Neler Yeni

Rampage Drop Plus Hk.

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
Drop Plus, HS35 ve Arctis 1/3 den daha iyi.
Deneyimle sabit, dert etme.
Fakat bu oyuncu kulaklığı.
Müzik için yapılmamış.
Bahsettiğin kulaklığa baktım.
300 TL tek amacı müzik olan kulaklık.
Fakat 10 kat iyi olması biraz garip.
Ürünün sorunlu olabilir, bilmiyorum.
Tamam da 400 TL lik kulaklık bu kadar da dandik olmaz diye düşünüyorum. Bahsettiğim Life Q10 kulaklıkla da ses kasılıyor oyunlarda da kullanabiliyorum yani sadece mikrofonu yok diye bir tane oyun kulaklığı almak istedim onda da pişman oldum iade edicem muhtemelen. Yani cep telefonu kulaklığından bir farkı yok ses kalitesinde.

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,722
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Ben üründe sorun olduğunu düşünüyorum, çünkü günlük hayatta oyun dışında müzik kulaklığı müzik için kullanıyorum, son derece kaliteli bir sesi var

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,722
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Tamam da 400 TL lik kulaklık bu kadar da dandik olmaz diye düşünüyorum. Bahsettiğim Life Q10 kulaklıkla da ses kasılıyor oyunlarda da kullanabiliyorum yani sadece mikrofonu yok diye bir tane oyun kulaklığı almak istedim onda da pişman oldum iade edicem muhtemelen. Yani cep telefonu kulaklığından bir farkı yok ses kalitesinde.
Kanka dandik bir sesi yok, gerçekten bass ve tiz dengesini çok seviyorum hiçbir eq ayarı yapmadan bile çok zevkli müzik dinliyorum

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
Kanka dandik bir sesi yok, gerçekten bass ve tiz dengesini çok seviyorum hiçbir eq ayarı yapmadan bile çok zevkli müzik dinliyorum
Valla kanka bende ona istinaden aldım ama gerçekten beklentinin çok altında. Yani abartmıyorum şuan bendeki kulaklığın kalitesi 150 TL eder etmez cidden o derece. Ya bana kötüsü denk geldi ya da bilmiyorum.

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,722
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Valla kanka bende ona istinaden aldım ama gerçekten beklentinin çok altında. Yani abartmıyorum şuan bendeki kulaklığın kalitesi 150 TL eder etmez cidden o derece. Ya bana kötüsü denk geldi ya da bilmiyorum.
O kadar kötü diyorsan kesinlikle arızalı gelmiştir. Değişim istemeni öneririm

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız

paaradox

80+
Valla iade talebi oluşturdum bakalım yarın gidip vericem kargoya geri.
dostum bu forumda çoğu kişi kendini bişey sanar rampage iyidir derler ama kendilerini bişey sanan cahil hepsi forumda dikkat ettim klavye ve kulaklıkta gamepower rampage gibi çöp markalar tavsiye ediyorlar rampage ve gamepower çöp dedim diye linç yedim hala sölüyorum rampage ve gamepower kim tavsiye ediyorsa çok bilmiş cahildir ekipmandan anladını sanar

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
dostum bu forumda çoğu kişi kendini bişey sanar rampage iyidir derler ama kendilerini bişey sanan cahil hepsi forumda dikkat ettim klavye ve kulaklıkta gamepower rampage gibi çöp markalar tavsiye ediyorlar rampage ve gamepower çöp dedim diye linç yedim hala sölüyorum rampage ve gamepower kim tavsiye ediyorsa çok bilmiş cahildir ekipmandan anladını sanar
Ya rampage kullandım baya aslında fena değil bazı ürünleri gerçekten fp ama bu kulaklığa 400 tl fiyat koymuşlar bana gelen kulaklıkta belki sorun vardır bilemiyorum ama cidden acayip hayal kırıklığına uğradım şok oldum yani. 400 tl yi yoldan geçen birine versem bu kadar üzülmezdim. İade talebi oluşturdum herşeyini eksiksiz kutusuna koydum havalı poşetine kadar yarın gidip kargoya vericem. Discord ve oyunlarda arkadaşlarla konuşmak için sadece bir mikrofon almayı düşünüyorum. Diğer arkadaşların da önerebileceği bir mikrofon varsa bekliyorum.

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,722
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Ayıp oluyor dostum. Bilmesem neden önereyim? Drop plus bu forumda onlarca kullanıcısı olan kendini kanıtlamış bir model. Daha önce cloud 2 kullanmış olanı da var, benim gibi gamepower'dan geçeni de. Ayrıca benim gamepower'ın kulaklığını önerdiğimi görmen için güneşin batıdan doğması lazım, 2 yıl Medusa kullandım ve hayatta önermem. Ama drop plus'ı kullandığımda çok kaliteli bir ürün görüyorum. İki tane incelemesini yazdım ve YouTube incelemelerini izledim. Sadece kendi görüşüm değil, forum ve YouTube'daki diğer kullanıcıların görüşüyle kendini kanıtladı bu kulaklık.

Eren Eser

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,307
İsim
Eren Eser
Ben de drop plus alıcam ama herkes kaliteli diyor almalı mıyım

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
737
İsim
Yılmazhan Yıldız
Ayıp oluyor dostum. Bilmesem neden önereyim? Drop plus bu forumda onlarca kullanıcısı olan kendini kanıtlamış bir model. Daha önce cloud 2 kullanmış olanı da var, benim gibi gamepower'dan geçeni de. Ayrıca benim gamepower'ın kulaklığını önerdiğimi görmen için güneşin batıdan doğması lazım, 2 yıl Medusa kullandım ve hayatta önermem. Ama drop plus'ı kullandığımda çok kaliteli bir ürün görüyorum. İki tane incelemesini yazdım ve YouTube incelemelerini izledim. Sadece kendi görüşüm değil, forum ve YouTube'daki diğer kullanıcıların görüşüyle kendini kanıtladı bu kulaklık.
Valla kankam bende acayip hevesle aldım sabahtan beri gelmesini bekliyordum cidden açıp kullanır kullanmaz hüsrana uğradım :D . Bana gelen kulaklık sorunludur diye düşünüyorum ama yine de o benim içime sinmedi artık bu olaydan dolayı o yüzden iade talep ettim. Başka modeller bakacağım veya şuan kullanmakta olduğum Life Q10 kulaklığımı kullanıp harici bir mikrofon alacağım.

paaradox

80+
Ya rampage kullandım baya aslında fena değil bazı ürünleri gerçekten fp ama bu kulaklığa 400 TL fiyat koymuşlar bana gelen kulaklıkta belki sorun vardır bilemiyorum ama cidden acayip hayal kırıklığına uğradım şok oldum yani. 400 TL yi yoldan geçen birine versem bu kadar üzülmezdim. İade talebi oluşturdum herşeyini eksiksiz kutusuna koydum havalı poşetine kadar yarın gidip kargoya vericem. Discord ve oyunlarda arkadaşlarla konuşmak için sadece bir mikrofon almayı düşünüyorum. Diğer arkadaşların da önerebileceği bir mikrofon varsa bekliyorum.
dostum üzmek istemem ama bu dediğim yüksek ihtimal olacak şimdi covid 19 olduğu için iade almazlar bird
ağa sana demedim ben bu iki marka kabul etsende etmesende çöp bu kulaklık iyi olabilir ben genel anlamda çöp diyorum

Top Bottom