Neler Yeni

RAMPAGE GÜVENİLİR Mİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
tuna mert şişman
bir kaç kere rampage kullanmış biri olarak birçok kere kandırıldım rampage alpha x diye bir kulaklık aldım kutusunda çok güzel görünüyordu rgb leri çok canlıydı fakat çalıştırdığımda çok cırtlak olduğunu fark ettim kesinlikle kötüydü renkler canlı deyil pasteldi çok açıktı ama kalite olarak ortaydı yinede fiyatına deymezdi birçok kötü yorum gördüm marka hakkında sizin düşünceleriniz neler

samole44

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
351
İsim
Bünyamin
bir kaç kere rampage kullanmış biri olarak birçok kere kandırıldım rampage alpha x diye bir kulaklık aldım kutusunda çok güzel görünüyordu rgb leri çok canlıydı fakat çalıştırdığımda çok cırtlak olduğunu fark ettim kesinlikle kötüydü renkler canlı deyil pasteldi çok açıktı ama kalite olarak ortaydı yinede fiyatına deymezdi birçok kötü yorum gördüm marka hakkında sizin düşünceleriniz neler
rampage güvenilirde aldığın kulaklık sınıtılı olabilr

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
3 tane rampage ürün kullanıyorum ve gayet memnunum,
Rampage Howl mouse
Rampage R21 7.1 kulaklık
Rampage carisma mesh kasa.

memoliady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
mehmet adıyman
bende 3 ürünü var gayet kaliteli ve hiçbir sıkıntısı yok

Ventus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Müptezel
ben alırken genelde aldıgım satıcının çok yorumu olmasına ve yorumlardaki olumlu cevaplara bakarak alıyorum. Sıfır yorumu olan bir mağazadan genelde bişi almam

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
sadecekulaklıkdeyil o bir ornekti birçok kere klavye aldım ktüydü fan aldım çok kötüydü mouse denedim bozuldu
Klavye konusunda hak veririm, Rampage in klavyelerini beğenmiyorum ama Mouse konusunda iyi bir F/P dir Rampage.

Ahmetlynn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Ahmet Atasever
Instagram
Ahmetlynn
Steam
Ahmetlynn
Bence Aldığın Ekipmana Göre Değişiyor

Fury35

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
252
İsim
Mansur
Benim arkadaş full rampage donanımı kullanıyor gayet memnun sorunu yok

Neisis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mert Buğra
Instagram
https://www.instagram.com/mertbugrak/
Steam
https://steamcommunity.com/id/
Facebook
mertbugra.kaya.1
İyi veya kötü demeden deneyimlerimi aktarıyorum siz karar verin
Kb R01 klavye:3 4 sene yoğun kullanımıma ramen tek bir bozulan tekleyen basmayan tuşu yok üzerine yoğurt,cola,su,çay döküldü her seferinde kuruyunca çalıştı.Mekaniğe geçmesem hala kullanırdım.
Rampage Cenatur:Alalı 1.5 yıl oldu performans açısından problem yok yazılımsal bir sorunla karşılaştım 800 dpi yok 500 750 diye gidiyor bu da oyunda 0.2 sens fark yaratabiliyor.Kozmetik olarak biraz boya atması oldu köşelerden hissayatta farklılık yok görsel olarak yakından bakınca belli oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
tuna mert şişman
shopping
rampage sn-rw66 alpha-x usb 7-1 surround - ฟรีวิดีโอออนไลน์ - ดู ...

bu kutudaki bu bendeki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
939,968
Üyeler
147,806
Son üye
Nightt01
Top Bottom