Neler Yeni

Android [Rehber] Android Telefonunuzun Hızını Katlayın!

Rennes

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,140
İsim
Umut Dağ
Eline sağlık, güzel rehber.

Sylexnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Alp Eren
Samsung tab a sm t550
Mesaj otomatik birleştirildi:

Eline sağlık, güzel rehber.
:)

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Bu ROM atma işlemlerinde neye göre hatalar oluyor ve cihaz kullanılmaz hale geliyor? Yani kurulum sırasında bir hata mı yapılması gerekiyor cihazın kullanılamaz hale gelmesi için? Yoksa cihazın kendisinde sorun varsa ondan dolayı da olabilir mi?
Kullanmadığım bir Android cihazım var kurulum sırasında nelere dikkat etmem gerekli ondan dolayı soruyorum.

Sylexnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Alp Eren
Bu ROM atma işlemlerinde neye göre hatalar oluyor ve cihaz kullanılmaz hale geliyor? Yani kurulum sırasında bir hata mı yapılması gerekiyor cihazın kullanılamaz hale gelmesi için? Yoksa cihazın kendisinde sorun varsa ondan dolayı da olabilir mi?
Kullanmadığım bir Android cihazım var kurulum sırasında nelere dikkat etmem gerekli ondan dolayı soruyorum.
Genelde hatalarla karşılaşılmıyor, cihazınızla uyumsuz rom yüklerseniz bootlop (başlangıç ekranında takılıp kalma) oluyor. Yeni doğru romu atarak düzeltebilirsiniz. Marka Model Numarası verirseniz rom öneririm.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Siri

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Genelde hatalarla karşılaşılmıyor, cihazınızla uyumsuz rom yüklerseniz bootlop (başlangıç ekranında takılıp kalma) oluyor. Yeni doğru romu atarak düzeltebilirsiniz. Marka Model Numarası verirseniz rom öneririm.
Cihaz LG K8 K350TR.
Garantisi biteli çok oldu sadece kurulum sırasında bir sorun çıkıp kullanamamaktan korkuyordum.

Sylexnn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Alp Eren
  • Muhteşem
Reaksiyonlar: Siri
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler