Neler Yeni

Rampage V902 Alınır mı?

halitxct

80+ Silver

Yasin Çınar

80+ Bronze
sen mesela arabayla zorlu bir yolda gidiyorsun direksiyonu tutamıyorsun o hissi direksiyon sana veriyor burdan anlatmam zor youtube'dan videoları var izlersin çok güzel bir sistem ama bu direksiyonda maalesef o hissiyatı normal titreşimle vermeye çalışmışlar birde direksiyonu geri toplaması için bir sistem koymuşlar o kadar.

Goatseb

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
411
İsim
Multi kasa Vettel
ne oluyor tam olarak
Geri bildirim. Yani mesela bir yarış oyunundayken apexin üstüne çıktığında sana hissettiriyor, yarış arabalarındaki gibi hissiyat veriyor. Yani bir nevi tepki veriyor oyunda yaşadığın şeye göre

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
2.el bişey kullanmayı sevmiyorum açıkcası ve düşünmüyorumda genede önerin için saol
anladım dostum ısrar etmeyeceğim ama ne aldığının farkında olman için söylüyorum. Bunu alırsan paranın direkt eridiğini göz önünde bulundur. İleride satmak istersen 3k bile veren çok çıkabilir (şu anki piyasada). Parasını da geçtim verdiği zevk diğerlerinin yanından geçemez. Kaliteli bir gamepad al daha iyi.

Ysuflix

80+ Gold
videolara falan baktım güzel duruyor niye kimse önermiyor anlamış değilim aldıktan sonra buraya tekrar yazarım kötü çıkarsa iade ederim zaten
force feedback yok hiç gerçekçi değil direksiyon çok sıkıcı oluyo böyle dandik malla oynamak

halitxct

80+ Silver
sen mesela arabayla zorlu bir yolda gidiyorsun direksiyonu tutamıyorsun o hissi direksiyon sana veriyor burdan anlatmam zor youtube'dan videoları var izlersin çok güzel bir sistem ama bu direksiyonda maalesef o hissiyatı normal titreşimle vermeye çalışmışlar birde direksiyonu geri toplaması için bir sistem koymuşlar o kadar.
bu nasıl sence
Mesaj otomatik birleştirildi:

force feedback yok hiç gerçekçi değil direksiyon çok sıkıcı oluyo böyle dandik malla oynamak
https://www.hepsiburada.com/rampage...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.11.2 bu alınır mı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

anladım dostum ısrar etmeyeceğim ama ne aldığının farkında olman için söylüyorum. Bunu alırsan paranın direkt eridiğini göz önünde bulundur. İleride satmak istersen 3k bile veren çok çıkabilir (şu anki piyasada). Parasını da geçtim verdiği zevk diğerlerinin yanından geçemez. Kaliteli bir gamepad al daha iyi.
https://www.hepsiburada.com/rampage...ent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.11.2 bu alınır mı?

Zechion

80+ Silver
Hocam fiyatı 2 katına çıkardınız. Ama bi' türlü 2. ele geçmediniz. :D

halitxct

80+ Silver

Yasin Çınar

80+ Bronze

Ysuflix

80+ Gold

marceline_27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
768
İsim
Fatih Ayhan
maximum bukadar verebilirim bi direksiyon setine bu fiyatada bundan iyisi yok sanırım 2.el önermeyin lütfen başka önerisi olan varsa link atabilir maximum bütçem 6k
aktif olarak kullanıyordum. Vitesi bozuldu, geri fonksiyonu çalışmıyor. Forza 5 desteklemiyor, ets 2 ve assetto corsa da direksiyon düzgün çalışıyor. Sadece titreşim özelliği olduğu için beni pek sarmadı aldıktan 1-2 gün sonra bir daha takasım gelmedi şahsen. Kardeşim kullanıyor şu an. Böyle bir şey alacağıma hiç almasaydım dedim.

Top Bottom