Neler Yeni

🔥İndirim Razer Barracuda X 1199TL 🔥🔥🔥

MSI aşığıyimm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,069
İsim
Ali Batmaz

e.ozden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Ensar ÖZDEN
Açıklamalarda kablolu yazıyor. Ancak bu ürün kablosuz bildiğim kadarıyla. Bekliyordum bir süredir. Kablolu versiyonu var mı bu ürünün?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,320
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Ürün hem kablolu hem de kablosuz olarak kullanılıyor. Bizim ülkedeki e-ticaret sitelerinde yazan ürün bilgilerinin çoğunun yanlış olduğunu öğrenmemiz gerek artık :D

logan53

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
296
İsim
Mücahit Saklı
3-4 ay kısa süre değil hocam ciddi fiyat farkları oluştu bu süreç içinde
haklısınız ama bu fiyata corsair veya hyperx almak daha mantıklı gibi sadece fiyatından değil. Satın alacağım ürünlerin 2.el piyasası var mı? diye hep bakarım.
TL olarak mı düşüyor
Evet
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ürün hem kablolu hem de kablosuz olarak kullanılıyor. Bizim ülkedeki e-ticaret sitelerinde yazan ürün bilgilerinin çoğunun yanlış olduğunu öğrenmemiz gerek artık :D
Eğer öyleyse alınır.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,282
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
bu fiyata void wireless vs. düşüyor.
1.5 sene void wireless 1 sene hs70, 6 aydır Barracuda X kullanıyorum, rahatlıkla söyleyebilirim ki voidin 2 artısı var çok rahat ve çok şık ancak ses kalitesi olarak barracudaya yaklaşamaz bence. Zaten corsairlerde dip ses sorunu oluyor.

Ek olarak bu cihazın kablolu bir modeli yok ve alınabilecek en mantıklı 2 cihaz g435 ve barracuda x tir diğer markalar çok yüksek bir indirime girmediği sürece tercih etmek mantıklı değil.

Son düzenleme:

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
273
İsim
Kayhan Uygun
1.5 sene void wireless 1 sene hs70, 6 aydır Barracuda X kullanıyorum, rahatlıkla söyleyebilirim ki voidin 2 artısı var çok rahat ve çok şık ancak ses kalitesi olarak barracudaya yaklaşamaz bence. Zaten corsairlerde dip ses sorunu oluyor.

Ek olarak bu cihazın kablolu bir modeli yok ve alınabilecek en mantıklı 2 cihaz g435 ve barracuda x tir diğer markalar çok yüksek bir indirime girmediği sürece tercih etmek mantıklı değil.
Ses rahat mı kasılıyor ? ve müzik performansı nasıl merak ettim void elite kablolu kulaklığım var kablosuz istiyorum geçsem pişman olur muyum kablosuz diye sesi az ve kalitesiz çıkar diye korkuyorum...

me1ster

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
239
İsim
Mert C.

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,225
İsim
bilo
Discord
b1l0
kablosuz ama kablolu kullanılabiliyor

Phoenixxx

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
332
İsim
Erdem çay

Ratings e göre hs70 wireless modeli barracuda x den daha iyi baslar tizler vs. Peki. Dip ses sorununu göz ardı edersek hangisi daha güçlü ses kasma müzik film vs sizce

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,282
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Ses rahat mı kasılıyor ? ve müzik performansı nasıl merak ettim void elite kablolu kulaklığım var kablosuz istiyorum geçsem pişman olur muyum kablosuz diye sesi az ve kalitesiz çıkar diye korkuyorum...
Barracuda yı isterseniz hoparlör olarak bile kullanırsınız :D. Tabii ki bu biraz abartı ancak müzik performansı olarak benim baktığım 2 şey var yüksek ses ve basslar. Barracuda da bunlar harika,ses kalitesi olarakta memnunum. Yani korkunuz olmasın kablosuzun rahatlığına bir şans verin bence :).
Ratings e göre hs70 wireless modeli barracuda x den daha iyi baslar tizler vs. Peki. Dip ses sorununu göz ardı edersek hangisi daha güçlü ses kasma müzik film vs sizce
Hocam ben olsam gözüm kapalı barracudayı alırdım. Kesin olmamakla birlikte o sitenin çıktığı yıla göre değerlendirme yaptığını düşünüyorum. HS70 eski bir kulaklık(Pro değil düz modeli kullandım). Bence dip ses sorunu göz ardı edilmemeli ancak bence her konuda barracuda önde. Tizler hariç çünkü onu önemsemediğim için dikkat etmedim :)
Yok mu alan? Kablolu mu kablosuz mu? :) Son karar nedir? :)
Bu kulaklığın kablolu bir modeli yok.

Son düzenleme:
Top Bottom