Neler Yeni

Red dead Redemption 2 600 tl hakediyor mu ?

7mit

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
89
İsim
Ümit Bar
Ben 600 tl edeceğini düşünmüyorum o paraya alınmaz ama hiç bir AAA oyun ucuz değil karar senin

Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Koray
Arkadaşlar 600 liranın artık büyük para olmadığının farkında değilsiniz sanırım. Bütçeniz yetmiyorsa saygı duyarım, o ayrı ama 600 lirayı haketmiyor diyenler ne oyunlar oynuyor çok merak ediyorum. İşin özü verecek paran varsa, al oyna keyfine bak. 10 numara 5 yıldız oyun. Başlarda biraz sıkıcı gelebilir, o süreci geçmeye bak. Sonrasında çok keyif alacaksın. Sıkıcı gelebilecek kısımda epey kısa zaten oyunun geneline baktığında.

Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Hüseyin Ege Karakışla
Hakediyor. %100 bitirdim, inanılmaz iyi bir oyun. Sadece hikayeden giderek tabii ki sıkılırsın

ethercity

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Uğur
600 lira için hiçbişey, zamanında 130 liraya epic games'ten almıştım, hikaye kısmı mükemmeldir, online kısmına gelince ilk başlarda çok güzel sarıyor ama ilerleyen zamanlarda hep aynı şeyleri yapmaktan sıkıyor, büyük güncelleme gelmesi şart.

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Yeni bilgisayar aldım arkadaşlar 2 k üzeri donanımlı. Bu oyun hep hayalim di paramda var ama sizce fiyatını hakediyor mu değer mi? Bu oyunun pek videolarını da izlemezdim heyecanı kaçmasın diye ama şimdi ilklemde kaldım. Bazıları oyun şişirme diyor fazla iyi değil abartıldığı söylüyorlar Alıntıyı görüntüle
riske girip epic yaz indirimlerini bekleyebilirsin %33 kupon verirlerse 400 TL, üstüne naysla da 350 TL ye geliyor.

kaşmerli oguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
668
İsim
oguz kagan
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765
Yeni bilgisayar aldım arkadaşlar 2 k üzeri donanımlı. Bu oyun hep hayalim di paramda var ama sizce fiyatını hakediyor mu değer mi? Bu oyunun pek videolarını da izlemezdim heyecanı kaçmasın diye ama şimdi ilklemde kaldım. Bazıları oyun şişirme diyor fazla iyi değil abartıldığı söylüyorlar Alıntıyı görüntüle
60 doları hak ediyor ama maalesef türkite şartlarında bı tık ( ÇOK FAZLA ) pahalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Abdul

vasto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Davut efe şahin
Hocam sadece hikaye modunuda oynayacaksanız bazı siteler ortak hesaplar satıyorlar (25 tl felan) onlar daha makul olur.
Yeni bilgisayar aldım arkadaşlar 2 k üzeri donanımlı. Bu oyun hep hayalim di paramda var ama sizce fiyatını hakediyor mu değer mi? Bu oyunun pek videolarını da izlemezdim heyecanı kaçmasın diye ama şimdi ilklemde kaldım. Bazıları oyun şişirme diyor fazla iyi değil abartıldığı söylüyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Abdul
Hocam sadece hikaye modunuda oynayacaksanız bazı siteler ortak hesaplar satıyorlar (25 TL felan) onlar daha makul olur.
Aldım aga ya hiç pişman değilim oyun sürükleyici ama anlamadığım bir şey var oyunun onlinesi bile hikayeli 1 2 saat online oynadım görev flan yaptım ama onlinenin tam manası nedir biliyor musun hiç online görmedim

vasto

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Davut efe şahin
Aldım aga ya hiç pişman değilim oyun sürükleyici ama anlamadığım bir şey var oyunun onlinesi bile hikayeli 1 2 saat online oynadım görev flan yaptım ama onlinenin tam manası nedir biliyor musun hiç online görmedim
Peki

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
932,176
Üyeler
146,187
Son üye