Neler Yeni

❌ ROBLOX YASAKLANDI ! ❌ DİSCORD POTADA !

emreBeoa

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,383
İsim
Emre siyah
lol yasaklansın tanrıya küfür ediyorlar.

332merek

80+ Bronze
bu gidisle steam yasaklanicak hadi hazirliklari yapalim erkenden indirin tum oyunlari kutuphanedeki iyice arabistan oluyoruz hadi hayirlisi bari vergileri dusurselerde pc toplasak
Tiktok ABD de yasaklanınca kimse böyle şeyler demiyor
steam neden yasaklansın
mesela intagramn yasaklanmasında bir neden var dı

mfm125

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
955
İsim
Mehmet
İyi olmuş bebeler üzgün

The Semih

80+ Gold
eğer bunun yüzünden erişim engeli geldiyse çok doğru bir karar olmuş. Akıllarınca çaktırmadan veri satıcaklar.
Milyonlarca çocuğu kötü etkileyen bir oyun bunu kimse aksini düşünmüyordur heralde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne alaka video izlemeye kasmak için mi attın bu video simdi
Kanalı tanımıyorum anlamadınmı espriyi, bu tarz kanallar çocukları etkiliyor bu yüzden yasaklandı daha yüzlerce madde var bu oyun çocuklara direkt zarar veriyor.

Muddi

80+ Bronze
Milyonlarca çocuğu kötü etkileyen bir oyun bunu kimse aksini düşünmüyordur heralde.

Kanalı tanımıyorum anlamadınmı espriyi, bu tarz kanallar çocukları etkiliyor bu yüzden yasaklandı daha yüzlerce madde var bu oyun çocuklara direkt zarar veriyor.
Çok uzun olduğu için anlamamistim. Neyse ama gerçek sebebi ne acaba onu merak ettim. hep ihtimaller üzerinden yurunuluyor suan

ceyiz43

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
yigit dogru
Tiktok ABD de yasaklanınca kimse böyle şeyler demiyor
steam neden yasaklansın
mesela intagramn yasaklanmasında bir neden var dı
yasaklanma nedeni onemli instagramin yasaklanma sebebi belli tiktok niye kapatiliyor biliyormusunuz ? cin in elinde oldugu icin tiktok abd verilerin cinin eline gecmesini istemedigi icin kapatiyor?

332merek

80+ Bronze
yasaklanma nedeni onemli instagramin yasaklanma sebebi belli tiktok niye kapatiliyor biliyormusunuz ? cin in elinde oldugu icin tiktok abd verilerin cinin eline gecmesini istemedigi icin kapatiyor?
evet işte ben de bunu diyorum her şey de bir neden var hükümetimiz durduk yere hiçbir şeyi yasaklamaz
robloxun da yakında açıklaması gelir neden yasaklandığına dair
kesin gizli bir iş çevirmişlerdir
sana dediğim ise steami hükümetin bir nedeni olamayacağı için yasaklayamaz yasaklamaz.

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Mert Aksu

hocam alakası yok aslında, roblox milyonlarca minigame barındıran hir oyun platformu gibi bişe. Puzzle ve strateji tipi oyunlar da barındırıyor bünyesinde.

Top Bottom