Neler Yeni

Rampage V902 Alınır mı?

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
311
İsim
Murat Gündoğdu
maximum bukadar verebilirim bi direksiyon setine bu fiyatada bundan iyisi yok sanırım 2.el önermeyin lütfen başka önerisi olan varsa link atabilir maximum bütçem 6k
kanka sonuç hakkında benide bilgilendir. Rampage in haterları dolu. Güzel malları da var ama, kullandıklarımdan memnunum.

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,918
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Bana kalırsa fiyatını kesinlikle hak etmiyor. 6000 TL'ye Force Feed Back olmayan bir direksiyon seti alacağıma hiç almam. Daha önce bu dahil bir çok direksiyon seti kullandım, yani sadece markaya bakarak salladığımı düşünme. İkinci ele yönelmek istemiyorsun o yüzden yönel demeyeceğim. O halde bu durumda bence en mantıklı seçenek para biriktirmeye devam edip düzgün bir set almak olur.

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Fatih Ayhan
Cidden kullandığına emin misin? Rampage direksiyonların hepsi ETS'de düzgün olarak çalışıyor ya ayar yapamadın yada sallıyorsun dostum
ETS'de çalıştığını söyledim zaten? Ne saçmalıyorsun?

• Beğen
Reaksiyonlar: euro

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,027
İsim
Mert Can Ergün
2.elde kutulu garantili satılıyor ben zamanında sahibinden kutulu açılmamış direksiyon+vitesi 1800 tl ye almıştım

TayfunBey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Tayfun Arık
maximum bukadar verebilirim bi direksiyon setine bu fiyatada bundan iyisi yok sanırım 2.el önermeyin lütfen başka önerisi olan varsa link atabilir maximum bütçem 6k
Hayırlı olsun demek düşer bize

Top Bottom