Neler Yeni

Öneri Razer Blackshark V2 Pro 2023 vs Corsair HS80 Max vs SS Arctis Nova 7

Hangi kulaklığı almamı önerirsiniz.

• Razer Blackshark V2 Pro 2023

Oylar: 20 47.6%
  • Corsair HS80 Max Wireless

Oylar: 12 28.6%
  • Steelseries Arctis Nova 7

Oylar: 7 16.7%
  • Diğer...

Oylar: 3 7.1%

• Oy kullanan toplam üye
    42

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arda doğan
ses kartı mevzusundan ötürü biraz steelseries nova pro wirelessde sardım sonumuz son değil bu gidişle pedlerini kumaş dışarıdan alıp ss arctis nova pro alıcam gibi duruyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

yalnış okumuşum o zaman hocam kusura bakmayın
Ses kartı al asus rog strix b550-F gaming wifi 2 anajartta alc1220Supremefx ses kartı vardı harici ses kartı ona bile fark attı

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
YKS
Razer Blackshark v2 pro 2023 kullanıyorum. Gayet memnunum. Öneririm. Hem oyun olarak hem de diğer görevler olarak oldukça başarılı.

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Görkem Çağan
Bak çok kulaklık kullandım kulak pedi deri alma terleme çatlama dökülme garanti sonra menteşe kalitesi önemli artık malzemeler çok dayanıklı yapılmıyor sonra mikrofon kalitesi önemli kullanım süresi önemli ses zaten senin bileşenlerine göre değişiyor (özellikle anakart veya ek ses kartı gibi) sonrada yazılım bu konulara dikkat et.
Hocam pedleri değişicem zaten şu pedi almayı düşünüyorum link. Onun dışında harici micim var kendini micini kullanırsam bir tek ps5 de online falan oynarsam ama onda da oynamıyorum ondan ihtiyacım olmuyor anakartım iyi aslında ses kartıda iyidir diye düşünüyorum ama bu hem bir deac hemde bir ampfi olduğundan aklıma baya yattı alırken ömürlük alıyorum zaten uzun süre kulaklık değişen biri değilim cloud 2 kendisi kırılana kadar kullandım en son vida yuvaları erimiş mi çatlamış mı ne ondan kırıldı

Razer in 2023 modelini kullanan biri olarak tek sıkıntım kulaklik boyunda rahatsız ediyor . Onun dışında yazılımmış,ağırlıkmis, sesmiş, vb. Hiçbir sorunum yok . 3 aydır kullanıyorum.
Not:mikrofonu, kullanıyorum. Duocast'im var .

Duzeltme: mikrofonu kullanmıyorum
Boynumda tutan bir insan değilim genel olarak o yüzden bu konu sorun yaratmaz bana

Ses kartı al asus rog strix b550-F gaming wifi 2 anajartta alc1220Supremefx ses kartı vardı harici ses kartı ona bile fark attı
SS nova pronun içinde kendi ses kartı olduğundan onu alırsam ses kartı almamda daha ucuz bişey alırsam ses kartı düşünebilirim

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arda doğan
Hocam pedleri değişicem zaten şu pedi almayı düşünüyorum link. Onun dışında harici micim var kendini micini kullanırsam bir tek ps5 de online falan oynarsam ama onda da oynamıyorum ondan ihtiyacım olmuyor anakartım iyi aslında ses kartıda iyidir diye düşünüyorum ama bu hem bir deac hemde bir ampfi olduğundan aklıma baya yattı alırken ömürlük alıyorum zaten uzun süre kulaklık değişen biri değilim cloud 2 kendisi kırılana kadar kullandım en son vida yuvaları erimiş mi çatlamış mı ne ondan kırıldı

Boynumda tutan bir insan değilim genel olarak o yüzden bu konu sorun yaratmaz bana

SS nova pronun içinde kendi ses kartı olduğundan onu alırsam ses kartı almamda daha ucuz bişey alırsam ses kartı düşünebilirim
V2x al bide ses kartı

IATLASI

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
640
İsim
Furkan
Heryeri kumaş olan g733 var ama ben beğenemedim ses seviyesi olarak v.s

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Görkem Çağan

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Görkem Çağan
Heryeri kumaş olan g733 var ama ben beğenemedim ses seviyesi olarak v.s
g733 bir ara çok aklımda olan bir kulaklıktı herkes ses seviyesinden tatmin olmadığını söylediğinden ve bluetooth özelliği olmadığından tercih etmemeye karar verdim ama aşırı beğendim kulaklıklardan biri aşırı hafif olduğundan

Hafif kablo ama.kullancaksan v2. Pro 2023 al yenilenmiş baya iyi
seçeneklerim arasında o var zaten aklımın bir köşesinde ama malzeme olarak çoğu kişi kötü buluyor oyuncak gibi hemen kırılır diyorlar ama bakalım bugün iş çıkışı bir test için vatan vs. gitmeyi düşünüyorum açıkta bulursam incelicem

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arda doğan
g733 bir ara çok aklımda olan bir kulaklıktı herkes ses seviyesinden tatmin olmadığını söylediğinden ve bluetooth özelliği olmadığından tercih etmemeye karar verdim ama aşırı beğendim kulaklıklardan biri aşırı hafif olduğundan

seçeneklerim arasında o var zaten aklımın bir köşesinde ama malzeme olarak çoğu kişi kötü buluyor oyuncak gibi hemen kırılır diyorlar ama bakalım bugün iş çıkışı bir test için vatan vs. gitmeyi düşünüyorum açıkta bulursam incelicem
Yok sağlam ve esnek

Bilal539

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,269
İsim
Recep Can Boyacı
Yok sağlam ve esnek
Yok sorun yaşayanlar var bende de var ama dikkatli kullanıyorum bir şey olursada garantiye gider zaten malzeme kalitesi dersen ne steelseries ve hyperx ne de razeren iyisi logitech g pro x2 wireless menteşeleri alüminyum hiçbişi olmaz o kulaklığa.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arda doğan
Yok sorun yaşayanlar var bende de var ama dikkatli kullanıyorum bir şey olursada garantiye gider zaten malzeme kalitesi dersen ne steelseries ve hyperx en iyisi logitech g pro x2 wireless menteşeleri alüminyum hiçbişi olmaz o kulaklığa.
Ben çok düşürdüm çizik yok

Diavelin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Görkem Çağan
Düşürme değil menteşeleri gerildikçe çatlama yapar yani plastik çünkü şurayı alüminyum yapsalarmış on numara kulaklık olurmuş.
Şuanki cloud 2 ninde menteşeleri plastikti kendi kendine kırıldı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,128
Üyeler
141,944
Son üye
hakan.123proxkraltr
Top Bottom