Neler Yeni

🚨 RTX 4060Tİ Sistem Hediyeli Sistem Geldi 🚨

Dahası  
Reaksiyon skoru
863
İsim
Muhammed Hamza Bayık
İlgilendiği Kategoriler
Teknolojik gelişmeler, Bilgisayar bileşenleri, Yazılım

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Gokhan kılıc
ddr4 versiyonu en azından 25k olabilirdi bence

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,564
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,564
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
ddr4 versiyonu en azından 25k olabilirdi bence
4060ti 16gb çok zor PC hocası bile yapamadı ddr4 de onu 28999tl ye çıktı o da ddr4 ile bazen zor şeyler bekliyoruz ama gerçekler diye de bişey var burası Türkiye

watcher52

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
hakan
4060ti 16gb çok zor PC hocası bile yapamadı ddr4 de onu 28999tl ye çıktı o da ddr4 ile bazen zor şeyler bekliyoruz ama gerçekler diye de bişey var burası Türkiye
Değerli kardeşim,kıymetli paylaşımların için teşekkürler,10 yıllık pc yi değiştirmek için geçen hafta duyurusunu yaptığın goat4 4070süper li sistemi almayı çok istedim ama Edirne Vatan Bilgisayar personelinin konuya ilgisizliği yüzünden alamadım tam bir F/P bilgisayarıydı.2.ci sırada olmama rağmen neden alamadığımı aynı gün çıkan 2.el ilanlarda anladım,bu sistem ona göre zayıf geldi bana üstelik fiyat farkıda pek yok,yeni paylaşımlarını sabırsızlıkla bekliyor olacağım,umarım bu bir ay içinde düzgün bir sistem benim gibi son kullanıcılar için uygun fiyattan çıkar ve alırız.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,564
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Değerli kardeşim,kıymetli paylaşımların için teşekkürler,10 yıllık pc yi değiştirmek için geçen hafta duyurusunu yaptığın goat4 4070süper li sistemi almayı çok istedim ama Edirne Vatan Bilgisayar personelinin konuya ilgisizliği yüzünden alamadım tam bir F/P bilgisayarıydı.2.ci sırada olmama rağmen neden alamadığımı aynı gün çıkan 2.el ilanlarda anladım,bu sistem ona göre zayıf geldi bana üstelik fiyat farkıda pek yok,yeni paylaşımlarını sabırsızlıkla bekliyor olacağım,umarım bu bir ay içinde düzgün bir sistem benim gibi son kullanıcılar için uygun fiyattan çıkar ve alırız.
Taner hocam ddr4 4060ti 16gb 28999tl olan sistemi de hemen bitti o nasıl oldu o zaman onu da anlamış değilim bu am5 ddr5 birde bence uygun tarafsız olmak lazım 4070 süper güzeldi ona zerre lafım yok ama al satıcıdan umarım 40k dan daha aza almışsindir

otunc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ÖNER TUNÇ

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,564
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Modart sistemi bu şekilde özelleştirdim. Bu hali ile alınır mı? 33 bine?
Direk al özelleştirme yapmadan ekstra bir soğutucu al kule tipi tamamdır başka bir şey yapma
Mesaj otomatik birleştirildi:

Modart sistemi bu şekilde özelleştirdim. Bu hali ile alınır mı? 33 bine?
Şunu al ekstra tamamdır

https://www.gaming.gen.tr/urun/3849...2b-s-v2-120mm-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu/

Aykut D.

80+ Gold
Yeni sistem yapıyormuş PC hocasından sonra sizce ne gelir alamayanlar bari bunu değerlendirsin bence iyi bişeyler çıkar gibi

Düzenleme: Bir kişiye de sistemi hediye edecekmiş

ModArt'ın daha hiç iyi sistem çıkardığını görmedim casper tanıtma vakasından sonra pek güvenemiyorum .

otunc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
ÖNER TUNÇ
Direk al özelleştirme yapmadan ekstra bir soğutucu al kule tipi tamamdır başka bir şey yapma
Sistemin amacı özelleştirmeye çekmek farkındayım ama ekran kartı ve kasa dışındaki temel sunulanlar içime sinmedi.

Peki bu mu yoksa, sinerji pchocası venom mu?

Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
emre kayış
Gayet ucuz fiyat. Ekran kartını 19bin lira deyip çıkaralım sistemden. 10bin liraya ekran kartsız 7500F işlemcili DDR5 kasa kötü mü.
19 bin diyim çıkarmak bence yanlış olur hocam. O parayı hak etmiyor maalesef

Top Bottom