Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

BLuXsee

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
sait dönderen

Kimyeniki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Zeynep Elmas
bakanlığın sayfada kişinin tc olması lazım diye bir ibare yok şirket tc si veya vkn gerekiyor yazılmış emin misiniz nerde yazıyor alan kişinin tcsi olması acaba ?
9) Satın alınan teknolojik cihaza ilişkin elektronik ortamda düzenlenen fatura olması ve faturanın desteği alacak öğrencinin Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarasını da içerecek şekilde adına düzenlenmiş olması gereklidir.

MustafaaY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
361
İsim
Mustafa Yeşilyurt
Müşteri hizmetleri sorun çözülecek çok talep olduğu için toplu şekilde yapacaklarını söyledi

Swanky9

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Muhammed
Her müşteri temsilcisi farklı bir şey söylüyor. Ben telefonu teslim alalı 9 gün oldu. Açtım kullanıyorum. Gayet de hoşuma gitti. Başta bana da iade verip tekrar sipariş vereceksin dendi. Biraz üzerine gittim madem sorun benlik değil çözün deyip amazonun imei konusundaki makalesinden alıntılar falan attım. Talep oluşturduk dediler. Ben çözeceklerini düşünüyorum fakat çözülmesse de bu şekilde kullanacağım artık.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Bilal şen
Başvuru kaç günde açıklanır bilginiz varmı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gsb başvurusu

SubZhoria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ömer Faruk
Sim kartı takmayla ilgili tek madde var o da fatura tarihinden önce cihazın kullanılmamış olması gerektiğini söylüyor. Bi sorun çıkacağını sanmıyorum
e o zaman biz yandık ki fatura tarihi 15 Kasım 2023 bunlar yeni fatura yükleyecek tarihi atıyorum 27 Kasım 2023 olacak ve ben telefonu kullandım içine sim kartımı da taktım test etmek için, hatta türk telekomdan yeni operatöre geçtim turkcelle yeni sim gelecek battık mı demek mi bu

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
e o zaman biz yandık ki fatura tarihi 15 Kasım 2023 bunlar yeni fatura yükleyecek tarihi atıyorum 27 Kasım 2023 olacak ve ben telefonu kullandım içine sim kartımı da taktım test etmek için, hatta türk telekomdan yeni operatöre geçtim turkcelle yeni sim gelecek battık mı demek mi bu
Benimde öyle 13 Kasım fatura kesimi 14 veya 15 Kasım telefonu açıp sim kart taktim

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Rusty
Evet son 1 gün yarına kadar güncelledi güncelledi direk iade böyle bürokrasi olaylarında midem bulanıyor kimse ne yaptığını bilmiyor. Hangi yüzyılda yaşıyoruz, burası Amerika mi orda böyle bürokratik sıkıntılar oluyor

Prosecour

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emir Can AŞCI
Sim kartı takmayla ilgili tek madde var o da fatura tarihinden önce cihazın kullanılmamış olması gerektiğini söylüyor. Bi sorun çıkacağını sanmıyorum
Dostum nerede yazıyor kullanılmaması gerektiğiyle alakalı bilgi? Ben mi körüm?

SubZhoria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ömer Faruk
Evet son 1 gün yarına kadar güncelledi güncelledi direk iade böyle bürokrasi olaylarında midem bulanıyor kimse ne yaptığını bilmiyor. Hangi yüzyılda yaşıyoruz, burası Amerika mi orda böyle bürokratik sıkıntılar oluyor
bana az önce 27 kasıma kadar tamamlanacak dediler sürekli tarihi uzatıyolar :D

man a man

80+ Bronze
Dostum nerede yazıyor kullanılmaması gerektiğiyle alakalı bilgi? Ben mi körüm?
madde 6 e

fatura tarihi değişirse büyük sıkıntı. Ben kutusundan çıkarmadım duruyor

Prosecour

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emir Can AŞCI
madde 6 e

ilk defa görüyorum bunu abi. Neden sitede yazmıyordu bu anlamıyorum. Şaka gibi durum.
,

madde 6 e

Umarım faturayı düzenlerlerse eski tarihi baz alırlar. Yoksa iade yolu gözüktü.

madde 6 e

Bur durumu tahmin etmiştim fakat gsb'nin sitesinde yazmıyor diye önemsememiştim. Çok saçma bir durum abi. Ben online olarak aldım diyelim ki. Fatura bana telefon ulaştıktan 2 gün sonra gelicek. Onu mu beklicem ben.

madde 6 e

Arayıp konuşucam gsb'yi.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom