Neler Yeni

sadece 3.5 dolara 2 kat fps elde etmek mümkün mü? (MÜMKÜN!)

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Alperen Demir
ben bu uygulamayı god of warda kullanıyordum fps artıyor ama akıcılık çok fazla artmıyor ve çok gecikme oluyor

DogancanYr

80+ Bronze
Paralı bir uygulamayı crack kullandığında o crack dosyasında elbet virüs vardır. 15 yıldır kullanıyorum bir çok crack program kullandım hala bir durumla karşılaşmadım. Ek olarak false positive oldugu için zararsız.
Türk siteleri güvenilmez demiştim.
1716577959432.png

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
Türk siteleri güvenilmez demiştim.
Alıntıyı görüntüle
ne alakası var? sen herhalde bilinçli bir kullanıcı değilsin. Yaşın kaç bilmiyorum ben 15-20 yıldır türk sitelerini kullanıp 1 kere bile zarara ugraşmamış insanım. Ama sizin gibi bilinçsiz kişilerin reklamı indirip virüs bulaştırıp böyle yazmasınıda anlamıyorum.

un4saken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Ozzy
Aldım kullandım iade ettim. İşe yaradığı tek yer FPS'i 60'a sabitlediğiniz zaman 120 yapması. Onda da input lag aşırı fazla oluyor.
ekran kartınız güçsüzse işe yaramıyor, ekran kartınız güçlüyse gerek kalmıyor. zaten dlss ve fr aynı işi yapıyor native olarak. denemek istedim nedir diye ama 1 saat sonra iade ettim. çok gereksiz geldi benim için. başkalarında işe yarıyorsa ne güzel.

DogancanYr

80+ Bronze
ne alakası var? sen herhalde bilinçli bir kullanıcı değilsin. Yaşın kaç bilmiyorum ben 15-20 yıldır türk sitelerini kullanıp 1 kere bile zarara ugraşmamış insanım. Ama sizin gibi bilinçsiz kişilerin reklamı indirip virüs bulaştırıp böyle yazmasınıda anlamıyorum.
Türk siteleri başka sitelerden çalıyor. Genellikle güvenilmez sitelerden ve hiçbir şekilde ne yükleme ile ne de indirme işlemleri ile uğraşıyor sadece o sitenin indirme linkini kendi sitelerine koyuyor.
HnR, Ratio, csf gibi kavramları bilmeyen ve hala , ısrarla türk sitelerinden indirmeye devam et.
Zaten türk sitelerin sahte indirme düğmeleri koyarak ne amaçladığı belli.
Sen bir de bir şey kurulum yaparken antivirüsü de kapatıyorsundur şimdi.

:kekw:

x_Mello_x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Metin Ulaşlı
steam uygulaması: https://store.steampowered.com/app/993090/Lossless_Scaling/#app_reviews_hash (YORUMLARINI DA OKUYABİLİRSİNİZ)
türkçe anlatım videosu:

arkadaşlar bu nasıl mümkün oluyor?

elden ring mesela 60fps kiliti var ama bu uygulama ile 120 e çıkabiliyormuş.

hemen hemen her ekran kartı ile uyumlu. Çok merak ediyorum sistem nasıl işliyor?
______________________________________________________________________________________________________________________

UYGULAMAYI TEST ETTİM.

ASASSİNS CREED ODYSSEYS ULTRA GRAFİKLER 1080P DE

70 fps alırken uygulamayı açıp ayarı aktif edince 135-140fpsye çıktı.

Steamın kendi fps sayacı 70 gösterirken uygulama fpsyi 135 gösteriyor fakat 60-70 fps arası oynayan bir oyunda mouseyi hızlı çevirince hissettiğiniz kasma vb. hepsi düzeldi yani 135fps alıyorum.

Şimdi başka oyunda test ediyorum

ULTRA GRAFİKLER
Alıntıyı görüntüle

UYGULAMAYI AÇINCA

Alıntıyı görüntüle

uygulamayı kapatınca 60-70fps arasındaki kasma hissiyatı geri başlıyor.

______________________________________________________________________________________________________________________

Şimdi oyunumuz Detroit: Become Human yani 60 fps kiliti olan bir oyun.

Oyun 1080p ultra grafiklerde 58-60fps veriyor ve hızlı hareket edince o kasma hissiyatını yaşıyorsunuz.

Programı aktif edince fps 120fpsye çıktı ve o kasma hissiyatı kalktı yani fpsin arttığından emin olabiliyoruz.

