Neler Yeni

Sabah Kızla Buluşuyorum Taktik Lazım

cancelenter

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
709
İsim
Cancel enter
İlgilendiği Kategoriler
Web yazılım geliştirmeleri
O kurallar geride kaldı, bi insan işi çıksa yazar, gelmekten vazgeçerse de söyler, ghostlamak nedir yani normali senin dediğin gibi ama bu kuşak çok umursamıyor sınırları kuralları
Ne diyor biliyor musun.
Ben geldim seni bulamadım asıl sen beni ektin diyor azerbaycanlı oldugu için hat kullanmıyormuş burda ve instagramı da yokmuş falan :D ulan insan kafedeyim diye mesaj atar yada evden çıkıyorum der normakde 5 te okuldan çıkıyorum demişti 6 30 gibi evden çıkarım. Dedi
Mesaj otomatik birleştirildi:

IMG-20230929-WA0019.jpg

Garipbirfizikci

80+ Bronze
Ne diyor biliyor musun.
Ben geldim seni bulamadım asıl sen beni ektin diyor azerbaycanlı oldugu için hat kullanmıyormuş burda ve instagramı da yokmuş falan :D ulan insan kafedeyim diye mesaj atar yada evden çıkıyorum der normakde 5 te okuldan çıkıyorum demişti 6 30 gibi evden çıkarım. Dedi
Vereceğin cevap insan 30 dakika bekler geldim diyecektin, daha uzatırsa tamam diyip geçmeliydin

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,241
İsim
Olcay akbulut

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,593
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Kızlar soruyor ama kız bana çok yakın konuşuyordu saniyesindr cevap veriyordu yazdıklarıma
kız erkek çıkınca gelen pişmanlık hissi :D

perşembe yazmışsın cuma yazmış sana dostum muhtemelen geldi gördü beğenmedi gitti :D

sasamblae

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
281
İsim
asemo boa
Kızlar soruyor ama kız bana çok yakın konuşuyordu saniyesindr cevap veriyordu yazdıklarıma
abi şakaaaaaaaaaaaaaa mısınnnnnnnnnnnnn yaş kacccccccccccccccccccc ahahhaajksfhsd<sjdasjhaskjd bu nasıl bır loserlık ? whatapp ınstasız jsadkfjashasjd ulan cuma cuma bu nasıll bır yoklukkk abıııııııııı kızlarsoruyor dıye yazmıs bıde sdajkflhn<kaşjenkajf sayfalarca ınsanlar bunun ıcın mı tavsıye verdı hajk<sbdglbsdlkşjzfişlkjdbfvnkl deliricemm jklndkjs<gd

Garipbirfizikci

80+ Bronze
Ben de 20li yaşlarda orda takılmıştım, içmimarlık okuyan bi kızla konuşmuştum görüşmüyorsak s***git demiştim haftaya finallerim var fizikten kalmazsam görüşürüz demişti o an aydınlandım engelledim, umarım sen de bu musibetten bir aydınlanma yaşarsın...

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,963
Üyeler
142,062
Son üye
Zaza162116
Top Bottom