Neler Yeni

s20 FE 10.999 TL 1000TL indirim

Denizgezen

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bende de system hatası diye uyarı veriyor bazen telefon geldiğinde veya arama yaptığımda.
Telefon kayıtlanmadan önce harikaydı çok güzel kullanıyordum şuan kamera açılmıyor mesela. Bir yerden sonra bıktırmaya başladı. Kamera açılıyor direk simsiyah ekran oluyor. Gece mor çekme sıkıntı değil de çalışmaması sıkıntı işte.

Suleiman Hetfield

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
261
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık, Uzay, Müzik, Sinema, Kitap, Masaüstü Bilgisayar ve Parçaları, Bilgisayar Oyunları, Yazılım,
Arkadaşlar bu fiyat yüksek bu telefon için. 9 10k iken 11000 TL'ye çıkardılar 2 ay kadar önce. Fiyatı yükselince değmez deyip almamıştım

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,662
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Telefon kayıtlanmadan önce harikaydı çok güzel kullanıyordum şuan kamera açılmıyor mesela. Bir yerden sonra bıktırmaya başladı. Kamera açılıyor direk simsiyah ekran oluyor. Gece mor çekme sıkıntı değil de çalışmaması sıkıntı işte.
Samsungda yaşanır mı bu peki hocam

Robius

80+ Bronze
Arkadaşlar bu fiyat yüksek bu telefon için. 9 10k iken 11000 TL'ye çıkardılar 2 ay kadar önce. Fiyatı yükselince değmez deyip almamıştım
Katılıyorum, çok yakında yazılım desteği bitecek bir telefon bunu unutmayın.

Satuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Satuk buğra
Bu fiyata daha iyi bir tercih yok. A54'ün performansı o kadar iyi değil. yazılım desteği dünyanın sonu değil. Uygulamalar sıkıntı yapmaz sonuçta. Ki androidde apple gibi hiçbir yenilik getirmez oldu. 2-3 yıl gider en az. sonra isteyen costum rom yükler.
Alternatif olsa dediğiniz doğru ama fiyat performansta en iyisi bu.

Bu telefonu 3 aydır kullanıyorum. Kamerası ve işlemcisi baya iyi. Redmi note 10 pro dan geçmiştim gençleştim
Son android sürümü mevcut mu, en son güncel android sürümü güncellemesini aldı mı

Satuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Satuk buğra
muhtemelen bu telefonu alıcağım beyler ya da şubat gibi 20k ya yakın bütçem olucak sizce ne yapayım
iphone 7 var elimde iphone kullanmayı seven biri değilim
Şimdi alacaksanız bu fiyata en iyisi bu bence. Şubatta alacağım derseniz. Şubata ne olur hiç belli değil.

Fransali

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Ali Ensar Yavaş
İlgilendiği Kategoriler
Notebook önerisi- tenik sorun
6 ay önce anneme aldım yani işlemci ,kamera ve ekran olarak segmenine göre parasına göre gerçekten harika. Pil konusun ve şarj konusn da yaşını belli ediyor. En son geçen ay güvenlik güncellemesi aldı. Yani ortalama bir kullanıcı için güncellemenin çok sorun olduğunu sanmıyom. Yani 11k ya başka pek bir seçenek yok 2 el dışında ,bu fiyata gayet alınabilir.

MythPhantom

80+ Bronze
Telefonu kullanan birisi olarak diyorum telefon çok iyi ama aldığınızda android 13 yapmayin 12 de kalsın Kamerası iyi pilide uçak modunda sadece wifi ile iyi gidiyor diğer türlü 7 saat instagram %65şarj yiyor uçak modunda 11 saat aliyorum
Telefondan memnunum gönül rahatlığıyla alınır A34 yerine bu daha iyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

S20FE 5. Yılına giriyor en yeni almak daha önemli bence
5 değil 4.yilina giriyor 2020 model

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,441
İsim
Emre
Top Bottom