Neler Yeni

Razer blackshark v2x geldi

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
garip bir çocuk bende anlamıyorum onu
Yok dediği laf yüz yüze olsa anlaşılır da yazı olunca olmuyor :)
Ama cidden adam garanti sormuş sadece
İyi niyetle söyledi
Sağol :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kulaklık şimdi geldi garantisi ben kutuyu açmadan başlamıyor demi yoksa şuan başladımı garantisi
En manıklı olanı fatura kesim tarihinden itibarendir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,072
İsim
Burak Karadağ
Yok dediği laf yüz yüze olsa anlaşılır da yazı olunca olmuyor :)
Ama cidden adam garanti sormuş sadece

Sağol :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

En manıklı olanı fatura kesim tarihinden itibarendir.
Yaa yapma amaaa :D sadsadsad

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Falcon78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Sezer
Ben almadım? Hyperx Cloud ll var yanından geçemez😂
Hyperx cloud II'yi kullanmış biri olarak söylüyorum ses performansı anlamında dağlar kadar fark yok, hatta Hyperx'in bu modele karşı avantajları malzeme kalitesi ergonomisi kutu içeriği iyi

tabi cloud 2'nin yanına yaklaşamaz ama fiyatından ötürü bir zahmet yaklaşmasın da biri 400 TL diğeri 1150 TL o kadar da olsun saçma bir yorum olmuş.

aslında bu kulaklığın normal satış fiyatı bu civarlarda olması lazım 800-900 TL verilip bu kulaklık alınmaz. Piyasa da fiyatını aşırı şişirmişler. Hele bazı mağazalarda görüpte inş. o fiyatlara alan yoktur.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
Mustafa zorlu
Hyperx cloud II'yi kullanmış biri olarak söylüyorum ses performansı anlamında dağlar kadar fark yok, hatta Hyperx'in bu modele karşı avantajları malzeme kalitesi ergonomisi kutu içeriği iyi tabi cloud 2'nin yanına yaklaşamaz ama fiyatından ötürü bir zahmet yaklaşmasın da biri 400 TL diğeri 1150 TL o kadar da olsun saçma bir yorum olmuş.

aslında bu kulaklığın normal satış fiyatı bu civarlarda olması lazım 800-900 TL verilip bu kulaklık alınmaz. Piyasa da fiyatını aşırı şişirmişler. Hele bazı mağazalarda görüpte inş. o fiyatlara alan yoktur.
Vardır kardeşim vardır merak etme bu ülke böyle olduğu sürece bu fiyatlar inmez alan olmasa o fiyatlarda olmaz en basitinden sokağa çık bak 10 kişinin 7 si giripte akakçeye fiyatlara bakmayı bilmez

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
921,108
Üyeler
142,853
Son üye
basriii
Top Bottom