Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Beguile

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
378
İsim
Beguile
boşver onlar hepsiburada ürün reklamı yapsınlar :D mağdurun yanında kimse durmaz
Çok haklısın, indirime gelince "bak bu şu kadar, bak bu bu kadar, şahane indirim kaçırma" ama bu kadar kişi mağdur olunca görmezden geliyorlar. İnsan en azından konuşur bir bilgi öğrenir "Arkadaşlar şu şu tarihleri arasında bu şekilde çözülecekmiş" der ama yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
Çok haklısın, indirime gelince "bak bu şu kadar, bak bu bu kadar, şahane indirim kaçırma" ama bu kadar kişi mağdur olunca görmezden geliyorlar. İnsan en azından konuşur bir bilgi öğrenir "Arkadaşlar şu şu tarihleri arasında bu şekilde çözülecekmiş" der ama yok.
Abdullah abi yardımcı olabilseydi net bir şey öğrenmiş olurduk..

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Emin
Tarih verdiler 23ü saat 18'e kadar dediler yine baştan savıyorlar, bi halttan anladıkları yok ,kendi kurallarına uymuyorlar, iade işlemini başlatıyorum ben. Beklemeye devam edecek arkadaşlara allah sabır versin.

bbsailors

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
alperene enes
Tarih verdiler 23ü saat 18'e kadar dediler yine baştan savıyorlar, bi halttan anladıkları yok ,kendi kurallarına uymuyorlar, iade işlemini başlatıyorum ben. Beklemeye devam edecek arkadaşlara allah sabır versin.
gecti hocam hala yok imei :/

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Hala uzatıyorlarsa direk iade çocuk kandırıyır bunlar

bbsailors

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
alperene enes
En geç Cuma demişler bir arkadaşa, yarında gelmezse neler olacağını düşünemiyorum.
şimdi bidaha konuştum 14 gün demelerinin sebebi çok yoğun olduğu durumlarda depoyla alakalı bu türden işlemlerin max 14 günmüş normalde yoğunluk yokken 72 saat içinde hallaluyormus prosedüre göre o yüzden bize başlarda 72 saat diyenlerin 72 saat deme sebebi oymuş sonunda dogru düzgün bilgi veren birine denk geldim 15. de basvurdum ben başvurunun isleme alinmasi 17 si mi oyle bisiy dedi enn geç 2 3 aralığa kadar hallolmuş olucak dedi
daha erken biter muhtemelen filan dedi başlamışlar çünkü degistirme işlemlerine ve benim işlem de başlamış falan filan bu arada KVKK gereği müşteri hizmetleri faturamı bile görüntüleyemezmiş bi mh faturanizda imei yaziyor ben goruntuledigimde filan demisti ya cok agir salliyormus bunu da belirttim dedim boyle boyle hep yalan söylüyorsunuz 10 konusmanin 2 si düzgün oluyor dedim konusmalarin hepsinin ekran goruntusu var kayitlari var dedim elimde dedi isimlerini mhye vererek sikayet edebiliyorsunuz ben de edebilirim şuan isterseniz dedi ben de işim var şuan dedim sonra hallederim dedim (circuit theory vizesi var yarın ;;((//).

böyle yani halledilcek gibi ama cok yüksek ihtimal vermiyorum ben amazon rezil çünkü biraz boyle konularda hafta sonu filan iade ederim jelatinleri geri yapistirirm diger telefona geri gecerim yavas yavas...

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom