Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung G6 2k 240 hz 8999₺

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
Ürünü satın alıp kargosunu teslim alan arkadaşlar memnun musunuz? Ürünü bende bekliyorum. HDR600 Ve Qled teknolojisinin nasıl olacağını merak ediyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Ahmet Eren
Ürünün kurulumunu şimdi yaptım. Sistemi kurmadan önce aldığım için şimdilik TV olarak kullanıyorum -ki harika-
Işıklarının yerini bulamadım önde ışıkların yanması lazım onu kurcalayacağım.
Bir de kurulumda şu şekilde bir parça arttı, montaj şemasında da bu parçayı göremedim. Neden bu parça kutudaydı?
Alıntıyı görüntüle
Kendi sorularıma cevaben:
Işıklar core lighting özelliğinden açılıyor ayarlardan. Monitörün yanında resmen hem akıllı TV hem de Philips hue almışım gibo oldu.

@muratgullu hocamın da dediği gibi duvar aparatı imiş o parça.

Tek sorunum kutudan display port çıktı ve benim laptoplarda HDMI var. Dönüştürücü ile 240 hz alabilir miyim?

YazılımKafa

80+ Silver
Ürünü satın alıp kargosunu teslim alan arkadaşlar memnun musunuz? Ürünü bende bekliyorum. HDR600 Ve Qled teknolojisinin nasıl olacağını merak ediyorum.
Qled de nerden çıktı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kendi sorularıma cevaben:
Işıklar core lighting özelliğinden açılıyor ayarlardan. Monitörün yanında resmen hem akıllı TV hem de Philips hue almışım gibo oldu.

@muratgullu hocamın da dediği gibi duvar aparatı imiş o parça.

Tek sorunum kutudan display port çıktı ve benim laptoplarda HDMI var. Dönüştürücü ile 240 hz alabilir miyim?
Alırsın

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar
Qled de nerden çıktı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alırsın
  • Kuantum Noktalı Renk Evet
Samsung’un sitesinde özellik kısmında olduğu yazıyor, epey sitesinde de öyle yazıyor ama bilemedim. Olmasa da olur sorun yok zaten.

YazılımKafa

80+ Silver
  • Kuantum Noktalı Renk Evet
Samsung’un sitesinde özellik kısmında olduğu yazıyor, epey sitesinde de öyle yazıyor ama bilemedim. Olmasa da olur sorun yok zaten.
Va panel bu

em1r oK?

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
970
İsim
emir yapar

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
lappelduvide
ya bende almak istedim neden bitirdiniz adam 2 tane almış sanki atomu parçalayacak çok merak ettim monitörü tam da ihtiyacım vardı moralim bozuldu

SelimAkoguz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Selim
Ürünü ilk gün aldık ama kullanamıyoruz, şanssızlık. Yanlış monitör gönderdiler, gönderdikleri monitör de çok kötü 😄. Stoğun gelmesini bekleyecekmişim değişiklik için

actn97

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Ali ÇETİN
ya bende almak istedim neden bitirdiniz adam 2 tane almış sanki atomu parçalayacak çok merak ettim monitörü tam da ihtiyacım vardı moralim bozuldu
İkisini de iade ettim koş al. Hatta iki tane de arkadaş almıştı o da iade etti.

YazılımKafa

80+ Silver
Ürünü ilk gün aldık ama kullanamıyoruz, şanssızlık. Yanlış monitör gönderdiler, gönderdikleri monitör de çok kötü 😄. Stoğun gelmesini bekleyecekmişim değişiklik için
Kırk yılda bir olur. Sana denk gelmiş

lappelduvide

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
431
İsim
lappelduvide
bu monitörü satmak isteyen olursa istanbul içi elden alabilirim bir daha stok açacaklarını sanmıyorum iade etmeyi düşünen veya satmayı düşünen varsa iletişime geçerse çok sevinirim guys

Son düzenleme:
Top Bottom