Neler Yeni

redmi 9t alınır mı

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
yahya batu bakaray
Bütçe
4000
kuryelik icin note 9t alınır mı fiyat ve özellik acısından ilgimi cekti eski bir telefon var evde onu da verince bana 2k ya gelmiş oluyor alınır mı bir de hic yoktan wild rift falan acar mı?

shigeru

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Harun Kayra
kuryelik icin note 9t alınır mı fiyat ve özellik acısından ilgimi cekti eski bir telefon var evde onu da verince bana 2k ya gelmiş oluyor alınır mı bir de hic yoktan wild rift falan acar mı?
alınmaz

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
yahya batu bakaray
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
max 4k bandına ne önerirsiniz sahsi olarak suan iphone 14 pro max kullanıyorum fakat andorid bir cihaz lazım kurye uygulaması icin ios a entegresi yok suanlık

yusufns

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Enes
redmi 9T mi redmi note 9T mi eğer redmi note 9T ise ve birde bu bütçeye uygunsa baya uyguna iyi bir telefon bulmuşsunuz demektir.
Redmi Note 9T
4 gb ram 2.4ghz işlemci sağlıyor buda istediğiniz o oyunu rahatça açabilir ve oynatabilir. bence bu telefonla pubg de bile normal ayarlarda kasma donma olmadan oynayabilirsiniz.

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
yahya batu bakaray
redmi 9T mi redmi note 9T mi eğer redmi note 9T ise ve birde bu bütçeye uygunsa baya uyguna iyi bir telefon bulmuşsunuz demektir.
Redmi Note 9T
4 gb ram 2.4ghz işlemci sağlıyor buda istediğiniz o oyunu rahatça açabilir ve oynatabilir. bence bu telefonla PUBG de bile normal ayarlarda kasma donma olmadan oynayabilirsiniz.
9t mi 9 pro mu daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Redmi Note 9T
4 gb ram 2.4ghz işlemci sağlıyor buda istediğiniz o oyunu rahatça açabilir ve oynatabilir. bence bu telefonla PUBG de bile normal ayarlarda kasma donma olmadan oynayabilirsiniz.
9T ymiş pardon note diye aklımda kaldı

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Redmi 9T 4 GB RAM 64GB depolama modelini kullanıyorum. Çoğu oyunu 30-60FPS arası oynuyorsun onda sorun yok. Düşük bütçede tercih edilebilir.

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
yahya batu bakaray
Redmi 9T 4 GB RAM 64GB depolama modelini kullanıyorum. Çoğu oyunu 30-60FPS arası oynuyorsun onda sorun yok. Düşük bütçede tercih edilebilir.
sadece iş icin alacağım 9-12 saat arası calısıyorum işte de 2 telefon tasımamak adına bunu alıcam o yuzden arada 1-2 wild rift atarım diye düşünerekten bu modelleri buldum

bu sitede iki telefonuda karşılaştırdım

note 9 pro 9t ye göre çok daha iyi bir telefon olduğu açık ve net gözüküyor.
o zaman note 9 pro olanını alayım bana 2300 e geliyor

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
sadece iş icin alacağım 9-12 saat arası calısıyorum işte de 2 telefon tasımamak adına bunu alıcam o yuzden arada 1-2 wild rift atarım diye düşünerekten bu modelleri buldum

o zaman note 9 pro olanını alayım bana 2300 e geliyor

Yani daha iyi seçenek var ise alabilirsiniz, 9T nin güzel yani 6000mah pili olmasından dolayı baya gidiyor şarjı. Mobile legends da akıyordum ben wild riftde sorun olmaz muhtemelen.

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
yahya batu bakaray
Yani daha iyi seçenek var ise alabilirsiniz, 9T nin güzel yani 6000mah pili olmasından dolayı baya gidiyor şarjı. Mobile legends da akıyordum ben wild riftde sorun olmaz muhtemelen.
9t ile note 9 pro arasında kaldım da ek olarak var mı önerebileceğiniz bir cihaz

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
9t ile note 9 pro arasında kaldım da ek olarak var mı önerebileceğiniz bir cihaz

Malesef piyasaya çok hakim değilim telefonda, kendi kullandığım 9T den bahsetmek istedim sadece ama note 9 pro daha iyi bu bir gerçek.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
936,952
Üyeler
147,251
Son üye
devagamer_pm
Top Bottom