Neler Yeni

S23 256GB 27398TL

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,294
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
Satıcı Mediamarkt.128 Modelide 26.5 ama biri UFS 3.1 bir UFS 4.0 almışken 256 alın. Kendimde kullanıyorum 4 gün önce 29300'e aldım :)
S23 256GB

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon. Bilgisayar. Monitör. Kulaklık.
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,294
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
Aradaki fark hissedilmez ama çok az fiyat farkı var, 256 almak daha iyi olur.

Yazdım zaten ben engellisin gelme konularıma.
Aklımda yurtdışı S23 ya da S22 Ultra almak var ama şu Server Kayıt işleri aklımı bulandırıyor. S20 FE'den de vazgeçemiyorum ama son zamanlarda canımı sıkmaya başladı gözüme batıyor.

En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,294
İsim
Yusuf İslam Sofuoğlu
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar ve Telefon
Instagram
zcosef
Steam
Hesef
Discord
cosef#0601
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aklımda yurtdışı S23 ya da S22 Ultra almak var ama şu Server Kayıt işleri aklımı bulandırıyor. S20 FE'den de vazgeçemiyorum ama son zamanlarda canımı sıkmaya başladı gözüme batıyor.
S23'ün yd si mantıksız. Ultra olabilir.

serhatkara34

80+ Bronze
server kayıt yapmasan bile zaten 8'ay içinde hakkın sıfırlanmış olacak bir 8 ay daha kullanacaksın ondan sonra kim öle kim kala server kayıt videoları var kendin bile yaparsın adı server kayıt bildiğin imei atıyorsun telefona

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
S23'ün yd si mantıksız. Ultra olabilir.
Fazla bütçe aşmak istemiyorum 15k civarlarına S23 var ondan dolayı S23 dedim yoksa gönlüm Ultra'dan yana S6 Edge'den kalan bir kavis sevdam var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

server kayıt yapmasan bile zaten 8'ay içinde hakkın sıfırlanmış olacak bir 8 ay daha kullanacaksın ondan sonra kim öle kim kala server kayıt videoları var kendin bile yaparsın adı server kayıt bildiğin imei atıyorsun telefona
Düşünüyorum da işte Samsung Pass kullanılamaması da kafamı kurcalıyor bilemiyorum böyle bir işin altına girmek ne kadar mantıklı.

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Baran Kut
Düşünüyorum da işte Samsung Pass kullanılamaması da kafamı kurcalıyor bilemiyorum böyle bir işin altına girmek ne kadar mantıklı.
Hocam muhtemelen zaten bu özellikleri kullanmıyorsunuz bile ki ülkemizde kullanıma da açık değil diye biliyorum. Bence kafanıza takılacak bir konu olmamalı.

Güvenli klasörler için de baya bir uygulama var aslında. Tabi ne kadar güvenli olur orası muamma.

serhatkara34

80+ Bronze
Fazla bütçe aşmak istemiyorum 15k civarlarına S23 var ondan dolayı S23 dedim yoksa gönlüm Ultra'dan yana S6 Edge'den kalan bir kavis sevdam var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne işe yarıyorki o hiç samsung kullanmadım çok önemli gerekli bir şey değilse sorun olmaz bence

Clyde

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
450
İsim
Yiğit Özdemir
İlgilendiği Kategoriler
ne işe yarıyorki o hiç samsung kullanmadım çok önemli gerekli bir şey değilse sorun olmaz bence
Google Pass gibi parmak izi ile tüm parolaları kendisi giriyor. Çok uzun süredir Samsung kullanıyorum tüm bilgiler şifreler içerisinde mevcut üşendiriyor biraz :kekw:

Yunus

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,440
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Kripto Paralar, İşlemci overclock(az), Monitör
Top Bottom