Neler Yeni

Çözüldü✓ RX6650XT Wattman Yardım

WörWind

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,154
İsim
WörWind
İlgilendiği Kategoriler
Neler yeni, Ekipman
@Repaer Dün mavi ekran hatası aldım. Sonra yeni güncelleme gelmiş, güncelledim ama yine masaüstündeyken mavi ekran hatası aldım. Bu ekran kartının sorunları çok canımı sıktı, AMD kart aldığıma pişman oldum.
Belki kart ile alakalı değildir yeni konu açıp Emmre (sanirim) nickli moderator arkadasi etiketler misiniz? O size yardımcı olur ayrıca minidump dosyası bırakmayı da unutmayın konuya.

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Ensar
hocam mavi ekran ramden vsde olabilir. direk karta yüklenmeyin bence adrenalinde uyarı varmıydı birde?
Belki kart ile alakalı değildir yeni konu açıp Emmre (sanirim) nickli moderator arkadasi etiketler misiniz? O size yardımcı olur ayrıca minidump dosyası bırakmayı da unutmayın konuya.
Memtest86 yaptım herhangi bir sorun çıkmadı. Adrenalinde uyarı yoktu.

TİTAN.

80+ Platinum
Watman hatası illa karttan dolayı olacak diye bir kural yok
Ama akım korumalı priz ile çözülmesi garipmiş
Ev tesisatı eski mi ?

CupOk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
522
İsim
.
6000 serisinde hatalar azaldı diyenlere inanıp az daha ucuza ama daha güçlü amd alıcaktım iyiki nvidida almışım ben sürekli uğraşamazdım bu amd nin hatalarıyla

• Beğen
Reaksiyonlar: invy

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Watman hatası illa karttan dolayı olacak diye bir kural yok
Ama akım korumalı priz ile çözülmesi garipmiş
Ev tesisatı eski mi ?

AMD kartların kasa içi donanım seçmesi bitmiş artık kasa içi değil, dışı ekipmanları da seçiyor :ROFLMAO: Yakında ortam, ülke vs.'de seçerse şaşırmam :D

TİTAN.

80+ Platinum
AMD kartların kasa içi donanım seçmesi bitmiş artık kasa içi değil, dışı ekipmanları da seçiyor :ROFLMAO: Yakında ortam, ülke vs.'de seçerse şaşırmam :D
Düşünsene ben Türkiyeye mi geldim diyerek çalışmayı bırakıp maaşına zam istiyor :D

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Samet
Yani sorunun çözümü akım korumalı priz miymiş
evet hocam akım koruma prizi takılı şuan hata yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

6000 serisinde hatalar azaldı diyenlere inanıp az daha ucuza ama daha güçlü amd alıcaktım iyiki nvidida almışım ben sürekli uğraşamazdım bu amd nin hatalarıyla
hocam çözülemeyecek hatalar değil. nvidiaya verilecek parayla amdde daha yüksek performanslı ekran kartları alınabilir.

hocam bence gayet normal aşırı bir akımda kart kendini galiba korumaya alıp kapatıyordu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Enver ömer
evet hocam akım koruma prizi takılı şuan hata yok

hocam çözülemeyecek hatalar değil. nvidiaya verilecek parayla amdde daha yüksek performanslı ekran kartları alınabilir.

hocam bence gayet normal aşırı bir akımda kart kendini galiba korumaya alıp kapatıyordu.
şuan kullandığın sürüm nedir hocam ekran kartlarımız aynı ben de 3 kez yedim bugün akım korumalı priz alıp denicem bakalım

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Samet
şuan kullandığın sürüm nedir hocam ekran kartlarımız aynı ben de 3 kez yedim bugün akım korumalı priz alıp denicem bakalım
en son sürümdeyim şuan hocam. Size Önerim DDU İLE Driverleri Silin Sonra Pro Sürüm Driveri Yükleyin Standart Profil Seçin Birde Böyle Deneyin

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Enver ömer
en son sürümdeyim şuan hocam. Size Önerim DDU İLE Driverleri Silin Sonra Pro Sürüm Driveri Yükleyin Standart Profil Seçin Birde Böyle Deneyin
standart profil derken o ne demek birde ddu ile silmeyi bilmiyorum genelde wattman yedikten sonra siliniş oluyordu driverler

Repaer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
275
İsim
Samet
standart profil derken o ne demek birde ddu ile silmeyi bilmiyorum genelde wattman yedikten sonra siliniş oluyordu driverler
bendede aynı sorun vardı hocam discorddan yazın yardımcı olayım : reaper3124

Top Bottom