Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Samsung Galaxy A34 128 GB 9499 TL

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Eray Furkan Aslan
Faturanızdaki eksik bilgiler giderilecek ve güncellenecek bu durum bu hafta tamamlanmış olur.

Bu konuda yoğunluk var dedi müşteri hizmetleri gün veremem ama bu hafta içinde tamamlanmış olur bilgisini verdi

Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne olur olmaz ek olarak talep kısmına 2 imei nin de olmasını istedim bakalım olacak mı umarım dikkate alınır.GSB yi aradığımda 2 imeinın olması daha sağlıklı olur dedi.
hocam sizin faturada yazıldı mı yoksa yazmadan mı başvurdunuz bakanlığa?

joshua991

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Durmuş Koyuncuoğlu
bende aynı problemi yaşıyorum 13 kasımda samsung a34 aldım ertesi gün teslim edildi fatura kargoya verildiği gibi yüklenmişti imei yazmıyor mh iletişime geçtim yazıcaz diyorlar cumartesiye kadar bekleyin söylendi ama hala gelişme yok @Abdullah Hacıgül yardım edermisin.
aynı sorunu bende yaşıyorum belki sorunu yaşayan herkes yazarsa, daha çok konuşulursa birşeyler yaparlar belki. Benimde faturamda düzenleme daha yapılmadı

Kimyeniki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Zeynep Elmas
başvuru yapmak için 2 imei nosu da lazım ama. 2 imei içeren telefonlar için 2 imei numarasını da yazmamızı istiyor başvuru yaparken nasıl olucak o iş?
Özellikle sordum telefonda 2 imei var ikiside olacak mı diye sadece biri olacak dedi

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Emin
Telefonların çift simli olup olmadığını denetleyemezler bence

ExPeror

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
377
İsim
Cenk
merhaba herkese kolay gelsin. geçen haftadan beri bende uğraşıyorum sırf bunun içinde üye oldum. dün tekrar yazdım ve görüşmeden sonra bana aşağıdaki e postayı attılar. sanki telefon imeisini öğrenmek istiyorum gibi alakasız bir cevap geldi.

Alıntıyı görüntüle
Aynısını bana da yaptılar ne anlıyorlar hiç anlamıyorum ya

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Emin
Şimdi konuştum faturanın mail olarak geleceğini söylediler.

Ekran görüntüsü 2023-11-21 134902.png

palwark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Emin
Tekrar aradım şimdi çalışmalar devam ediyor,fatura sitede gözükür dedi.
Merak ettiğim şey çift IMEI mi işliyorlar acaba.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sormayı unuttum :(

Mr.Cerrah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
164
İsim
Burak
ben 1 haftadır bekliyorum yazınca da dalga geçer gibi 72 saat içinde kesin çözülecek diyorlar firma rezil temsilciler firmadan daha rezil 10 kişiden 9 u bilgisiz insanlar yordular gerçekten

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom