Neler Yeni

🔥İndirim Samsung 25" Odyssey G4 1Ms 240Hz IPS 5.998,99

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Bayram
Panel farkı hocam
Mesaj otomatik birleştirildi:

XG2431'in strobe'unu kullanmayacaksanız +2600'e gerek yok. Ama strobe kullanacaksanız o ve yüksek fiyatta XG2431 rakipsiz.
Valla hocam 2431 o kadar övüyorlar fakat ips glow (Kenarlar'da turuncu renklenme oluyor siyah ekran da) ve parlaklık düşük geldi g4 sipariş verdim o gelince view iade yollucam)

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
707
İsim
Y K
3 aydır kullanıyorum, görüntüsü çok net ve renkler çok iyi, Kaliteli kasası ve ayakları var, hoparlörü yok, fakat extreme gecikme moduna alınca ghostingi gözünüzle görüyorsunuz. Benim için extreme önemli değil zaten bir altındaki hızlı seçimini kullanıyorum düzeliyor. 240Hz için f/p diyebilirim.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Bayram
3 aydır kullanıyorum, görüntüsü çok net ve renkler çok iyi, Kaliteli kasası ve ayakları var, hoparlörü yok, fakat extreme gecikme moduna alınca ghostingi gözünüzle görüyorsunuz. Benim için extreme önemli değil zaten bir altındaki hızlı seçimini kullanıyorum düzeliyor. 240Hz için f/p diyebilirim.
samsung dimi hocam?

Fantastiktürk

80+ Bronze
Valla hocam 2431 o kadar övüyorlar fakat ips glow (Kenarlar'da turuncu renklenme oluyor siyah ekran da) ve parlaklık düşük geldi g4 sipariş verdim o gelince view iade yollucam)
XG2431 amacı için rakipsiz çünkü.

IPS glow her, bakın HER IPS monitörde olur. Sadece şiddeti değişir. Ne kadar olacağı şansınıza kalmiş. Boşu boşuna alt modele geçmişsiniz. Bir defa strobe utitly ile ayar yapıp o netliği görseniz bir daha oyun için strobesuz monitör kullanamazsınız.
Yanlış hocam. Gecikme modu dediğiniz Overdrive, tepki süresini hızlandırır. Böylece ghosting azalır. Overdrive'ı çok açarsanız (Sizdeki extreme gibi) bu sefer ters ghosting olur. Sizin gördüğünüz ghosting değil ters ghosting.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Bayram
XG2431 amacı için rakipsiz çünkü.

IPS glow her, bakın HER IPS monitörde olur. Sadece şiddeti değişir. Ne kadar olacağı şansınıza kalmiş. Boşu boşuna alt modele geçmişsiniz. Bir defa strobe utitly ile ayar yapıp o netliği görseniz bir daha oyun için strobesuz monitör kullanamazsınız.

Yanlış hocam. Gecikme modu dediğiniz Overdrive, tepki süresini hızlandırır. Böylece ghosting azalır. Overdrive'ı çok açarsanız (Sizdeki extreme gibi) bu sefer ters ghosting olur. Sizin gördüğünüz ghosting değil ters ghosting.
Hocam iade edip geçmeyin mi diyorsunuz yani model düşürmüş mü olurum samsunga geçiş yaparsam

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,861
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
koyacak yerim olsa alacağım ama masada yer yok ya. 43 inç ile fps oynanıyor ama küçük monitör kadar sarmıyor.

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,125
İsim
Sinan Aba
İyi monitor tavsiye ederim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,861
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Hocam 43 inç ne yaptın ben 27 ile zor oynuyorum :)
hocam valla oynanmaz diyorlar ama uzaktan 43 e bakmakla yakından 24 e bakmak arasında çok da fark yok bence valorantta rank olarak farketmedim bile.

Bayramdurmus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
328
İsim
Bayram
hocam valla oynanmaz diyorlar ama uzaktan 43 e bakmakla yakından 24 e bakmak arasında çok da fark yok bence valorantta rank olarak farketmedim bile.
Oynanmaz tabi göz olarak insanı bitiyor nasıl fark olmaz hocam ben 27 ile 24 arasın da bile fark görüyorum 24'de boynumu haraket ettirmeme gerek kalmıyor 27'de bakmam gerekiopyr

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
935,937
Üyeler
147,038
Son üye
batuhanogc
Top Bottom