Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Ladomfc61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Sefa
bende aynı problemi yaşıyorum 13 kasımda samsung a34 aldım ertesi gün teslim edildi fatura kargoya verildiği gibi yüklenmişti imei yazmıyor mh iletişime geçtim yazıcaz diyorlar cumartesiye kadar bekleyin söylendi ama hala gelişme yok @Abdullah Hacıgül yardım edermisin.
Aynı

MrRob0t20

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Kadir Koç
bende aynı problemi yaşıyorum 13 kasımda samsung a34 aldım ertesi gün teslim edildi fatura kargoya verildiği gibi yüklenmişti imei yazmıyor mh iletişime geçtim yazıcaz diyorlar cumartesiye kadar bekleyin söylendi ama hala gelişme yok @Abdullah Hacıgül yardım edermisin.
benimde aynı hocam bir gelişme yok hala

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Gelişme yok sonu hüsran olmasa bari

Ladomfc61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Sefa
Aga gelisme yok. Sonunda iade durumu olursa dolar yukseliyor her gün. M34 de alamayacagiz kampanya bitince.

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Rusty
Bugün yazdım MH ye talepte bulunmussunuz ilgili birim hafta içi düzenleme yapacak diyor. Zaten bu hafta düzenledi düzenledi öbür haftaya bırakmam direk iade

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Emin
Bugün yazdım MH ye talepte bulunmussunuz ilgili birim hafta içi düzenleme yapacak diyor. Zaten bu hafta düzenledi düzenledi öbür haftaya bırakmam direk iade
Aklıma bişey geldi. Vergi iadesine başvurmanında bir tarihi yok değil mi mesela örnek veriyorum. Telefon satın alındıktan 15 gün içinde vergi iadesine başvurulmalıdır gibi bir şey yok değil mi ?

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Rusty
Aklıma bişey geldi. Vergi iadesine başvurmanında bir tarihi yok değil mi mesela örnek veriyorum. Telefon satın alındıktan 15 gün içinde vergi iadesine başvurulmalıdır gibi bir şey yok değil mi ?
Yok. 1 Kasım itibari ile başvuru başladı. Ne gibi bir şey geldi aklına?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında benim de aklıma bir şey geldi. Bu telefonun kutusunda IMEI numaraları sökülüyor mu? Sökülüyor ise fatura yapıştırsak olur mu acaba 🤔

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Emin
Yok. 1 Kasım itibari ile başvuru başladı. Ne gibi bir şey geldi aklına?

Aslında benim de aklıma bir şey geldi. Bu telefonun kutusunda IMEI numaraları sökülüyor mu? Sökülüyor ise fatura yapıştırsak olur mu acaba 🤔
Ustam E-Fatura olduğu için yapamazsın ayrıca yaptığın suç teşkil ediyor.Resmi belgede düzenleme yapamazsın kafana göre

Ustam E-Fatura olduğu için yapamazsın ayrıca yaptığın suç teşkil ediyor.Resmi belgede düzenleme yapamazsın kafana göre
Düşünsene mesela Mercedes alıyorsun satıcıdan 1 liraya , 30 kr devlete vergi veriyorsun mesela. Mümkün mü sence ? :D

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Rusty
Adamlar faturaya IMEI numarası belirtmemesi suç olmuyor da bana ait olan şeyin IMEI numarasını yapıştırmak suç oluyor hmmmm

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Emin
Adamlar faturaya IMEI numarası belirtmemesi suç olmuyor da bana ait olan şeyin IMEI numarasını yapıştırmak suç oluyor hmmmm
Yani yasaları bilmiyorum. Ama sen istediğin numarayı yaz vergi iadesinde faturanı sorgulayacaklar bakacaklar yok mesela .Resmi belgede oynama yapmış oluyorsun suç yani

Resmi evrakta (belgede) sahtecilik suçu, kamu güvenine karşı suçlar arasında TCK 204. maddede düzenlenmiştir. Resmi evrakta sahtecilik, üç farklı seçimlik hareketle kasten işlenebilen bir suçtur:

• Sahte resmi belge üretilmesi veya mevcut resmi belgenin gerçeğe aykırı düzenlenmesi,
  • Gerçek bir resmi belgenin başkalarını aldatacak şekilde değiştirilmesi,
  • Sahte resmi belgenin kullanılması.

Yani yasaları bilmiyorum. Ama sen istediğin numarayı yaz vergi iadesinde faturanı sorgulayacaklar bakacaklar yok mesela .Resmi belgede oynama yapmış oluyorsun suç yani

Resmi evrakta (belgede) sahtecilik suçu, kamu güvenine karşı suçlar arasında TCK 204. maddede düzenlenmiştir. Resmi evrakta sahtecilik, üç farklı seçimlik hareketle kasten işlenebilen bir suçtur:

• Sahte resmi belge üretilmesi veya mevcut resmi belgenin gerçeğe aykırı düzenlenmesi,
  • Gerçek bir resmi belgenin başkalarını aldatacak şekilde değiştirilmesi,
  • Sahte resmi belgenin kullanılması.
Keşke artık görevlerini yapıp faturaya IMEI ekleselerde ağız tadıyla kullansak şu cihazları böyle şeyler düşünmesek........

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,210
Üyeler
157,343
Son üye
atosupp
Top Bottom