Neler Yeni

Rdr2 52 saatte bitti

emre_ç

80+
Arkadaşlar geçenlerde toplam 52 saate rdr 2 yi bitirdim. Oyunu oynarken gerçekten çok zevk aldım yan görevler vs yapmaya çalışıyorum ama eskisi gibi çok denk gelmiyor rdr2 den sonra sizce ne oynanabilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar geçenlerde toplam 52 saate rdr 2 yi bitirdim. Oyunu oynarken gerçekten çok zevk aldım yan görevler vs yapmaya çalışıyorum ama eskisi gibi çok denk gelmiyor rdr2 den sonra sizce ne oynanabilir
Ya da rdr 2 ye tekrar başlasam direkt yan görev odaklı ilersem hepsini bitirebilir miyim yan görevlerin

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_

halitxct

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,096
İsim
Halit KÖK
Valla bi dead cells falan oyna direk ac falan girersen bu ne lan falan dersin rdr2 tekniğinde bi oyun yok

kad1RRR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,787
İsim
kadir
İyi oyun olarak bakıyorsan
GoW
Elden Ring

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Burak
Bu oyunlardan sonra ben de bosluga dustum. RDR 2 'i 2 defa, Witcher 3' u 3 defa bitirdim. Birinde 150 digerinde 250 saat civari vakit gecirdim ama yine oyun yok. FIFA, Bannerlord arasinda gezinip duruyoruz 2K oyun oynarim diye sistem dizdim oyunlari yukleyip yukleyip geri siliyorum. Elden Ring sarmadi, God of War sarmadi, TLOU sarmadi simdi Starfield denemece bakalim ne olacak.

montenegro98

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
burak karadağ
Bu oyunlardan sonra ben de bosluga dustum. RDR 2 'i 2 defa, Witcher 3' u 3 defa bitirdim. Birinde 150 digerinde 250 saat civari vakit gecirdim ama yine oyun yok. FIFA, Bannerlord arasinda gezinip duruyoruz 2K oyun oynarim diye sistem dizdim oyunlari yukleyip yukleyip geri siliyorum. Elden Ring sarmadi, God of War sarmadi, TLOU sarmadi simdi Starfield denemece bakalim ne olacak.
bende oyunları oynamamaya çalışıyorum 2k sistem dizip 2kda oynayabilmek için :) monitörün nedir?

Hanaz

80+ Silver

Ya da rdr 2 ye tekrar başlasam direkt yan görev odaklı ilersem hepsini bitirebilir miyim yan görevlerin
Ozaman elden ring oyna 50 saati devirdim başarınlar %8

spitfire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Burak
bende oyunları oynamamaya çalışıyorum 2k sistem dizip 2kda oynayabilmek için :) monitörün nedir?

Monitor Viewsonic VX2780J-2K fakat onerir misin dersen pek onermiyorum. 24inc olsa daha guzel olur gibi geliyor. Oyunlarda tabi dehset ama standart kullanimda yazilarda hafif biraz piksel goruntu mevcut.

The Semih

80+ Silver

RDR 2 den sonra sadece last of us part 1-2 bana iyi gelmişti boşluğa düşmemek için.

emre_ç

80+
Hocam bende rdr 2 ye tekrar başlasam sadece yan görev odaklı ilersem yan görevlerin hepsini bitirebilir miyim şuan bende %74 bitmiş gözüküyor ama yan görev daha yok

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,108
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
52 saat az olmuş, benim 80e yakın sürdü . Ağır ağır oynadım ,herşeyi kurculadım. 1 seneden fazla oldu bitireli tekrar oynarım bi ara. Bu sefer 100 saatten önce bitirmem

_Zaur_

80+ Silver
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,436
İsim
Zaur
İlgilendiği Kategoriler
Konu dışı
Aslında oyunu böyle çabuçak oynayıp bitirdim diyenlere uyuz oluyorum. :D En kolay modda mı oynuyorsunuz? Napıyonuz?

Çoğu oyuna trainer kurmadan sonuna varılamaz olduğu zamanda yaşıyoruz be ağa.

Geçende System Shock oynadım bi yere kadar. Sabrım yetmedi trainer ile zarzor sonuna vardım.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,108
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
Aslında oyunu böyle çabuçak oynayıp bitirdim diyenlere uyuz oluyorum. :D En kolay modda mı oynuyorsunuz? Napıyonuz?

Çoğu oyuna trainer kurmadan sonuna varılamaz olduğu zamanda yaşıyoruz be ağa.

Geçende System Shock oynadım bi yere kadar. Sabrım yetmedi trainer ile zarzor sonuna vardım.
Rdr normal mod zor değil ki. Ödül avcıları olmasa iyi. Dead eye kullanıyor çoğu kişi ama ben beceremedim kullanmayı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
924,907
Üyeler
144,270
Son üye
FatBoot
Top Bottom