Neler Yeni

Rampage Drop Plus(Eksa E900 Pro) alınır?

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,178
İsim
Ahmet Sevinç

nealean

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,114
İsim
Yusuf

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
model nasıl bilmiyorum ama bu bütçelere rampage karşıtıyım
hocam kulaklık rampage bile ait değil furylevelin kulaklığı rampage yapsa bu kadar güzel yapamazdı. furylevel malzemeden kısmayan markalardan birisi fury x'te en kaliteli kulaklıkları ses ve malzeme bakımından cloud 2'ye rakip. cloud 2'nin tek avantajı alüminyum gövde onun için cloud 2'ye +1 veririm. Kingstondan ayrıldıktan sonra hyperx kaliteyi düşürdü
not: fps oyunları içinde cloud 2 bir gömlek üstün

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,178
İsim
Ahmet Sevinç
hocam kulaklık rampage bile ait değil furylevelin kulaklığı rampage yapsa bu kadar güzel yapamazdı. furylevel malzemeden kısmayan markalardan birisi fury x'te en kaliteli kulaklıkları ses ve malzeme bakımından cloud 2'ye rakip. cloud 2'nin tek avantajı alüminyum gövde onun için cloud 2'ye +1 veririm. Kingstondan ayrıldıktan sonra hyperx kaliteyi düşürdü
fury level yt kanalımıydı? öyle bi kanal hatırlıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
443
İsim
Metin dal
kullanıyorum bu fiyata değmez biraz daha ekleyip cloud 2 alabilirsin

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Ekipmanlar,Sistem Parçaları,Teknik ve Yazılımsal Sorunlar vb.
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513

Reindi

80+ Silver

gözüme baya tuttu bu fiyata çıkarılabilir mikrofonlu 50mm sürücülü daha güzel bir kulaklık bulamadım kullananlar yazabilir mi @ArdaM

bütçem 1000 TL civarı
drop plus güzeldir şuan da kullanıyorum aktif ama git 150-200 lira farka cloud 2 al

Reindi

80+ Silver
drop plus güzeldir şuan da kullanıyorum aktif ama git 150-200 lira farka cloud 2 al
ve ben 389 liraya aldım o fiyata bedava kulaklıktı o zamanda cloud 2 800 liraydı yani arada yüzde 100 den fazla fark vardı yani alınırdı şuan alınmaz

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513

El-Turco

80+ Bronze
hocam benim bir kaç cevabıma denk gelmişsinizdir belki kulaklıklarda az çok deneyimim oldu drop plus da kullandım. Ses olarak gür temiz dip ses yok cızırtı yok gönlünüz rahat olsun. Ama kulak padleri tam kulağımı kavramadı üstünde durdu böyle kulaklarımı içeri soksam da her kulaklıkta g pro da bile olduğu gibi içine değiyor o kadar kalın süngerlere sahip değil.
Akıllı yastık olduğu için bir zaman sonra çok büzülüyor engel olamıyorsunuz bu duruma iyi bir durum mu bana göre değil bende şu an bu kulaklık yatıyor kullanmıyorum bayadır. Tr deki ilk 4 stoktan birini almıştım hatta öyle diyim size :D. 7.1i fps. için ses kasması falan muazzam dizi film için güzel

MuratAbiGF Fedaisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,202
İsim
İlker
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ahmetkayaofficial01
Discord
Ahmetkaya#9513
hocam benim bir kaç cevabıma denk gelmişsinizdir belki kulaklıklarda az çok deneyimim oldu drop plus da kullandım. Ses olarak gür temiz dip ses yok cızırtı yok gönlünüz rahat olsun. Ama kulak padleri tam kulağımı kavramadı üstünde durdu böyle kulaklarımı içeri soksam da her kulaklıkta g pro da bile olduğu gibi içine değiyor o kadar kalın süngerlere sahip değil.
Akıllı yastık olduğu için bir zaman sonra çok büzülüyor engel olamıyorsunuz bu duruma iyi bir durum mu bana göre değil bende şu an bu kulaklık yatıyor kullanmıyorum bayadır. Tr deki ilk 4 stoktan birini almıştım hatta öyle diyim size :D. 7.1i fps. için ses kasması falan muazzam dizi film için güzel
akakçeden baktığımda cloud 2 nin 14 gün sonra tahminen 900 e ineceği görünüyor onu beklerim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,652
Üyeler
141,736
Son üye
xxstormxx
Top Bottom