Neler Yeni

Redmi Note 9 Pro Almayın

Ahmet Taha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
801
İsim
Ahmet Taha
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır Xiaomi'nin redmi note 9 pro model telefonunu kullanıyorum. Telefon genel olarak güzel fakat kronik sorunları olduğu için tavsiye etmiyorum. Yaşadığım problemler ;
1- Telefon'u %0 şarja kadar kullanıp kapadığınızda kolay kolay açamıyorsunuz. Açarken hep problem yapıyor ya açılmıyor ya da çok fazla bekletiyor ( 1 - 2 saat )
2- Güncelleme yaparken arada problem çıkıyor ve yine açılmıyor. Miui 12 ye güncellerken takıldı 8 saat boyunca açamadım. En son format ekranını açıp ordan birdaha resetleyip anca açabildim.
3- Arada kendi kendine telefonu yeniden başlatabiliyor.
Bu sorunları internete yazarak görebilirsiniz. Binlerce kişi bu sorunlarla karşılaşmış. Alacaksanız Xiaomi alın Redmi modellerine güvenilmiyor. Yinede karar size kalmış.
1 senedir kullanıyorum bunların hiçbirini yaşamadım, sadece hayalet ekran benzeri bir sorun oldu ancak sadece çok uzun kullanıma mahsus ve geçici.

Klaus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
379
İsim
Klaus
böyle bir konu açman çok saçma sen sorun yaşadın diye almayın demek çok gereksiz kullanan tanıdıklarım var bir sorun yaşamadılar

Dejour

80+ Bronze
Hocam yaklaşık 1 yıl 2 ay gibi bir süre oldu telefonu alalı ben çok şükür memnunum, dedikleriniz arasından hiç birini yaşamadım. Ya siz telefonu hor kullandınız ya da telefonunuz sorunlu. Direkt 2-3 sorun yaşayıp telefona suçu atmasanız iyi olur.
Benim Telefon yandı gitti
Redmi batarya güvenliğinde alınamaz hale geldi
Mesaj otomatik birleştirildi:

böyle bir konu açman çok saçma sen sorun yaşadın diye almayın demek çok gereksiz kullanan tanıdıklarım var bir sorun yaşamadılar
Note 8 Pro>Note 9 Pro

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
2-3 sorun yaşayınca telefon alınmaz demeyin hocam.

Dahası  
Reaksiyon skoru
55
İsim
Yusuf Bingül
2-3 sorun yaşayınca telefon alınmaz demeyin hocam.
Hocam bakın ben yazdığım yerin sonunda yine karar size kalmış dedim. Ama bu kadar problem yaşayan kişi varken bile bile redmi serisine güvenmek mantıklı değil sanki.

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,854
İsim
göksel yurtcan
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır Xiaomi'nin redmi note 9 pro model telefonunu kullanıyorum. Telefon genel olarak güzel fakat kronik sorunları olduğu için tavsiye etmiyorum. Yaşadığım problemler ;
1- Telefon'u %0 şarja kadar kullanıp kapadığınızda kolay kolay açamıyorsunuz. Açarken hep problem yapıyor ya açılmıyor ya da çok fazla bekletiyor ( 1 - 2 saat )
2- Güncelleme yaparken arada problem çıkıyor ve yine açılmıyor. Miui 12 ye güncellerken takıldı 8 saat boyunca açamadım. En son format ekranını açıp ordan birdaha resetleyip anca açabildim.
3- Arada kendi kendine telefonu yeniden başlatabiliyor.
Bu sorunları internete yazarak görebilirsiniz. Binlerce kişi bu sorunlarla karşılaşmış. Alacaksanız Xiaomi alın Redmi modellerine güvenilmiyor. Yinede karar size kalmış.

GÜNCELLEME : Bu sabah evden çıkarken arkadaşımı aradım. Telefonu açtı ama ses gelmedi. Hat çekmiyo sandım bir kaç kere daha aradım ses gelmiyodu. Sonra hoparlörü açtım ses geldi. Ahize bozulmuş. Hiçbirşey yapmadığım halde ahize nasıl bozulabilir ? İnternete yazdım yine çoğu kişi redmi serisinde bu problemi yaşamış. Çözümleri denedim olmadı. Gün boyunca doğru dürüst telefonla konuşamadım. Tekrar diyorum redmi serisi şans işi falan değildir. Aşırı derecede yazılımsal problemli telefon.
almayacaktım zaten 😎 😎 😎

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,364
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Hiç sorun yaşamadım, 1.5 yıldır kullanıyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,929
İsim
Sir Alex Ferguson
İlgilendiği Kategoriler
Konsol, Eğitim, Yazılım-Kodlama
Hocam bakın ben yazdığım yerin sonunda yine karar size kalmış dedim. Ama bu kadar problem yaşayan kişi varken bile bile redmi serisine güvenmek mantıklı değil sanki.
Sizde haklısınız hocam bendede Redmi Note 8 pro var hiçbir sıkıntı yaşamadım ürün yurtdışından geldi. Biraz şans işi.

Maeve Wiley

80+ Bronze

Sabri okay

80+ Bronze
Valla ben 2 günde bir 1.5 saat şarja takıyorum yetiyor. Note 9S var. 5160 Mah' ın 1 gün yetmemesi için PUBG/Genshin gibi oyunları kapatmamak lazım
Hiçbir sorunu yok şuanda atmayın hocam

Benim Telefon yandı gitti
Redmi batarya güvenliğinde alınamaz hale geldi

Note 8 Pro>Note 9 Pro
Redmi note 8 pro yanan telefon note 9 pro kral telefon

ATAR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Hakan ATAR
1 senedir bu telefonu kullanıyorum saydığın problemlerin bir tanesini bile yaşamadım. Ya ben şanslıyım telefonun iyisi denk geldi yada senin telefonunda bir anormallik var.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,022
Üyeler
155,029
Son üye
masteralp
Top Bottom