Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Rtx3070Ti'Lı Acer Laptop 32,999₺🔥🔥

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Arif Ağgül
Yok söyledim başka ürün yollama bana diye. En son iptal edicem ben öyle görünüyor. Bı laptop hevesim vardı kursağımizda kaldı. Dahada almam zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar son güncelleme. Hepsiburada şimdi aradı. Satıcıyla konuşmuşlar tedarik edemediği için ürünü her türlü göndermeyecekmiş. Başka satıcıdaki fiyat farkı 7bin TL genel merkeze mail atacakmis 7bin TL'nin belli bir kısmını karşılamak üzere kupon vericeklermis. Nekadar olduğu belli değilmiş. Yada alt limitsiz 300 TL kupon verip siparişi iptal edecegiz dediler. Başka seçenek sunmuyorlar. Benle beraber alan arkadaşlara geçmiş olsun.

Ben sikayervaea yazicam ayrıca e devletten thh ye şikayet kaydı olusturacagim. Elden başka bir şey gelmiyor.
Belli kısmını karşılamak ne demek ya bunu yaparken kime sordular veya bunu iptal edip 300 TL kupon vermek ne demek. 7 binin hepsini kupon olarak verip bu kuponu satıcıya yansıtmaları lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Arif Ağgül
Ürünü alanlar buraya bir yazabilir mi

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
furkan erdogan
Şikayet kaydı oluşturdum ben. Bakalım nolacak.

AYNILARINI BENDE YAZAM BEKLI COK YAZARSAK GONDERIRLER

Talep falan açtın mı kardeşim sende veya sana ne gibi dönüşler oldu burada hep bir ağız olalım hak yedirmeyelim
BEN ÜST ANLATIM HOCAM

şimdi müşteri hizmet konustum baska satıcıdan gondermek mumkundedı ama red edilirse urun ıptal olur dedı bende rıske atamam kesın gonderecekseniz o sekıl yapabılırsınız dedım onlarda tekrar talep actı musterı hizmet arayıp sızde bunu yapın ama kesınlıkle rıske girmeyin kesin gönderecekseniz gonderin diyin aksı takdirde dursun diyin

Son düzenleme:

semihxtr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Semih

BEN ÜST ANLATIM HOCAM

şimdi müşteri hizmet konustum baska satıcıdan gondermek mumkundedı ama red edilirse urun ıptal olur dedı bende rıske atamam kesın gonderecekseniz o sekıl yapabılırsınız dedım onlarda tekrar talep actı musterı hizmet arayıp sızde bunu yapın ama kesınlıkle rıske girmeyin kesin gönderecekseniz gonderin diyin aksı takdirde dursun diyin

Kral benim 6 taksit ekstre kesildi cuma günü ilk taksiti ödeyecem mecbur. Elde bilgisayar yok parasini ödüyoruz en son iptal edicem. Bunlar o laptopu yollamaz haberiniz olsun boşuna bekliyoruz. Satıcıyla konuştuk yollamicam elimde mal yok diyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
furkan erdogan
Kral benim 6 taksit ekstre kesildi cuma günü ilk taksiti ödeyecem mecbur. Elde bilgisayar yok parasini ödüyoruz en son iptal edicem. Bunlar o laptopu yollamaz haberiniz olsun boşuna bekliyoruz. Satıcıyla konuştuk yollamicam elimde mal yok diyor
ozaman sen musterı baglan orda sunuyolar rıske gır baska satıcıdan gondermeyı deciyolar ama rıskı kabul olmasa ıptal oluyor sen gır bu rıske sonucu yaz

semihxtr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Semih
ozaman sen musterı baglan orda sunuyolar rıske gır baska satıcıdan gondermeyı deciyolar ama rıskı kabul olmasa ıptal oluyor sen gır bu rıske sonucu yaz

Risk şöyle aradaki farkı satıcı karşılıyor ama bizim aldığımız satıcı karşılamaz zaten. Kendisi diyor karsilamicam ürün yok gondermicem.

Para iadesi tek çare gibi görünüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
furkan erdogan
Risk şöyle aradaki farkı satıcı karşılıyor ama bizim aldığımız satıcı karşılamaz zaten. Kendisi diyor karsilamicam ürün yok gondermicem.

Para iadesi tek çare gibi görünüyor
yanlıs anladın musteri hızmetlerı ıstersenız 2 satıcı daha satıyor talep acalım belkı onlarınki gönderilir dedi + para vermeden ama kabul olmasa dırek ıptal olur dedi

semihxtr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Semih
yanlıs anladın musteri hızmetlerı ıstersenız 2 satıcı daha satıyor talep acalım belkı onlarınki gönderilir dedi + para vermeden ama kabul olmasa dırek ıptal olur dedi
Biliyorum hocam onu banada teklif ettiler kabul etmedim ben. İptal olursa para iadesi yapıyorlar. Kararımı değiştirdim sürecin sonuçlanmasini bekleyeceğim bende

Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Arif Ağgül
Ben kaç kere kayıt açtım hatırlamıyorum bakalım sözde yarın arayacak biri sizlere yapılan teklifleri söyleyip yüklendim her birine çözüm ne olacak bakalım

semihxtr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Semih

BEN ÜST ANLATIM HOCAM

Hocam benim yaptığım şikayetin aynısını olduğu gibi yazmışsın. Ekran resimlerini bile çalmışsın benim şikayetimden. Hazıra konmuşsun resmen. Şimdi ne farkın kaldı bu satıcıdan.

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
furkan erdogan
Hocam benim yaptığım şikayetin aynısını olduğu gibi yazmışsın. Ekran resimlerini bile çalmışsın benim şikayetimden. Hazıra konmuşsun resmen. Şimdi ne farkın kaldı bu satıcıdan.
hocam bu sıkayet yanı bende mıllet sıkayet etsin diiye oraya koydun sandım oyle bısey yazmıssınkı calmısız sankı ben saten orda paylasmam hepımız yazarsak hepsı bura onemser dedık siliyom ozman

boyle sacma seylere takılıyorsan saten burda paylasma sildim sana zarar verdımız ıcın kb cok onemlı bısey yapmısım bılgım yoktu para calmıs gıbı olduk galıba okadar onemlı

konturol edebılırsın sıldımı bak onemli sonucta

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,780
Üyeler
141,626
Son üye
jinkazama.