Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

bbsailors

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
alperene enes
amazondan satın aldığı a 34 de imeisi yazan var mı acaba

SubZhoria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ömer Faruk
Bilemiyorum, bence en fazla red verirler ama eksiksiz başvuru yapmak daha sağlam olacaktır.
hocam ben bu telefona galaxy a32den geçtim açtım kullanıyorum 120 hz ekran vs çok güzel işlemci biraz daha hızlı kamera daha iyi okey ama ne bileyim öyle aşırı manyak süper bi fark göremedim hatta a32de siyahlar daha siyahken a34te daha mavimsi böyle çözemedim sizce gereksiz bir geçiş mi oldu ne düşünüyorsunuz

Ladomfc61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Sefa
hocam ben bu telefona galaxy a32den geçtim açtım kullanıyorum 120 hz ekran vs çok güzel işlemci biraz daha hızlı kamera daha iyi okey ama ne bileyim öyle aşırı manyak süper bi fark göremedim hatta a32de siyahlar daha siyahken a34te daha mavimsi böyle çözemedim sizce gereksiz bir geçiş mi oldu ne düşünüyorsunuz
Hocam islemci biraz daha degil gece ve gündür kadar fark var iki cihaz arasinda. Ozellikede ekran kartlarinda

SubZhoria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ömer Faruk
Hocam islemci biraz daha degil gece ve gündür kadar fark var iki cihaz arasinda. Ozellikede ekran kartlarinda
hocam telefonu sadece günlük kullanıyorum hiç oyun falan oynamıyorum ondan fark edemedim pek sizin yorumunuz nedir sizce mantıklı bir geçiş mi?

Ladomfc61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Sefa
hocam telefonu sadece günlük kullanıyorum hiç oyun falan oynamıyorum ondan fark edemedim pek sizin yorumunuz nedir sizce mantıklı bir geçiş mi?
Asla gereksiz değil. Ozelliklede vergi indiriminden yaralanacaksan 5200 liraya geliyor a34. Rakipsiz

Kimyeniki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Zeynep Elmas
Müşteri hizmetleriyle tekrar görüştüm . Talebiniz incelenme aşamasında bu son aşama dedi. Henüz kimseye ekleme yapmamışlar. Aldığımız telefonların imeisi onlarda bulunuyormuş ama mail kanalıyla tekrar bize sorabilirlermiş bilginize

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
Bu fatura işi uzadı ya

Rusty_Cohle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
Rusty
Bunlar bu işi çözemez.Bu iş çok basit bir iş tonla yazılımcıları var,1 gecede biter. Hadi eski manuel yontemle olsa bile şimdiye bitmişti.Sattiklari kişilere elden tek tek IMEI girerek.

Kimyeniki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Zeynep Elmas
Az önce konuştuğum müşteri temsilcisi aradı. Sipariş numaramı aldı. İmeilerden 1 tanesinin bugün ekleneceğini faturanın elime ulaşmasının zaman alacağını söyledi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Hüseyin Genç
merhaba herkese kolay gelsin. geçen haftadan beri bende uğraşıyorum sırf bunun içinde üye oldum. dün tekrar yazdım ve görüşmeden sonra bana aşağıdaki e postayı attılar. sanki telefon imeisini öğrenmek istiyorum gibi alakasız bir cevap geldi.

1700474186013.png

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,441
Üyeler
153,561
Son üye
kpap273