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Eğer cidden test amaçlı yapıldı ise de müşterinin onayı alınması gerekmez mi? Firmanın bu topa gireceğini hiç düşünmüyorum. Büyük ihtimal kullanılmış iade edilmiş kime denk gelirse diye deniyorlar...

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,741
İsim
Emre siyah
Yıllardır online alışveriş yapıyorum. Çok kez tray işlemcide satın aldım ilk defa böyle birşeyle karşılaşıyorum. Eğer cidden test amaçlı yapıldı ise de müşterinin onayı alınması gerekmez mi? Firmanın bu topa gireceğini hiç düşünmüyorum. Büyük ihtimal kullanılmış iade edilmiş kime denk gelirse diye deniyorlar...
o da olabilir dediğim gibi firmanın güvenilirliği konunsda şuana kada şüphem yoktu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
961,659
Üyeler
151,777
Son üye
*𓆩🖤𓆪 *
Top Bottom