Neler Yeni

Redmi Note 9 Pro Almayın

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Yusuf Bingül
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır Xiaomi'nin redmi note 9 pro model telefonunu kullanıyorum. Telefon genel olarak güzel fakat kronik sorunları olduğu için tavsiye etmiyorum. Yaşadığım problemler ;
1- Telefon'u %0 şarja kadar kullanıp kapadığınızda kolay kolay açamıyorsunuz. Açarken hep problem yapıyor ya açılmıyor ya da çok fazla bekletiyor ( 1 - 2 saat )
2- Güncelleme yaparken arada problem çıkıyor ve yine açılmıyor. Miui 12 ye güncellerken takıldı 8 saat boyunca açamadım. En son format ekranını açıp ordan birdaha resetleyip anca açabildim.
3- Arada kendi kendine telefonu yeniden başlatabiliyor.
Bu sorunları internete yazarak görebilirsiniz. Binlerce kişi bu sorunlarla karşılaşmış. Alacaksanız Xiaomi alın Redmi modellerine güvenilmiyor. Yinede karar size kalmış.

GÜNCELLEME : Bu sabah evden çıkarken arkadaşımı aradım. Telefonu açtı ama ses gelmedi. Hat çekmiyo sandım bir kaç kere daha aradım ses gelmiyodu. Sonra hoparlörü açtım ses geldi. Ahize bozulmuş. Hiçbirşey yapmadığım halde ahize nasıl bozulabilir ? İnternete yazdım yine çoğu kişi redmi serisinde bu problemi yaşamış. Çözümleri denedim olmadı. Gün boyunca doğru dürüst telefonla konuşamadım. Tekrar diyorum redmi serisi şans işi falan değildir. Aşırı derecede yazılımsal problemli telefon.

Son düzenleme:

Kazmacı basi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır Xiaomi'nin redmi note 9 pro model telefonunu kullanıyorum. Telefon genel olarak güzel fakat kronik sorunları olduğu için tavsiye etmiyorum. Yaşadığım problemler ;
1- Telefon'u %0 şarja kadar kullanıp kapadığınızda kolay kolay açamıyorsunuz. Açarken hep problem yapıyor ya açılmıyor ya da çok fazla bekletiyor ( 1 - 2 saat )
2- Güncelleme yaparken arada problem çıkıyor ve yine açılmıyor. Miui 12 ye güncellerken takıldı 8 saat boyunca açamadım. En son format ekranını açıp ordan birdaha resetleyip anca açabildim.
Bu sorunları internete yazarak görebilirsiniz. Binlerce kişi bu sorunlarla karşılaşmış. Alacaksanız Xiaomi alın Redmi modellerine güvenilmiyor. Yinede karar size kalmış.
Hocam yaklaşık 1 yıl 2 ay gibi bir süre oldu telefonu alalı ben çok şükür memnunum, dedikleriniz arasından hiç birini yaşamadım. Ya siz telefonu hor kullandınız ya da telefonunuz sorunlu. Direkt 2-3 sorun yaşayıp telefona suçu atmasanız iyi olur.

METSHEESH

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,144
İsim
Mert Metshi
Bende de 0 olunca zor açılıyor. Bende de miui yazısında takıldı. Yazılım sorunları yaşadım. Poco Başlatıcı durduruluyor hatası ile karşılaştım. Poco X3

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,228
İsim
Emre Zengin
Hocam sıkıntı sizin cihazınızda olmasın anneme şubatta aldık şuana kadar hiçbir problemi olmadı?

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,923
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Hocam 5160mah batarya var ama 1 gün bile götürmüyor beni
Valla ben 2 günde bir 1.5 saat şarja takıyorum yetiyor. Note 9S var. 5160 Mah' ın 1 gün yetmemesi için PUBG/Genshin gibi oyunları kapatmamak lazım

Top Bottom