Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

SubZhoria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ömer Faruk
ve arkadaslar parayi aldiktan sonra iade etme plani yapanlar icin o maddenin meali urunun iade edilebilir suresi gecmis olucak yani urunu iade edemez olucaksin ancak ve ancak o zaman telefon destegi adi altinda ibaniniza para gelicek demek arayin sorun gsbyi anlamazsaniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

basvuru reddelirse iade etcek olanlar demek istemistim vizeden ciktim kafa kalmadi basvuru reddelirse telefonu geri iade ederim diye dusunuyosunuz ya oyle olmuyor o maddede basvuru zaten iade suresi gectikten sonra degerlendirilicek o zaman gönderilecek demek para
işte şey önemli o konuda, başvuruların incelenip red/kabul verilmesi mi 20 aralık yoksa başvurular atıyorum 1 hafta içinde onay red alacak ama parası mı 20 aralıkta yatacak

Prosecour

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emir Can AŞCI
THH yoluyla ayıplı mal daha önce kullanılmış sıfır diye sattılar diyip para iadesi alınabilir belki
Valla bilmiyorum ama ***** saçma bir iş. Yordu ve sinir bozdu gerçekten.

THH yoluyla ayıplı mal daha önce kullanılmış sıfır diye sattılar diyip para iadesi alınabilir belki
''Geriye dönük kesilecek faturanın satış tarihinden sonraki 7 gün içerisinde kesilmesi zorunludur. Bu süre zarfını aşan geriye dönük elektronik faturalar geçersiz sayılır ve para cezasına konu olur.'' gibi bir yazı var. Bugün son oluyor benim için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
Valla bilmiyorum ama ***** saçma bir iş. Yordu ve sinir bozdu gerçekten.

''Geriye dönük kesilecek faturanın satış tarihinden sonraki 7 gün içerisinde kesilmesi zorunludur. Bu süre zarfını aşan geriye dönük elektronik faturalar geçersiz sayılır ve para cezasına konu olur.'' gibi bir yazı var. Bugün son oluyor benim için.
Benim fatura tarihi 13 Kasım benim ki geçti bile..

Prosecour

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emir Can AŞCI
Dostlar fatura tarihinin değişmeyeceğini ve başvuru oluşturulduktan sonra 14 gün içinde fatura sadece imei bilgisi eklenerek sisteme yüklenecek dediler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
Arkadaşlar neden bu konu sürekli listeni. Başına çıkıyor ya?
Çünkü güncel ve çözülemeyen bir konu maalesef bir çok kişi mağdur ve sorunun çözülmesi için bilgilendiriyoruz birbirimizi

Kısaca konuyu bilmiyorsan amazondan a34 telefon aldık Web sitesinde faturalara imei eklenir yazmasına rağmen faturalara imei eklenmemiş imei eklenmedigi için vergi iade başvurusu yapamiyoruz

Prosecour

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emir Can AŞCI
Kesin olarak düzelteceklerini bilsem sorun yok ama sadece geçiştiriyorlar gibime geliyor.
Düzeltileceğini düşünüyorum ben. Amazon sonuçta. Fakat fatura olayı sıkıntı bilmiyorum. Açıp kullandığım için fatura tarihi değişirse sıkıntı.

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
543
İsim
Rusty
Yok yemezler yarın son, zerre umrumda değil. Yalan ve oyalanmaktan nefret ederim.
Şimdi MH ile son kez konuşmamı yaptım. Yok bu yeni bişeymis falan filan dedi. Dedim bu kampanya çıkmadan evvel önce farklı marka tellerin IMEIsi eklendi. Bizimkilerine neden eklenmiyor.Yine lafı değiştirip birimimiz bunla uğraşıyor falan filan diyerek,dedim tamam yarın iadeye veriyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,155
Üyeler
149,851
Son üye
Kyzuko
Top Bottom