Şimdiki oyunumuz Resident Evil 4 Remake 1080p ultra grafikler ve Ray Tracing high ayarlarda fpsimiz 66

programı açınca fps: 140 oldu.

Şimdiki oyunumuz Battlefield 2042 1080p ultra grafikler fps 90-95 arası.

Programı açınca fps: 170 oldu ama online oyun diye geçikme yaşadım ben.

Program steamda 3.5 dolar ama buradan ücretsiz indirebilirsiniz eğer bu yasak ise silebilirim linki.

LİNK silindi. Crack uygulama diye uyarı yememek için sildim.

Videoyu izleyin AMD için yaptıgım ayar bu:

Alıntıyı görüntüle

Ölçekle kısmından kısayolu CTRL+ALT+A yapın. oyunu açın ve penceresiz moda getirin (tam ekrandan çıkarın) ve CTRL+ALT+A yaparak aktif edin.

FPSi görmek için bu ayarı açın.

Alıntıyı görüntüle
Bende satın alıp denemiştim ve sonradan iade ettim, zerre işe yaramıyor hiçbir şekilde alayı yalan dolan, sadece para kazanmak için yapılmış kocaman bir zırva dolandırma taktiği düşmeyin böyle saçma sapan boş tuzaklara, sadece rakamlarla oynayıp ''güyya'' fps'i yükseltilmiş olarak gözüküyor ama aslında öyle değil sizi öyle kandırmak istiyorlar tamamen göz boyamak için insanlar enayi gibi bu ***** işe yaramaz programı alsın diye, üç kağıtçı dızcılar bunlar para cukalamak için, koskoca firmaların yapamadığı sanki bu düzenbazcı mi yapacak? 🤣🤣 Çok komik doğrusu, neyse aklınız beyniniz varsa bu tuzağı düşmezsiniz diyorum ve konuyu kapatıyorum.

furkangorur

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Furkan Görür
Bende satın alıp denemiştim ve sonradan iade ettim, zerre işe yaramıyor hiçbir şekilde alayı yalan dolan, sadece para kazanmak için yapılmış kocaman bir zırva dolandırma taktiği düşmeyin böyle saçma sapan boş tuzaklara, sadece rakamlarla oynayıp ''güyya'' fps'i yükseltilmiş olarak gözüküyor ama aslında öyle değil sizi öyle kandırmak istiyorlar tamamen göz boyamak için insanlar enayi gibi bu ***** işe yaramaz programı alsın diye, üç kağıtçı dızcılar bunlar para cukalamak için, koskoca firmaların yapamadığı sanki bu düzenbazcı mi yapacak? 🤣🤣 Çok komik doğrusu, neyse aklınız beyniniz varsa bu tuzağı düşmezsiniz diyorum ve konuyu kapatıyorum.
yaş ortalaması... F5 çeker misin

DogancanYr

80+ Bronze
ASUS ROG Theta 7.1 kulaklığını alabilecek veya hediye edilebilecek bir çocuk sanmıyorum. Konuşma geçmişine bakıldığında gözüküyor.
Oyunun çözünürlüğünü düşürmen lazım. Sonra bu yazılımı başlatman lazım.
Ha sen diyeceksin ki zaten çözünürlüğü düşürdüm o yüzden fps geliyor diyeceksin.
Ama 1920x1080den 1280x720 yaptığın oyun 1280x720 gözükmüyor 1920x1080e yakın bir kalitede gözüküyor. (Anime4k, Aşırı büyük, LSFG 2.0 olarak ayarladım bence en iyi ayar bu)

Son düzenleme:

dynamics

80+
Oyunun directx render pipeline a bir hook atıp frame generate ediyor muhtemelen, external dlss gibi dusunebilirsiniz calisma prensibini.

x_Mello_x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Metin Ulaşlı
Programı boşa övmeye gerek yok, öyle arşa çıkartacak büyük bir etkisi de yok, boşa programın reklamını da yapmaya da gerek yok, birde böyle saçma sapan veletsi konuşmalara hiç gerek yok nesin sen 8 yaşındaki bebe mi?? Birazcık kelime harcını genişletmeye öğrenmeye başlaya bilirsin ana okuldan başlayarak tabii ki. 😂 Ayrıca bu program piyasa boşa çıkmış diğer koca balonlar gibidir, sadece para israfı dır.

Top Bottom