Neler Yeni

🔥İndirim 🔥Samsung 990 Pro Soğutuculu SSD 1 TB 2.492'TL🔥

Kubyy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kubilay katmerci
Selam bende ekteki laptop var uyar mı acaba bilgisi olan var mı ? Uyar ise diğerimi sökmem gereklimi ikisini kullanabilir miyim.

Tuf Gaming A15 FA507NV-LP037 8gb RTX4060 Ryzen 7 7735HS 16GB Ram 512GB SSD

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Bu niye halla bitmedi fiyat olarak iyi değilmi indirimli diye aldığım şey bitmeyince beni bi sıkıntı sarıyo

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Selim
Bu niye halla bitmedi fiyat olarak iyi değilmi indirimli diye aldığım şey bitmeyince beni bi sıkıntı sarıyo
Normalde indirim değil normal fiyatı bu. 990 pro'lara genel bir indirim yapıldı Samsung tarafında ama bizim satıcılar uygulamadı.

Durotan35

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Buğra Soykan
PS5 için sipariş verdim. Uyumsuzluk problemi var mı? Önerir misiniz PS5 için?

egefitness

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
mehmet
Bu fiyata almışsın bide iade mi ediceksin??
Mesaj otomatik birleştirildi:

İnternetten bak ama vardır ikiside yeni nesil sonuçta
Hocam sorunu çözüldü mü bunun? Bazı yerlerde ssd sağlığı hızlı düşüyor diye okudum

CptSpork

80+ Bronze
Arkadaşlar bir şey soracağım. Bu ülkede herşeyin fiyatı, dolar, enflasyon artarken bu donanım parçalarının fiyatları neden düşüyor? Yanlış anlamayın alan arkadaşlara hayırlı olsun ama biz fiyatlar artacak korkusuyla ürün alırken 1 ay sonra bakıyorum ürünün bir üst modeli daha ucuz fiyata satışa koyulmuş. Ben de 3 ay önce Fury Renegade 1TB satın aldım. Nays'la birlikte 2170 TL'ye geldi. Demek ki bekleseymişim üstüne 400 tl daha koyup çok daha iyi bir ürün alacakmışım.

Akhiore

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
533
İsim
Oğuzhan Aktaş
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak fırsatlar
Arkadaşlar bir şey soracağım. Bu ülkede herşeyin fiyatı, dolar, enflasyon artarken bu donanım parçalarının fiyatları neden düşüyor? Yanlış anlamayın alan arkadaşlara hayırlı olsun ama biz fiyatlar artacak korkusuyla ürün alırken 1 ay sonra bakıyorum ürünün bir üst modeli daha ucuz fiyata satışa koyulmuş. Ben de 3 ay önce Fury Renegade 1TB satın aldım. Nays'la birlikte 2170 TL'ye geldi. Demek ki bekleseymişim üstüne 400 TL daha koyup çok daha iyi bir ürün alacakmışım.
Benimde en merak ettiğim şeylerden biri 26k ya imzadaki sistemi aldım şimdi 21k ya aynısı satılıyor bazen bu ssd i de aldım ya yakında 2k ya düşer artık

Top Bottom