Neler Yeni

Rdr 2 200tl alınır mı?

Efe Bulut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Efe Bulut
pc almadan alma ama bence steamde falan tekrardan yaz indirimlerine girer
peki tamamdır zaten bir kaç oyun daha almayı planlıyorum doom felan yaz indirimlerini bekliyim en iyisi

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,787
İsim
Eren
aynen büyük ihtimal
pc almadan önce kesinlikle forumdan yardım al bi kaç kişi gördüm sistemi almış turbox marka almış bide sonra iyi mi? diye soruyor böyle bi hata yapma almadan önce sor
Mesaj otomatik birleştirildi:

bugüne kadar ki en düşük fiyat 200,33tl olarak düştü. Daha çok düşmez bence almalısın bende sistem toplamadan önce almıştım bu şekilde bir kaç oyun.
şşimdi kaçırsa bile steam yaz indirimleri olcak gene indirime girer acelesi yoksa almasın

İsmail_68

80+ Bronze
Merhaba herkese rdr nin şuan steam de şuan 200tl fiyatı var. Ortalama 1 ay sonra pc toplayacağım 2 ay içerisinde 200 TL nin altına inermi sizce yoksa şimdi alıyımmı
20 Mayısta bahar indirimlerinde girebilir.
Olmazsa da Haziranda girer ve belkide daha düşük fiyatlara satılır.
Bence beklemelisin

Efe Bulut

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
93
İsim
Efe Bulut
pc almadan önce kesinlikle forumdan yardım al bi kaç kişi gördüm sistemi almış turbox marka almış bide sonra iyi mi? diye soruyor böyle bi hata yapma almadan önce sor
Mesaj otomatik birleştirildi:

şşimdi kaçırsa bile steam yaz indirimleri olcak gene indirime girer acelesi yoksa almasın
evet evet hatta bu hafta almayı düşünüyordum ama bu hafta monitörü aldım belki bir ihtimal ucuzlar diye 1 ay sonraya bayrama bıraktım 13k gibi bir bütçe var şuan bu bütçeyle max rtx 3060 toplanıyor ama asıl istediğim sistem rtx 3060 ti belki b1 ay sonra 13k ya bu sistemi alabilirim diye düşündüm

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
23,787
İsim
Eren
evet evet hatta bu hafta almayı düşünüyordum ama bu hafta monitörü aldım belki bir ihtimal ucuzlar diye 1 ay sonraya bayrama bıraktım 13k gibi bir bütçe var şuan bu bütçeyle max rtx 3060 toplanıyor ama asıl istediğim sistem rtx 3060 ti belki b1 ay sonra 13k ya bu sistemi alabilirim diye düşündüm
bi arkadaş o bütçelerde monitör dahil 2080 ti lı 2.el almıştı birde aliexpress japonya da falan indirim oluyor galiba ekran kartını ordan ucuza getirebilirsiniz @KeReM 1963 3060 ti almıştı galiba yardımcı olur

KeReM 1963

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,721
İsim
Kerem ORUÇ
İlgilendiği Kategoriler
Yurtdışı Alışverişi
Instagram
oruckereem
Steam
Kerem1963
Discord
Kerem1963 #8121
bi arkadaş o bütçelerde monitör dahil 2080 ti lı 2.el almıştı birde aliexpress japonya da falan indirim oluyor galiba ekran kartını ordan ucuza getirebilirsiniz @KeReM 1963 3060 ti almıştı galiba yardımcı olur
evet ben almıştım ama Amazon Japonyadan aldım ve 3060 aldım
şimdi soracaksınız biliyorum
4450 TL Tuttu

Top Bottom