Neler Yeni

❌İndirim Bitti! RTX 4070 SUPER DDR516GB RAM 1 TB SSD B760 ANAKART İ5 14.400F 32K

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
haro
FPS önemli değil diyorsan al beyaz sistemin havası bir başka
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu sistemde işlemciyi 5600 yap daha yüksek FPS alırsın yukarıdaki 4060 dan. https://www.gaming.gen.tr/urun/3598...-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/#reviews

Beyaz sprey boya alıp kasayı beyaza boyarsın

Al sat yapacak sistemler değildi hiçbiri nasıl o kadar fahiş fiyat yazıyorlar akıl işi değil vallahi 45 bın yazmış adam ya vallahi pes alan da oluyor mu anlamış değilim bizde al sat yaptık zamanında ama 1000tl vs koyuyordum ben bu nedir adam gece nöbet tutmuş birde bunun için iyice kafayı yedik yemin ediyorum

Bilgisayarcı adamlar büyük ihtimal çevresinde güvenenler var. bu adam 3 ay sonra bile bu sistemleri sıfır diye satar.

sfky9842

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
179
İsim
SEFA KAYA
Al sat yapacak sistemler değildi hiçbiri kullanıcı için güzel fiyatlardi nasıl o kadar fahiş fiyat yazıyorlar akıl işi değil vallahi 45 bın yazmış adam ya vallahi pes alan da oluyor mu anlamış değilim bizde al sat yaptık zamanında ama 1000tl vs koyuyordum ben bu nedir adam gece nöbet tutmuş birde bunun için iyice kafayı yedik yemin ediyorum
sen benim mahalle bilgisayarcılar görsen 4060, 4060ti ye çektikleri fiyat 4070 yaklaşıyor :D
ve bunu da alıyorlar yani

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,386
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Beyaz sprey boya alıp kasayı beyaza boyarsın

Bilgisayarcı adamlar büyük ihtimal çevresinde güvenenler var. bu adam 3 ay sonra bile bu sistemleri sıfır diye satar.
Kral 45 bin nedir ne olursa olsun kim alıyor bunları nereden buluyorlar garip anlam veremedim harbi alan varsa o fiyata aklından şüphe ederim

ahmetbirs

80+ Bronze
Al sat yapacak sistemler değildi hiçbiri kullanıcı için güzel fiyatlardi nasıl o kadar fahiş fiyat yazıyorlar akıl işi değil vallahi 45 bın yazmış adam ya vallahi pes alan da oluyor mu anlamış değilim bizde al sat yaptık zamanında ama 1000tl vs koyuyordum ben bu nedir adam gece nöbet tutmuş birde bunun için iyice kafayı yedik yemin ediyorum
bu mesajdan sonra 45 k ya koydugum sistemi 44.500 TL ye indirmişimdir :D

songokutr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
haro
Kral 45 bin nedir ne olursa olsun kim alıyor bunları nereden buluyorlar garip anlam veremedim harbi alan varsa o fiyata aklından şüphe ederim
çocugun babası güvenilir bigisayarcı deyip alabilir. onun dışında bilgisayarcı olmadn bu sistemleri satabilen varsa helal olsun dicek söz yok. anasının ak sütü gibi fırsatçılıgı helal olsun satabiliyosa :D

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,386
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
çocugun babası güvenilir bigisayarcı deyip alabilir. onun dışında bilgisayarcı olmadn bu sistemleri satabilen varsa helal olsun dicek söz yok. anasının ak sütü gibi fırsatçılıgı helal olsun satabiliyosa :D
Demek ki güveniyor kendine ve bekleyecek parası da var cebinde alıp bekliyor illaki gider diyor

extremegk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Gokhan kılıc
FPS önemli değil diyorsan al beyaz sistemin havası bir başka

Bu sistemde işlemciyi 5600 yap daha yüksek FPS alırsın yukarıdaki 4060 dan. https://www.gaming.gen.tr/urun/3598...-ram-500gb-m-2-ssd-gaming-bilgisayar/#reviews
paran varsa bunu al yoksa vatandakini 3 taksitle vadesiz al.

vulcan ile sunrise arasında sadece işlemci farkı mı var. yoksa parça kalitesi de farklı mıdır ? .Bu sistemler ile vatandaki pc arasında ne kadar bir performans farkı olur sizce .Kararsızlığım iyice arttı :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Ahmet Kocar
vulcan ile sunrise arasında sadece işlemci farkı mı var. yoksa parça kalitesi de farklı mıdır ? .Bu sistemler ile vatandaki pc arasında ne kadar bir performans farkı olur sizce .Kararsızlığım iyice arttı :D
5500'de iş görür ama daha ileri dönük olması için 5600 yapıp alabilirsin. Özelleştirmeye açıktır bu sistemler.

Rudiarius

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Samet Yılmaz
Birde kimsede nakit yok taksitle alabildigim birseyi neden daha pahalıya alayım. Demonte sistemi alıp sadece ekran kartını kapali kutu oiyasa fiyatına satsalar eyw

Kartallar

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
896
İsim
Kara Kartal
• İşlemci: Intel Core i5-14400F
• Ekran kartı: ZOTAC RTX 4070 SUPER 12GB
• Anakart: MSI PRO B760M-P
• RAM: Crucial (1x16) 16GB 5600MHz CL46
• Depolama: Crucial 1TB P3 Plus NVMe M2 Gen4
• Kasa: Thermaltake S200 TG ARGB
• Güç kaynağı: Thermaltake 650W 80+
32.750 TL!
ekran kartı dışında iyi bir sistem değil

_berdan_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
_berdan_
Dini bütün Müslüman kardeşlerimiz ilanları patır patır koymaya başladı buyrun buda yardımsever müslüman kardeşimiz Allah razı olsun.

44 ne la yuh

bunu alan yoktur bence kral
bunu da gözü kapalı alan kusura bakmasın kazıklanmayı hak etmiştir

zaten bütçesi olmayan adamın araştırmadan 45 e alacagını dusunmuyorum

trankilo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Raki
Çok ilginç nerdeyse 4 saat geçecek white ekran kartı halen satışta, bitmemesi çok garip ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
916,924
Üyeler
142,192
Son üye
_LiaXy_
Top Bottom