Neler Yeni

🔥İndirim Ryzen 5500 2491 Tl Yaniyorrrr

SaygıZorDeğildir

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,227
İsim
Göksel Sert
Biliyorum. Arkadaşın gereksiz yorumuna tepki vermek amacıyla yazdım.
Fark ettim dostum. Benzer amaçla yazdım.

Ayrıca bilgiyi benden küçükler daha iyi biliyorsa ondan öğrenmek ayıp değildir öğrenmeye çalışırım. Çoluk çocuk laflarını kullananları kınıyorum. Saygı görmek isteyen önce kendi saygı duymayı denemeli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
246
İsim
Hasan Can Doğru
Şu amazon hakkında bir şey bilmeyip bilenleride sorgulayanlara ayar oluyorum. 30 yaşındayım şu forumda daha kimseye çoluk çocuk demedim. Amazondan ekran kartı iadesi yaptım ve sorgusuz sualsiz iade ediyorlar. Amazondan aldığım bir ürünün iadesinde 1 kere sorun yaşamadım. Garanti olmasın iade hakkı olsun bence bana göre daha iyi. Saçma sapan garanti süreçleriyle uğraşmaktansa iadeyi tercih ederim. 1 hafta sürmüşte iadesi bilmem nede ne bekliyorsun ? 1 günde hemen iade mi olsun. Zaten kargonun geri gitmesi adamlara 2 gün. Parayı banka iade etmeleri bir süreç o iadeyi bankanın sana iade etmesi bir süreç. Trendyol vs gibi siteler kendi cüzdanını sana zorla kulandırdığı için ulaşan ürün direk hesabına iade olabiliyor. Her şeyi bilen siz hala sağa sola çolukçocuk diye çemkiren gene siz anlamıyorum.

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
830
İsim
Adem
almanyadan geliyor. garanti vs sıkıntı süreç nasıl işliyor bilmiyoruz vs gerek yok yani. 400 daha ver kafan rahat olsun.
"Kimse bilmiyor" değil ben bilmiyorum yazman gerekir. Bence az bile linç yemişsin.

400 lira fark için kimse gidip almanyadan işlemci almaz. amazon ceo sumusun sen kardeşim.alana saygımız var çoğunluk almaz.sende almazsın burda boş yapma amaçlı bulunuyorsun sadece. şuan zaten 2800 e var birkaç yerde indirim denk getirse zaten o fiyatlara buradada alacak. gerek varmı ordan almaya yok. sende bunu bile bile boş yapıyosun.
"Kimse almaz" değil, "ben almam" diceksin.
tamam sen al kardeşim. herkese cevap yazmayın ya. kendi fikrini yaz geç.bu forumda sıkıntı var valla. herkes bi atarlı bi giderli.çoluk çocuk dolu.
"Çoluk çocuk" dediğin insanlar senden çok daha başarılı iletişim koruyor. İddia ettiğin yaşa uygun şekilde iletişim kurmayı öğrenmezsen, o çok beğendiğin ve önemli bir şey sandığın yaşın sadece kimlik kartındaki bir sayıdan ibaret olur.

Dev1ce

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
265
İsim
Burak

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,063
İsim
Zeki Müren
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Halil Bey
Amazon için en iyi müşteri hizmetlerine sahip firma diyebilirim. Mağduriyet oluştuğu her durumda yapılması gereken iade yada desteği sağlıyorl.ar

descardes

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Buğra parlak
400 lira fark için kimse gidip almanyadan işlemci almaz. amazon ceo sumusun sen kardeşim.alana saygımız var çoğunluk almaz.sende almazsın burda boş yapma amaçlı bulunuyorsun sadece. şuan zaten 2800 e var birkaç yerde indirim denk getirse zaten o fiyatlara buradada alacak. gerek varmı ordan almaya yok. sende bunu bile bile boş yapıyosun.
öyle alırlar ki 400 u dışarda bul cebe atarsın :)

Kartallar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Kara Kartal

16MB Cache alınmaz (yanlış bilgilendirme neresinde )​

Cache L1:64K (per core)
Cache L2:512K (per core)
Cache L3:16MB

cpu.png