Neler Yeni

s20 FE 10.999 TL 1000TL indirim

Ömer Murat KARACA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
722
İsim
Ömer Murat KARACA
2 senedir kullanıyorum.

Arka kamera ve işlemci performansı olarak İphone 11 dengi cihaz.
3. Yılını doldurup 4. Yıla girecek bir model, güncelleme desteği bitti, 13'ü aldı en son.
Eksi olarak ön kamera tek başına fena değil ama bu cihaza göre zayıf + 120HZ aktif 3.5-4 saat ekran süresi alabiliyorum.

Son olarak 1 senenin sonunda amoled yanığı oluşmaya başladı, 1 sene kadar sadece beyaz ekranda belli olacak kadar bir yanıkla kullandım. Garantisinin bitmesine 1 ay kala garantiye gönderdim. Ekran, arka kapak, batarya ve şarj soketi ücretsiz şekilde değişti. Cihaz sıfırlanmış oldu.

11K'ya Samsung'ta alacağınız tüm cihazlar S20FE'nin yarı özelliğinde ve alt segmentinde olacaktır. Güncelleme sizin için bir dert değilse bu rakama bedava cihaz
Son olarak uyduruk durduğunu söyleyenler olmuş ancak ele aldığınızda gayet kibar ve kaliteli hissiyat sunuyor. Görsellerde biraz tuhaf duruyor olabilir ama özellikle yeşil (Cloud Mind) rengini canlı görmenizi tavsiye ederim

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Samsungda yaşanır mı bu peki hocam
Bu genel olarak xiaomilerin yazılımsal sorunu. Annem 5 yıl boyunca a2 core kullandı ondan önce de bir o kadar s3 mini kullandı. İkisi de giriş seviyesi telefondur hiç öyle bir şeye denk gelmedim. S3 mini yavaşladığı için değiştirdi a2 core de çalındı yoksa daha çook kullanılırdı o telefon.
Bahsettiğimiz telefon s serisi. Samsungun amiral gemileri bu seride oluyor genelde. Ben yaşayacağını düşünmüyorum. Yalnız güncelleme almıyor vs. Eski bir telefon yani

elfun

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Bulut
Hocam ben ön kamerayı beğenmiyorum, nerdeyse hic kullanmiyorum. Ama arka kamerası harika. Düşük ışık demişsin örnek atayım (amatörüm tabi)

Ekler

• 20220206_223834.jpg
    20220206_223834.jpg
    1.1 MB · Hit: 39

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,445
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Bu genel olarak xiaomilerin yazılımsal sorunu. Annem 5 yıl boyunca a2 core kullandı ondan önce de bir o kadar s3 mini kullandı. İkisi de giriş seviyesi telefondur hiç öyle bir şeye denk gelmedim. S3 mini yavaşladığı için değiştirdi a2 core de çalındı yoksa daha çook kullanılırdı o telefon.
Bahsettiğimiz telefon s serisi. Samsungun amiral gemileri bu seride oluyor genelde. Ben yaşayacağını düşünmüyorum. Yalnız güncelleme almıyor vs. Eski bir telefon yani
Kaçak samsung da yaşanır mı peki hocam

Arthur61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Samet Albayrak
Çok gariban telefonu gibi duruyor ya
Şimdiye kadar hep dönemin amiral gemisi denilen cihazları kullandım, bu cihazı elinize aldığınızda verdiği premium hissayat parasını hakketti dedirtiyor. Neye göre gariban telefonu dediniz anlayamadım:D Tek eksisi şarjı, normalde 1 günü çıkarıyor ama daha iyi bir performans bekliyordum aldığımda . Geri bu cihazın fiyatına bakılırsa eleştirelecek hiçbir şeyi yok.

Top Bottom