Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ladomfc61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Sefa
Arkaşlar kaydımın durumunu sorgulamak için müşteri hizmetlerine bağlandım, bunun üzerine aşağıdaki cevabı aldım.
Alıntıyı görüntüle

Olumsuz cevap alınca konuyla ilgili Amazon Türkiye müdürüne bir metin hazırlayıp mesaj attım. Sizinde eklemek istediğiniz bir şey var ise paylaşabilirsiniz.
Alıntıyı görüntüle
İki gündür kime denk gelsem hallolacak diyor. Hallolur bence

SubZhoria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ömer Faruk
Hocam valla pek bi umudum yok ama 1 haftadan zarar gelmez :d Olmadı iade ederim artık. Ama bu süre zarfında hat devri muhabbetinden dolayı cayma bedeli fatura vs derken 1k masraf yaptım, hayırlısı :d
hocam telefonu almadan önce mi devir yaptınız sonra mı? ben telefonu salı günü aldım devir işlemini de bugün yaptım bu bana bir sıkıntı çıkarmaz değil mi? telefonu aldığında hat üstüne değildi vs diye

qartN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yusuf Önoğul
az önce müşteri hizmetlerini aradım düzgünce anlattılar talep üzerine departman açtık dediler 2. bir imei olucak faturalara o yansıtılıp herkese göndericek onuda vergi indiriminde kullanabiliceksiniz dediler

makeiss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Yalçın Şimşek
az önce müşteri hizmetlerini aradım düzgünce anlattılar talep üzerine departman açtık dediler 2. bir imei olucak faturalara o yansıtılıp herkese göndericek onuda vergi indiriminde kullanabiliceksiniz dediler
2. bir imei olucak derken nasıl yani

Birde bu telefon ÇİFT SİM kartlı olduğu için 2 tane İMEİ numarası var ve bunun ikisi birden faturada yazması gerekiyor. Nasıl olucak bilmiyorum

qartN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yusuf Önoğul
2. bir imei olucak derken nasıl yani

Birde bu telefon ÇİFT SİM kartlı olduğu için 2 tane İMEİ numarası var ve bunun ikisi birden faturada yazması gerekiyor. Nasıl olucak bilmiyorum
orasını bende anlamadım pazartesi tekrar arıyıcam o zaman sorarım tam olarak

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Emin
Arkaşlar kaydımın durumunu sorgulamak için müşteri hizmetlerine bağlandım, bunun üzerine aşağıdaki cevabı aldım.
Alıntıyı görüntüle

Olumsuz cevap alınca konuyla ilgili Amazon Türkiye müdürüne bir metin hazırlayıp mesaj attım. Sizinde eklemek istediğiniz bir şey var ise paylaşabilirsiniz.
Alıntıyı görüntüle
Bütün bu saçmalık bu adamın sorumluluğunda zaten. Takip etmiyorlar mı kendi kurallarında faturada IMEI yazar diyor.Devlet çıkarmış vergi indirimi hiç mi bakmıyorlar faaliyet gösterdikleri ülkenin gündemine.

yakupaa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
yakup ayyildiz
Bana 72 saat icinde fatura duzenlenecek imeili sekilde dediler daha sonra ise düzenlenecek ama net bir tarih veremiyoruz diyorlar bakalım pazartesine kadar beklicem sizde darlayın arkadaşlar da bi an önce çözsünler şu işi

Chronosis

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Semih
hocam telefonu almadan önce mi devir yaptınız sonra mı? ben telefonu salı günü aldım devir işlemini de bugün yaptım bu bana bir sıkıntı çıkarmaz değil mi? telefonu aldığında hat üstüne değildi vs diye
Aldıktan sonra yaptım. İade için başvuru yaptığınız sırada o hat kimin üstündeyse o önemli, o yüzden sorun yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
batuhan yıldız
bu konu ile ilgili birimlerinin olduğu ve endişelenmememizi, 1hafta içinde düzelteceklerini söyledi m.h

Prosecour

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Emir Can AŞCI
Ben de tekrardan bağlandım ve sorunu çözeceklerini tekrardan söylediler. 1 hafta önce olumsuz geri yanıt almıştım evet ama şimdi bağlandığım her müşteri temsilcisi olumlu yanıt veriyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Mehmet Ali
Screenshot_20231118_120735_GSBBiz.jpg

Sizde de İnternet destek başvurusu bu şekilde mi ben 14 ünde 30 dk açıldığında başvurmuştum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
958,410
Üyeler
151,225
Son üye
namnam10
Top Bottom